'De Bruyne onthult transfervoorkeur voor komend seizoen'

door
'De Bruyne onthult transfervoorkeur voor komend seizoen'

Manchester City moest zaterdag zijn meerdere erkennen in Manchester United tijdens de finale van de FA Cup. Geen nieuwe prijs dus voor Kevin De Bruyne. Ondertussen zou de spelmaker een duidelijke transfervoorkeur hebben voor volgend seizoen.

De voorbije jaargang begon dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En KDB haalde meteen weer een hoog niveau. Met name met zijn weergaloze invalbeurt op het veld van Newcastle United, bewees de Belgische draaischijf dat hij helemaal terug was. Iets wat hij ook met zijn statistieken kan onderstrepen.

LEES OOK: “Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Amerika of Saudi-Arabië?

Zo heeft De Bruyne inmiddels alweer 6 doelpunten en 18 assists op de teller staan. En dat terwijl hij dit seizoen nog maar 26 duels afwerkte. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de landstitel. Voor hem persoonlijk was het alweer de zesde keer dat hij kampioen werd met City.

Zijn belang staat dus buiten kijf. Desondanks wordt hij gelinkt aan een vertrek uit het Etihad Stadium. De Bruyne nadert dan ook de herfst van zijn carrière. Bovendien kan hij rekenen op interesse vanuit Saudi-Arabië en de Noord-Amerikaanse MLS. Maar op korte termijn lijkt een transfer niet aan de orde.

Last Dance bij City

Bij The Sunday Mirror laat men immers verstaan dat De Bruyne heeft aangegeven dat hij zijn contract bij Manchester City nog een laatste keer wil verlengen. Zijn huidige overeenkomst loopt tot eind volgend seizoen. Als het aan KDB zelf ligt, komt daar nog één jaartje of zelfs twee bovenop. Vervolgens zou hij een overgang naar de MLS wel zien zitten. Een verhuis naar Saudi-Arabië spreekt hem naar verluidt niet aan, hoewel zijn vertegenwoordigers al contact gehad zouden hebben met de Saudi's.

De Bruyne blijft op zijn positie één van de beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

108
108
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

155
155
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

199
199
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

166
166
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

271
271
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

387
387
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

476
476
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

386
386
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

197
197
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

415
415
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

412
412
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

399
399
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

379
379
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

439
439
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

560
560
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

709
709
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

38
38
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

711
711
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

320
320
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1517
1517
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

503
503
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

487
487
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

485
485
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

332
332
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

578
578

Meer sportnieuws