'Leko en directie elkaar in de haren over één positie'

door
'Leko en directie elkaar in de haren over één positie'

Standard zette zaterdag een punt achter een ontgoochelend seizoen met alweer een tegenvallende avond. Op het veld van KV Mechelen zag het een fraaie comeback nog door de neus geboord, want het verloor met 3-2 doordat hun gelijkmaker in de slotseconden nog afgekeurd werd.

Er waren echter wel enkele lichtpuntjes bij de Rouches. De jonge invallers Lawrence en Benjdida speelden zich in de kijker door allebei te scoren, terwijl onder de lat ook Matthieu Epolo weer een degelijke prestatie afleverde. De 19-jarige kreeg in de laatste matchen volop zijn kans.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Leko wil grote doelman als vervanger Bodart

Dat komt immers omdat ze in Luik nu al rekening houden met een vertrek van Arnaud Bodart, die komende zomer verkocht moet worden. Epolo geldt al enkele jaren als een groot talent en was dit seizoen ook de nummer één bij SL16. Hij mocht dus tonen dat hij ook klaar is voor de A-ploeg.

Maar volgens Sacha Tavolieri heeft Leko toch één grote bedenking bij de jeugdinternational: zijn lengte. De Kroaat wil - als hij aanblijft als hoofdtrainer - er graag een grotere doelman bij om het vertrek van Bodart op te vangen. Er zouden al verschillende potentiële aanwinsten genoteerd zijn door de scouting.

Standard wil kaart-Epolo trekken

Maar het bestuur wil volgend seizoen absoluut de kaart van Epolo blijven trekken en dus dreigt er onenigheid tussen Leko en zijn bazen. Voor Standard zou het natuurlijk logisch zijn om een eigen jeugdproduct te lanceren, want die kan in de toekomst een grotere winstmarge opleveren.

De grote vraag is natuurlijk echter of Leko wel zal blijven als hoofdtrainer. Dat zal wellicht hoofdzakelijk afhangen van de ontwikkelingen naast het veld in de komende weken. Eerst en vooral zullen de financiële problemen van de club opgelost moeten raken.

Bodart moet opgevolgd worden door...

Meest recent

Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

18
18
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

31
31
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

240
240
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

272
272
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

123
123
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

206
206
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

698
698
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

49
49
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

184
184
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

259
259
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

108
108
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

83
83
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

195
195
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

199
199
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

344
344
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

182
182
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

59
59
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

143
143
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

43
43
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

226
226
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

234
234
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

288
288
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

112
112
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

101
101
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

659
659

Meer sportnieuws