'Leko en directie elkaar in de haren over één positie'

327 stemmen
'Leko en directie elkaar in de haren over één positie'

Standard zette zaterdag een punt achter een ontgoochelend seizoen met alweer een tegenvallende avond. Op het veld van KV Mechelen zag het een fraaie comeback nog door de neus geboord, want het verloor met 3-2 doordat hun gelijkmaker in de slotseconden nog afgekeurd werd.

Er waren echter wel enkele lichtpuntjes bij de Rouches. De jonge invallers Lawrence en Benjdida speelden zich in de kijker door allebei te scoren, terwijl onder de lat ook Matthieu Epolo weer een degelijke prestatie afleverde. De 19-jarige kreeg in de laatste matchen volop zijn kans.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Leko wil grote doelman als vervanger Bodart

Dat komt immers omdat ze in Luik nu al rekening houden met een vertrek van Arnaud Bodart, die komende zomer verkocht moet worden. Epolo geldt al enkele jaren als een groot talent en was dit seizoen ook de nummer één bij SL16. Hij mocht dus tonen dat hij ook klaar is voor de A-ploeg.

Maar volgens Sacha Tavolieri heeft Leko toch één grote bedenking bij de jeugdinternational: zijn lengte. De Kroaat wil - als hij aanblijft als hoofdtrainer - er graag een grotere doelman bij om het vertrek van Bodart op te vangen. Er zouden al verschillende potentiële aanwinsten genoteerd zijn door de scouting.

Standard wil kaart-Epolo trekken

Maar het bestuur wil volgend seizoen absoluut de kaart van Epolo blijven trekken en dus dreigt er onenigheid tussen Leko en zijn bazen. Voor Standard zou het natuurlijk logisch zijn om een eigen jeugdproduct te lanceren, want die kan in de toekomst een grotere winstmarge opleveren.

De grote vraag is natuurlijk echter of Leko wel zal blijven als hoofdtrainer. Dat zal wellicht hoofdzakelijk afhangen van de ontwikkelingen naast het veld in de komende weken. Eerst en vooral zullen de financiële problemen van de club opgelost moeten raken.

Bodart moet opgevolgd worden door...

Meest recent

Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

5
5
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

19
19
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

68
68
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

101
101
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

41
41
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

95
95
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

95
95
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

54
54
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

341
341
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

305
305
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

91
91
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

296
296
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

245
245
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

245
245
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

455
455
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

179
179
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

92
92
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

232
232
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

75
75
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

151
151
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

71
71
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

161
161
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

279
279
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

671
671

Meer sportnieuws