'Leko en directie elkaar in de haren over één positie'

327
'Leko en directie elkaar in de haren over één positie'

Standard zette zaterdag een punt achter een ontgoochelend seizoen met alweer een tegenvallende avond. Op het veld van KV Mechelen zag het een fraaie comeback nog door de neus geboord, want het verloor met 3-2 doordat hun gelijkmaker in de slotseconden nog afgekeurd werd.

Er waren echter wel enkele lichtpuntjes bij de Rouches. De jonge invallers Lawrence en Benjdida speelden zich in de kijker door allebei te scoren, terwijl onder de lat ook Matthieu Epolo weer een degelijke prestatie afleverde. De 19-jarige kreeg in de laatste matchen volop zijn kans.

LEES OOK: Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Leko wil grote doelman als vervanger Bodart

Dat komt immers omdat ze in Luik nu al rekening houden met een vertrek van Arnaud Bodart, die komende zomer verkocht moet worden. Epolo geldt al enkele jaren als een groot talent en was dit seizoen ook de nummer één bij SL16. Hij mocht dus tonen dat hij ook klaar is voor de A-ploeg.

Maar volgens Sacha Tavolieri heeft Leko toch één grote bedenking bij de jeugdinternational: zijn lengte. De Kroaat wil - als hij aanblijft als hoofdtrainer - er graag een grotere doelman bij om het vertrek van Bodart op te vangen. Er zouden al verschillende potentiële aanwinsten genoteerd zijn door de scouting.

Standard wil kaart-Epolo trekken

Maar het bestuur wil volgend seizoen absoluut de kaart van Epolo blijven trekken en dus dreigt er onenigheid tussen Leko en zijn bazen. Voor Standard zou het natuurlijk logisch zijn om een eigen jeugdproduct te lanceren, want die kan in de toekomst een grotere winstmarge opleveren.

De grote vraag is natuurlijk echter of Leko wel zal blijven als hoofdtrainer. Dat zal wellicht hoofdzakelijk afhangen van de ontwikkelingen naast het veld in de komende weken. Eerst en vooral zullen de financiële problemen van de club opgelost moeten raken.

Bodart moet opgevolgd worden door...

Meest recent

Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

12
12
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

71
71
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

31
31
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

36
36
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

97
97
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

27
27
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

111
111
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

660
660
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

40
40
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

59
59
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

59
59
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

319
319
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

143
143
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

87
87
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

173
173
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

227
227
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

172
172
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

111
111
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

222
222
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

129
129
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

79
79
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

34
34
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

96
96

Meer sportnieuws