'Bondsparket beslist over vervolging Muslic'

door
'Bondsparket beslist over vervolging Muslic'

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League wordt er nog één op het scherpst van de snee, want in principe zijn er nog drie kandidaten voor de titel. Alle ogen zullen in eerste instantie echter gericht zijn op Brugge, waar Club als titelfavoriet een derby tegen Cercle speelt.

De voorbije dagen werd geopperd dat de twee rivalen weleens voor een salonremise zouden kunnen gaan. Club heeft immers sowieso genoeg aan een punt om kampioen te worden, terwijl Cercle daarmee ook op de vierde plaats zou belanden als Genk verliest in Union. Daarmee zou de Vereniging meteen Europa in mogen en een barrage tegen AA Gent ontlopen.

LEES OOK: Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Bondsparket niet opgezet met speech Muslic

Maar geen van beide teams lijkt brood in dat scenario te zien. Zo gaf Miron Muslic vrijdag de spelers van Cercle een zeer opmerkelijke speecht binnen het bereik van de camera's. "Club Brugge zal gesteund worden door hun supporters... En ze zullen ook veel f*cking steun krijgen van de f*cking scheidsrechters", verkondigde de trainer onder meer.

Die woorden kwamen uiteraard ook binnen bij het Bondsparket, dat doorgaans niet opgezet is met kritiek op de scheidsrechters. Eerder dit seizoen kregen bijvoorbeeld Hein Vanhaezebrouck en Alexander Blessin al een waarschuwing voor ongepaste uitlatingen over de arbitrage.

Geen vervolging voor Cercle-coach

Maar een waarschuwing of sanctie zal er voor Muslic niet komen. Het Laatste Nieuws weet dat het Bondsparket intussen meer context gekregen heeft over de uitspraak van de Cercle-coach en dat het daarop besloten heeft om hem niet te vervolgen.

Muslic mag straks dus gewoon op de bank zitten bij Cercle, in tegenstelling tot zijn collega bij Blauw-Zwart. Nicky Hayen moet tijdens de titelmatch geschorst toekijken nadat hij vorige week op Anderlecht twee gele kaarten pakte voor protest tegen de scheidsrechter.

Terechte beslissing van het Bondsparket?

Meest recent

Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

3
3
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

71
71
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

87
87
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

60
60
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

103
103
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

47
47
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

412
412
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

35
35
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

79
79
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

247
247
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

60
60
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

372
372
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

385
385
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

97
97
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

384
384
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

107
107
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

197
197
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

99
99
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

263
263
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

59
59
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

272
272
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

289
289
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

32
32
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

478
478
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

320
320

Meer sportnieuws