'Bondsparket beslist over vervolging Muslic'

door
'Bondsparket beslist over vervolging Muslic'

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League wordt er nog één op het scherpst van de snee, want in principe zijn er nog drie kandidaten voor de titel. Alle ogen zullen in eerste instantie echter gericht zijn op Brugge, waar Club als titelfavoriet een derby tegen Cercle speelt.

De voorbije dagen werd geopperd dat de twee rivalen weleens voor een salonremise zouden kunnen gaan. Club heeft immers sowieso genoeg aan een punt om kampioen te worden, terwijl Cercle daarmee ook op de vierde plaats zou belanden als Genk verliest in Union. Daarmee zou de Vereniging meteen Europa in mogen en een barrage tegen AA Gent ontlopen.

LEES OOK: ‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

Bondsparket niet opgezet met speech Muslic

Maar geen van beide teams lijkt brood in dat scenario te zien. Zo gaf Miron Muslic vrijdag de spelers van Cercle een zeer opmerkelijke speecht binnen het bereik van de camera's. "Club Brugge zal gesteund worden door hun supporters... En ze zullen ook veel f*cking steun krijgen van de f*cking scheidsrechters", verkondigde de trainer onder meer.

Die woorden kwamen uiteraard ook binnen bij het Bondsparket, dat doorgaans niet opgezet is met kritiek op de scheidsrechters. Eerder dit seizoen kregen bijvoorbeeld Hein Vanhaezebrouck en Alexander Blessin al een waarschuwing voor ongepaste uitlatingen over de arbitrage.

Geen vervolging voor Cercle-coach

Maar een waarschuwing of sanctie zal er voor Muslic niet komen. Het Laatste Nieuws weet dat het Bondsparket intussen meer context gekregen heeft over de uitspraak van de Cercle-coach en dat het daarop besloten heeft om hem niet te vervolgen.

Muslic mag straks dus gewoon op de bank zitten bij Cercle, in tegenstelling tot zijn collega bij Blauw-Zwart. Nicky Hayen moet tijdens de titelmatch geschorst toekijken nadat hij vorige week op Anderlecht twee gele kaarten pakte voor protest tegen de scheidsrechter.

Terechte beslissing van het Bondsparket?

Meest recent

Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

7
7
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

11
11
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

28
28
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

15
15
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

92
92
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

35
35
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

33
33
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

723
723
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

29
29
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

40
40
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

42
42
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

392
392
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

122
122
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

671
671
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

418
418
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

67
67
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

74
74
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

828
828
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

581
581
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

122
122
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

346
346
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

32
32
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

99
99
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

35
35
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

288
288

Meer sportnieuws