Muslic moet vrezen na pikante Club Brugge-uitspraak

door
Muslic moet vrezen na pikante Club Brugge-uitspraak

Club Brugge kan zich zondag tot landskampioen kronen als het minstens een puntje pakt tegen Cercle Brugge. Maar bij Groen-Zwart is men allerminst van plan om cadeautjes uit te delen, zo maakte coach Miron Muslic nogmaals duidelijk. Al dreigen zijn uitspraken nog een staartje te krijgen.

Vlak voor de start van de Champions' Play-Offs, gaven slechts weinigen nog een stuiver voor de titelkansen van Blauw-Zwart. Club had het reguliere seizoen immers afgesloten op de vierde plaats met een achterstand van liefst 19 punten op Union SG. Zelfs met puntenhalvering was dat een aanzienlijke kloof.

Maar onder interim-coach Nicky Hayen zorgde Club voor een bijzonder straffe comeback met een reeks van 23 op 27 punten. Hierdoor heeft het zondag voldoende aan één puntje om ook kampioen te worden. Maar dat zullen ze zeker niet in geschenkverpakking krijgen. Cercle zal de kans niet laten liggen om de grote stadsrivaal een peer te stoven.

LEES OOK: Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

Eén tegen allen

Bovendien heeft Groen-Zwart zelf nog één en ander om te spelen. De Vereniging doet immers nog volop mee voor de vierde plaats, die recht geeft op een rechtstreeks Europees ticket. Maar dan moet het wel rekenen op puntenverlies van KRC Genk op Union én zelf minstens een punt, allicht drie, pakken tegen Club.

Om zijn troepen nog wat extra te motiveren, probeerde Muslic het één-tegen-allen-gevoel nog wat extra aan te wakkeren. "Club Brugge zal gesteund worden door hun supporters... En ze zullen ook veel f*cking steun krijgen van de f*cking scheidsrechters", flapte de trainer eruit tijdens zijn motivatiespeech.

Bondsparket not amused

Die uitspraken werden echter geregistreerd door een cameraploeg van de VRT en vervolgens logischerwijs ook overgenomen door andere media. Het zou inmiddels zelfs tot bij het bondsparket zijn geraakt. En volgens Het Laatste Nieuws kan men daar niet lachen met de uitlatingen van Muslic. De trainer zou zelfs een sanctie of minstens een waarschuwing moeten vrezen. Verschillende van zijn collega's werden dit seizoen ook al op de vingers getikt voor kritische uitlatingen ten opzichte van de arbitrage.

Muslic moet een sanctie krijgen ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

22
22
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

32
32
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

142
142
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

23
23
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

297
297
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

347
347
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

66
66
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

274
274
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

236
236
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

164
164
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

277
277
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

131
131
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

350
350
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

238
238
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

283
283
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

400
400
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

153
153
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

282
282

Meer sportnieuws