Muslic moet vrezen na pikante Club Brugge-uitspraak

1275 stemmen
Muslic moet vrezen na pikante Club Brugge-uitspraak

Club Brugge kan zich zondag tot landskampioen kronen als het minstens een puntje pakt tegen Cercle Brugge. Maar bij Groen-Zwart is men allerminst van plan om cadeautjes uit te delen, zo maakte coach Miron Muslic nogmaals duidelijk. Al dreigen zijn uitspraken nog een staartje te krijgen.

Vlak voor de start van de Champions' Play-Offs, gaven slechts weinigen nog een stuiver voor de titelkansen van Blauw-Zwart. Club had het reguliere seizoen immers afgesloten op de vierde plaats met een achterstand van liefst 19 punten op Union SG. Zelfs met puntenhalvering was dat een aanzienlijke kloof.

Maar onder interim-coach Nicky Hayen zorgde Club voor een bijzonder straffe comeback met een reeks van 23 op 27 punten. Hierdoor heeft het zondag voldoende aan één puntje om ook kampioen te worden. Maar dat zullen ze zeker niet in geschenkverpakking krijgen. Cercle zal de kans niet laten liggen om de grote stadsrivaal een peer te stoven.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Eén tegen allen

Bovendien heeft Groen-Zwart zelf nog één en ander om te spelen. De Vereniging doet immers nog volop mee voor de vierde plaats, die recht geeft op een rechtstreeks Europees ticket. Maar dan moet het wel rekenen op puntenverlies van KRC Genk op Union én zelf minstens een punt, allicht drie, pakken tegen Club.

Om zijn troepen nog wat extra te motiveren, probeerde Muslic het één-tegen-allen-gevoel nog wat extra aan te wakkeren. "Club Brugge zal gesteund worden door hun supporters... En ze zullen ook veel f*cking steun krijgen van de f*cking scheidsrechters", flapte de trainer eruit tijdens zijn motivatiespeech.

Bondsparket not amused

Die uitspraken werden echter geregistreerd door een cameraploeg van de VRT en vervolgens logischerwijs ook overgenomen door andere media. Het zou inmiddels zelfs tot bij het bondsparket zijn geraakt. En volgens Het Laatste Nieuws kan men daar niet lachen met de uitlatingen van Muslic. De trainer zou zelfs een sanctie of minstens een waarschuwing moeten vrezen. Verschillende van zijn collega's werden dit seizoen ook al op de vingers getikt voor kritische uitlatingen ten opzichte van de arbitrage.

Muslic moet een sanctie krijgen ...

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

10
10
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

18
18
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

87
87
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

27
27
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

76
76
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

35
35
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

82
82
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

172
172
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

372
372
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

193
193
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

647
647
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

444
444
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

946
946
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

105
105
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

246
246
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

189
189
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

349
349
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

87
87
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

628
628
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

80
80
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

286
286
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws