Riemer weg bij Anderlecht? Dit vertelt hij daarover

879 stemmen
Riemer weg bij Anderlecht? Dit vertelt hij daarover

Brian Riemer kreeg de volle laag na de nederlaag tegen Club Brugge. Sommige kritiek was gegrond, andere was zonder argumenten op de man gespeeld. De coach sprak vandaag over de kritiek die hij deze week te verwerken kreeg.

LEES OOK: 'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Kritiek op Riemer

“Het is nu niet de moment om al te analyseren. Anderen mogen dat gerust doen. We zitten nog steeds in de titelrace en daarom wil ik het seizoen nog niet analyseren. Dat kunnen we na Antwerp doen. Andere mensen mogen mij evalueren", zei hij op zijn persbabbel.

Ex-spelers zoals Marc Degryse, Philippe Albert en Silvio Proto waren snoeihard. "Dat er veel kritiek is en ze over een ontslag praten? Iedereen heeft recht op zijn mening. Als ze goede argumenten hebben, heb ik daar geen problemen mee. Maar ik focus mij op mijn werk bij Anderlecht. De mening van de club is vooral belangrijk voor mij. De mening van anderen is voor hun rekening. Ik kan geen Frans of Nederlands, dus ik lees er niks van (lacht). Ik heb respect voor ieders mening", zei Riemer respectvol.

Bij Anderlecht blijven

Riemer heeft de doelstellingen dit seizoen vlot gehaald: een Europees ticket halen. Van een ontslag is geen sprake. De Deen wil uiteraard graag blijven.

"We moeten herinneren waren we van komen. Er kwamen 12 nieuwe spelers na een jaar waar we 11de waren. We hebben nooit gezegd dat het perfect zou gaan verlopen. Ik vind het mooi dat jullie die hoge verwachtingen hebben en dat we zoals Man City zouden moeten spelen. We weten dat dit tijd kost. Ik kan niet over volgend jaar praten, want we moeten ook de mercato afwachten. We gaan zo hard mogelijk werken om beter te worden en beter te voetballen, offensief en defensief. Plus gekoppeld aan resultaten. Of ik blijf? Dat weet je nooit (lacht). Dat beslis ik niet. Mijn antwoord of ik volgend jaar nog bij Anderlecht zal zijn? Ja (lacht)."

Verdient Riemer meer krediet?

Meest recent

KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

0
0
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

36
36
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

361
361
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

55
55
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

61
61
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

27
27
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

86
86
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

109
109
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

103
103
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

767
767
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

357
357
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

114
114
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

834
834
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

396
396
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

464
464
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

457
457
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

137
137
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

510
510
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

118
118
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

282
282
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

264
264
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

692
692
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

180
180

Meer sportnieuws