Riemer weg bij Anderlecht? Dit vertelt hij daarover

door
Riemer weg bij Anderlecht? Dit vertelt hij daarover

Brian Riemer kreeg de volle laag na de nederlaag tegen Club Brugge. Sommige kritiek was gegrond, andere was zonder argumenten op de man gespeeld. De coach sprak vandaag over de kritiek die hij deze week te verwerken kreeg.

LEES OOK: Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

Kritiek op Riemer

“Het is nu niet de moment om al te analyseren. Anderen mogen dat gerust doen. We zitten nog steeds in de titelrace en daarom wil ik het seizoen nog niet analyseren. Dat kunnen we na Antwerp doen. Andere mensen mogen mij evalueren", zei hij op zijn persbabbel.

Ex-spelers zoals Marc Degryse, Philippe Albert en Silvio Proto waren snoeihard. "Dat er veel kritiek is en ze over een ontslag praten? Iedereen heeft recht op zijn mening. Als ze goede argumenten hebben, heb ik daar geen problemen mee. Maar ik focus mij op mijn werk bij Anderlecht. De mening van de club is vooral belangrijk voor mij. De mening van anderen is voor hun rekening. Ik kan geen Frans of Nederlands, dus ik lees er niks van (lacht). Ik heb respect voor ieders mening", zei Riemer respectvol.

Bij Anderlecht blijven

Riemer heeft de doelstellingen dit seizoen vlot gehaald: een Europees ticket halen. Van een ontslag is geen sprake. De Deen wil uiteraard graag blijven.

"We moeten herinneren waren we van komen. Er kwamen 12 nieuwe spelers na een jaar waar we 11de waren. We hebben nooit gezegd dat het perfect zou gaan verlopen. Ik vind het mooi dat jullie die hoge verwachtingen hebben en dat we zoals Man City zouden moeten spelen. We weten dat dit tijd kost. Ik kan niet over volgend jaar praten, want we moeten ook de mercato afwachten. We gaan zo hard mogelijk werken om beter te worden en beter te voetballen, offensief en defensief. Plus gekoppeld aan resultaten. Of ik blijf? Dat weet je nooit (lacht). Dat beslis ik niet. Mijn antwoord of ik volgend jaar nog bij Anderlecht zal zijn? Ja (lacht)."

Verdient Riemer meer krediet?

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

5
5
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

83
83
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

130
130
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

182
182
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

238
238
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

79
79
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

152
152
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

114
114
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

294
294
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

144
144
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

186
186
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

203
203
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

94
94
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

85
85
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

235
235
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

293
293
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

165
165
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

231
231
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

191
191
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

365
365

Meer sportnieuws