Riemer weg bij Anderlecht? Dit vertelt hij daarover

door
Riemer weg bij Anderlecht? Dit vertelt hij daarover

Brian Riemer kreeg de volle laag na de nederlaag tegen Club Brugge. Sommige kritiek was gegrond, andere was zonder argumenten op de man gespeeld. De coach sprak vandaag over de kritiek die hij deze week te verwerken kreeg.

LEES OOK: Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Kritiek op Riemer

“Het is nu niet de moment om al te analyseren. Anderen mogen dat gerust doen. We zitten nog steeds in de titelrace en daarom wil ik het seizoen nog niet analyseren. Dat kunnen we na Antwerp doen. Andere mensen mogen mij evalueren", zei hij op zijn persbabbel.

Ex-spelers zoals Marc Degryse, Philippe Albert en Silvio Proto waren snoeihard. "Dat er veel kritiek is en ze over een ontslag praten? Iedereen heeft recht op zijn mening. Als ze goede argumenten hebben, heb ik daar geen problemen mee. Maar ik focus mij op mijn werk bij Anderlecht. De mening van de club is vooral belangrijk voor mij. De mening van anderen is voor hun rekening. Ik kan geen Frans of Nederlands, dus ik lees er niks van (lacht). Ik heb respect voor ieders mening", zei Riemer respectvol.

Bij Anderlecht blijven

Riemer heeft de doelstellingen dit seizoen vlot gehaald: een Europees ticket halen. Van een ontslag is geen sprake. De Deen wil uiteraard graag blijven.

"We moeten herinneren waren we van komen. Er kwamen 12 nieuwe spelers na een jaar waar we 11de waren. We hebben nooit gezegd dat het perfect zou gaan verlopen. Ik vind het mooi dat jullie die hoge verwachtingen hebben en dat we zoals Man City zouden moeten spelen. We weten dat dit tijd kost. Ik kan niet over volgend jaar praten, want we moeten ook de mercato afwachten. We gaan zo hard mogelijk werken om beter te worden en beter te voetballen, offensief en defensief. Plus gekoppeld aan resultaten. Of ik blijf? Dat weet je nooit (lacht). Dat beslis ik niet. Mijn antwoord of ik volgend jaar nog bij Anderlecht zal zijn? Ja (lacht)."

Verdient Riemer meer krediet?

Meest recent

Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

29
29
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

61
61
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

88
88
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

41
41
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

54
54
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

37
37
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

311
311
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

80
80
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

193
193
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

452
452
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

356
356
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

86
86
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

227
227
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

153
153
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

266
266
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

320
320
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

306
306
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

331
331
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

199
199
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

137
137
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

211
211
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

732
732
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

318
318
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

132
132
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

115
115

Meer sportnieuws