'Belgisch toptalent staat open voor terugkeer naar JPL'

door
'Belgisch toptalent staat open voor terugkeer naar JPL'

Jong, en als het kan liefst ook een Belgisch paspoort: voor veel clubs in de Jupiler Pro League zijn het twee belangrijke parameters bij de zoektocht naar versterking. In dat opzicht valt er bij niemand minder dan Bayer Leverkusen misschien wel een interessante slag te slaan.

Bij de Duitse landskampioen, die in de finale van de Europa League zopas het onderspit delfde tegen Atalanta Bergamo lijkt Madi Monamay namelijk op weg naar de exit. Onze 18-jarige landgenoot ruilde twee jaar geleden de jeugdopleiding van KRC Genk in voor die van Leverkusen.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

Monamay mag beschikken

Daar betwistte hij sindsdien 49 matchen voor de U19. Een jaar geleden maakte Monamay, die ook geregeld mag meetrainen met de A-kern, zelfs al eens voor het eerst deel uit van de selectie bij het eerste elftal. Op de slotspeeldag kwam hij toen tegen Bochum weliswaar niet in actie.

Hoewel de centrale verdediger als een toptalent wordt beschouwd ziet het er niet meteen naar uit dat hij volgend seizoen zijn kans zal krijgen. En dus behoort een vertrek tot de opties. Zo zou Monamay, die in Duitsland zijn laatste contractjaar ingaat, reeds op de radar prijken van PSV.

Belangstelling uit België

Zij zouden de jeugdinternational definitief willen overnemen, maar ondanks zijn aflopende verbintenis oppert transferspecialist Sacha Tavolieri nu dat ook een uitleenbeurt op tafel ligt. In dat geval zal Monamay vermoedelijk dan wel eerst zijn contract in Leverkusen moeten openbreken.

Vast staat alleszins dat hij zijn ontwikkeling elders wil voortzetten. Nog volgens Tavolieri valt in dat opzicht een terugkeer naar België niet uit te sluiten. Verschillende ploegen uit ons land zouden zijn dossier alvast nauwlettend in de gaten houden. Afwachten dus wie een poging waagt.

Denkt u dat Monamay volgend seizoen in de JPL zal spelen?

Meest recent

Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

0
0
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

12
12
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

20
20
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

29
29
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

33
33
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

94
94
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

182
182
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

121
121
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

172
172
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

270
270
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

93
93
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

58
58
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

137
137
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

41
41
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

283
283
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

397
397
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

24
24
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

128
128
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

202
202
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

439
439
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

215
215
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

204
204
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

304
304
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1941
1941

Meer sportnieuws