'PSV drukt door voor komst Belgisch toptalent'

170 stemmen
'PSV drukt door voor komst Belgisch toptalent'

PSV kan terugblikken op een zeer knap seizoen, want het wist met overmacht de titel in de Eredivisie te pakken en schopte het ook tot de achtste finales van de Champions League. Dat kunstje volgend seizoen nog eens herhalen, dat zal echter niet evident worden. Ook omdat er wellicht enkele smaakmakers zullen vertrekken, zoals bijvoorbeeld Rode Duivel Johan Bakayoko.

Dat hoeft echter niet te betekenen dat er volgend seizoen geen Belg zijn rol zal spelen in Eindhoven. PSV heeft nog enkele Belgische talenten in de wachtkamer zitten, maar daarnaast azen ze ook nog regelmatig op spelers uit ons land. De voorbije maanden dachten ze bijvoorbeeld nog aan Zeno Debast om hun defensie te versterken.

LEES OOK: 'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

PSV aast op Madi Monamay

Voor Debast komen ze intussen te laat, want de Rode Duivel van Anderlecht staat op het punt om naar Sporting CP te trekken. Maar PSV zoekt wel nog altijd versterking achterin en daarvoor hebben ze nu een andere Belg met stip bovenaan hun verlanglijstje gezet.

Rik Elfrink, de betrouwbare PSV-watcher van Eindhovens Dagblad, meldt namelijk dat de Nederlandse kampioen wil proberen om Madi Monamay binnen te halen. De centrale verdediger is een jeugdproduct van OH Leuven en KRC Genk, maar verruilde in 2022 de Limburgers voor Bayer Leverkusen.

18-jarige Belg staat dicht bij A-kern Leverkusen

De nog maar 18-jarige jeugdinternational wordt daar gezien als een groot talent en mag ook al regelmatig meetrainen met de A-kern. Daar haalde hij ook al één keer de wedstrijdselectie, voor de slotmatch van vorig seizoen in de Bundesliga tegen Bochum. Debuteren deed hij echter nog niet.

PSV wil hem echter wél direct een kans in de A-kern geven en ziet in Monamay een concurrent voor André Ramalho, die dit seizoen regelmatig ter discussie stond. Ze zullen daarvoor wel tot een akkoord moeten komen met Leverkusen, waar Monamay nog een jaar contract heeft. PSV wil die overeenkomst echter afkopen.

Wat zou de beste stap zijn voor de carrière van Monamay?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

102
102
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

89
89
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

81
81
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

65
65
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

115
115
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

48
48
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

147
147
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

123
123
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

246
246
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

784
784
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

495
495
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

530
530
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

696
696
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

343
343
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2202
2202
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws