'PSV drukt door voor komst Belgisch toptalent'

door
'PSV drukt door voor komst Belgisch toptalent'

PSV kan terugblikken op een zeer knap seizoen, want het wist met overmacht de titel in de Eredivisie te pakken en schopte het ook tot de achtste finales van de Champions League. Dat kunstje volgend seizoen nog eens herhalen, dat zal echter niet evident worden. Ook omdat er wellicht enkele smaakmakers zullen vertrekken, zoals bijvoorbeeld Rode Duivel Johan Bakayoko.

Dat hoeft echter niet te betekenen dat er volgend seizoen geen Belg zijn rol zal spelen in Eindhoven. PSV heeft nog enkele Belgische talenten in de wachtkamer zitten, maar daarnaast azen ze ook nog regelmatig op spelers uit ons land. De voorbije maanden dachten ze bijvoorbeeld nog aan Zeno Debast om hun defensie te versterken.

PSV aast op Madi Monamay

Voor Debast komen ze intussen te laat, want de Rode Duivel van Anderlecht staat op het punt om naar Sporting CP te trekken. Maar PSV zoekt wel nog altijd versterking achterin en daarvoor hebben ze nu een andere Belg met stip bovenaan hun verlanglijstje gezet.

Rik Elfrink, de betrouwbare PSV-watcher van Eindhovens Dagblad, meldt namelijk dat de Nederlandse kampioen wil proberen om Madi Monamay binnen te halen. De centrale verdediger is een jeugdproduct van OH Leuven en KRC Genk, maar verruilde in 2022 de Limburgers voor Bayer Leverkusen.

18-jarige Belg staat dicht bij A-kern Leverkusen

De nog maar 18-jarige jeugdinternational wordt daar gezien als een groot talent en mag ook al regelmatig meetrainen met de A-kern. Daar haalde hij ook al één keer de wedstrijdselectie, voor de slotmatch van vorig seizoen in de Bundesliga tegen Bochum. Debuteren deed hij echter nog niet.

PSV wil hem echter wél direct een kans in de A-kern geven en ziet in Monamay een concurrent voor André Ramalho, die dit seizoen regelmatig ter discussie stond. Ze zullen daarvoor wel tot een akkoord moeten komen met Leverkusen, waar Monamay nog een jaar contract heeft. PSV wil die overeenkomst echter afkopen.

Wat zou de beste stap zijn voor de carrière van Monamay?

Meest recent

Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

4
4
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

39
39
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

19
19
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

147
147
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

142
142
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

51
51
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

94
94
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

163
163
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

69
69
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

58
58
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

105
105
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

85
85
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

309
309
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

115
115
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

410
410
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

124
124
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

201
201
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

305
305
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

411
411
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

147
147
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

582
582
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36

Meer sportnieuws