'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

door
'Anderlecht heeft opvolger van Debast al te pakken'

Met de miljoenen die Zeno Debast in het laatje brengt moet Anderlecht straks op zoek naar offensieve versterking, maar ook centraal achterin is er uiteraard werk aan de winkel. In één dossier lijkt Paars-Wit alvast over goede papieren te beschikken.

Niet alleen moet Jesper Fredberg op zoek naar een opvolger voor Debast, wie weet hangt ook Jan Vertonghen zijn schoenen aan de haak. Vermits de spoeling in het hart van de defensie sowieso al dun was is vers bloed centraal achterin dus een van de prioriteiten.

LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Gattoni langer bij RSCA?

In januari huurden de Brusselaars daarom Federico Gattoni van Sevilla, een deal waarin Fredberg geen aankoopoptie bedong. In principe keert de 25-jarige verdediger na afloop van het seizoen dus gewoon terug naar Spanje, waar hij nog tot medio 2027 vastligt.

Daar hoeft Gattoni allicht niet meteen op een kans te rekenen, en dus mag Anderlecht misschien wel hopen op een verlengd verblijf. Het Laatste Nieuws weet dat de beenharde verdediger, die niet teleurstelde als stand-in, zelf alleszins openstaat voor dat scenario.

Definitieve overstap?

Net zoals zijn collega-huurlingen Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson zou hij intern hebben aangegeven graag te willen blijven. Of dat ook betekent dat het tot een akkoord komt valt wel nog af te wachten: zo dreigt die laatste het Lotto Park alsnog te verlaten.

Nog volgens HLN hoopt de recordkampioen zo snel mogelijk duidelijkheid te krijgen over Gattoni, wiens marktwaarde op een drietal miljoen wordt geschat. Misschien behoort ook een definitieve overstap dus wel tot de mogelijkheden. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Anderlecht moet proberen om Gattoni te kopen

Meest recent

De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

3
3
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

63
63
De Bruyne schittert plots in opmerkelijk filmpje: "King Kev"

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

2
2
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

145
145
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

84
84
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

95
95
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

21
21
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

139
139
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

46
46
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

34
34
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

68
68
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

99
99
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

75
75
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

65
65
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

548
548
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

54
54
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

70
70
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

262
262
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

151
151
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

53
53
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

191
191
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

211
211
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

210
210

Meer sportnieuws