'Club Brugge haakt af: pittig prijskaartje Puertas bekend'

door
'Club Brugge haakt af: pittig prijskaartje Puertas bekend'

Zondag weten we of Union voor het derde seizoen op rij net naast de titel grijpt. Wat wel al vaststaat is dat de Brusselaars volgende zomer weer tal van sterkhouders zullen zien vertrekken. Een van hen is Cameron Puertas.

De 25-jarige Zwitser van Spaanse komaf ontbond zijn duivels na het vertrek van Teddy Teuma. Dit seizoen was hij over alle competities heen goed voor 14 goals en 23 assists in 55 optredens. Prestaties die uiteraard niet onopgemerkt voorbijgaan. Zo zouden diverse buitenlandse ploegen een oogje op hem hebben laten vallen.

Pittig prijskaartje Puertas

Vermits hij nog tot medio 2026 vastligt verlangt Union dan ook de jackpot voor de spelmaker, wiens prijskaartje naar verluidt minstens 15 miljoen bedraagt. Daarmee lijkt Puertas geen spek voor de bek van Club Brugge, dat eveneens aan de assistkoning wordt gelinkt. Al is het niet duidelijk of er sprake is van concrete interesse.

Twee jaar geleden, toen het overigens ook Casper Nielsen wegplukte uit het Dudenpark, legde Blauw-Zwart wel een soortgelijk bedrag op tafel voor Roman Yaremchuk. Helaas voor Club bleek de recordaankoop een regelrechte flop. Bart Verhaeghe en co lijken dan ook niet zo happig om nogmaals zo diep in de buidel te tasten.

Geen spek voor Brugse bek

Vorige zomer visten zij alleszins in een iets goedkopere vijver: Igor Thiago en Hugo Vetlesen kostten elk ongeveer acht miljoen. Hoewel de kassa blijft rinkelen lijkt het ook nu de intentie om targets in die categorie te zoeken. Club betaalde zes miljoen voor Ardon Jashari en telt allicht een gelijkaardige som neer voor Zaid Romero.

Daarmee spendeerde kersvers directeur voetbalzaken Dévy Rigaux al een aardig deel van zijn budget, al wordt dat dankzij de onverhoopte deelname aan de Champions League misschien nog wat opgeschroeft. Dan nog lijkt de kans bijzonder klein dat Puertas, wiens profiel er ook geen prioriteit vormt, naar Jan Breydel verhuist.

Club moet toch een poging wagen voor Puertas

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

6
6
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

15
15
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

71
71
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

157
157
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

173
173
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

118
118
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

86
86
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

252
252
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

12
12
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

72
72
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

83
83
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

195
195
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

103
103
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

62
62
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

79
79
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

169
169
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

37
37
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

166
166
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

33
33
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

152
152
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

251
251
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

75
75
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

340
340
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

226
226
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

193
193

Meer sportnieuws