'Club Brugge haakt af: pittig prijskaartje Puertas bekend'

960 stemmen
'Club Brugge haakt af: pittig prijskaartje Puertas bekend'

Zondag weten we of Union voor het derde seizoen op rij net naast de titel grijpt. Wat wel al vaststaat is dat de Brusselaars volgende zomer weer tal van sterkhouders zullen zien vertrekken. Een van hen is Cameron Puertas.

De 25-jarige Zwitser van Spaanse komaf ontbond zijn duivels na het vertrek van Teddy Teuma. Dit seizoen was hij over alle competities heen goed voor 14 goals en 23 assists in 55 optredens. Prestaties die uiteraard niet onopgemerkt voorbijgaan. Zo zouden diverse buitenlandse ploegen een oogje op hem hebben laten vallen.

Pittig prijskaartje Puertas

Vermits hij nog tot medio 2026 vastligt verlangt Union dan ook de jackpot voor de spelmaker, wiens prijskaartje naar verluidt minstens 15 miljoen bedraagt. Daarmee lijkt Puertas geen spek voor de bek van Club Brugge, dat eveneens aan de assistkoning wordt gelinkt. Al is het niet duidelijk of er sprake is van concrete interesse.

Twee jaar geleden, toen het overigens ook Casper Nielsen wegplukte uit het Dudenpark, legde Blauw-Zwart wel een soortgelijk bedrag op tafel voor Roman Yaremchuk. Helaas voor Club bleek de recordaankoop een regelrechte flop. Bart Verhaeghe en co lijken dan ook niet zo happig om nogmaals zo diep in de buidel te tasten.

Geen spek voor Brugse bek

Vorige zomer visten zij alleszins in een iets goedkopere vijver: Igor Thiago en Hugo Vetlesen kostten elk ongeveer acht miljoen. Hoewel de kassa blijft rinkelen lijkt het ook nu de intentie om targets in die categorie te zoeken. Club betaalde zes miljoen voor Ardon Jashari en telt allicht een gelijkaardige som neer voor Zaid Romero.

Daarmee spendeerde kersvers directeur voetbalzaken Dévy Rigaux al een aardig deel van zijn budget, al wordt dat dankzij de onverhoopte deelname aan de Champions League misschien nog wat opgeschroeft. Dan nog lijkt de kans bijzonder klein dat Puertas, wiens profiel er ook geen prioriteit vormt, naar Jan Breydel verhuist.

Club moet toch een poging wagen voor Puertas

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

88
88
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

30
30
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

318
318
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

52
52
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

188
188
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

225
225
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

159
159
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

667
667
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

167
167
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

165
165
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1047
1047
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

672
672
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

444
444
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

839
839
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws