'Union verlangt aanzienlijk transferbedrag voor Puertas'

door
'Union verlangt aanzienlijk transferbedrag voor Puertas'

Mathematisch kan het nog steeds, maar het heeft er alle schijn van dat Union SG wederom naast de landstitel zal grijpen. Desondanks kunnen de Brusselaars terugblikken op een sterk seizoen. Door die goede prestaties mogen enkele sterkhouders dromen van een fraaie transfer.

Sinds de terugkeer op het hoogste niveau, kan Union puike resultaten voorleggen. In de voorbije twee seizoenen deed de club telkens volop mee voor de landstitel. Maar die successen hebben ook een keerzijde. Zo moesten de Unionisten steevast afscheid nemen van hun dragende krachten.

Ook afgelopen zomer volgde een heuse leegloop in het Dudenpark. Teddy Teuma, Siebe Van der Heyden, Senne Lynen, Victor Boniface, ... trokken allemaal andere oorden op. Maar de scoutingscel leverde vervolgens opnieuw puik werk met het aantrekken van hun vervangers.

LEES OOK: 'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Puertas ontploft

Dat trucje zullen ze komende zomer opnieuw moeten herhalen. Zo komen andermaal verschillende smaakmakers in aanmerking voor een vertrek. Koki Machida kan bijvoorbeeld rekenen op interesse uit Engeland. Gustaf Nilsson ambieert een stap hogerop en ook Mohamed Amoura staat op verschillende verlanglijstjes.

Dat laatste geldt eveneens voor Cameron Puertas. De spelmaker speelt al sinds begin 2022 bij Union, maar werd eerst anderhalf jaar lang in de wachtkamer gehouden. Dit seizoen ontplofte de Spaanse Zwitser helemaal. Met 14 goals en 23 assists over alle competities heen, spreken zijn statistieken voor zich.

Duitsland of Frankrijk

Puertas geldt dan ook als één van de topfavorieten om aanstaande maandag verkozen te worden tot 'Player of the Year' in de Jupiler Pro League. Dat wordt mogelijk zijn laatste wapenfeit in België. De kans is niet onbestaande dat hij komende zomer een mooie stap voorwaarts zet. Met name vanuit Spanje zou belangstelling heersen. Ook in Duitsland staat zijn naam genoteerd bij bepaalde clubs. Al zal Union sowieso een flinke som verlangen. Zo stelt Het Nieuwsblad dat de club mikt op zo'n 15 à 20 miljoen euro.

Indien Union slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

70
70
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

71
71
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

213
213
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

187
187
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

50
50
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

59
59
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

89
89
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

35
35
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

220
220
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

112
112
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

449
449
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

243
243
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

109
109
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

480
480
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

635
635
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

96
96
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

449
449
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

391
391
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

80
80
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

83
83
Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Lionel Messi is nog steeds voortreffelijk bezig bij Inter Miami. De Argentijn is niet zinnens om ...

56
56
Standard in dubio: cashen of nieuw contract?

Bij Standard willen ze in 2026 eindelijk weer eens de top zes halen. De Rouches zullen dan beter ...

162
162
Anderlecht met zorgen: brengt onverwachte pion soelaas?

RSC Anderlecht is 2026 begonnen met een 2-1-nederlaag tegen St. Gallen. Besnik Hasi trekt met veel ...

307
307

Meer sportnieuws