'Union verlangt aanzienlijk transferbedrag voor Puertas'

door
'Union verlangt aanzienlijk transferbedrag voor Puertas'

Mathematisch kan het nog steeds, maar het heeft er alle schijn van dat Union SG wederom naast de landstitel zal grijpen. Desondanks kunnen de Brusselaars terugblikken op een sterk seizoen. Door die goede prestaties mogen enkele sterkhouders dromen van een fraaie transfer.

Sinds de terugkeer op het hoogste niveau, kan Union puike resultaten voorleggen. In de voorbije twee seizoenen deed de club telkens volop mee voor de landstitel. Maar die successen hebben ook een keerzijde. Zo moesten de Unionisten steevast afscheid nemen van hun dragende krachten.

Ook afgelopen zomer volgde een heuse leegloop in het Dudenpark. Teddy Teuma, Siebe Van der Heyden, Senne Lynen, Victor Boniface, ... trokken allemaal andere oorden op. Maar de scoutingscel leverde vervolgens opnieuw puik werk met het aantrekken van hun vervangers.

LEES OOK: 'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Puertas ontploft

Dat trucje zullen ze komende zomer opnieuw moeten herhalen. Zo komen andermaal verschillende smaakmakers in aanmerking voor een vertrek. Koki Machida kan bijvoorbeeld rekenen op interesse uit Engeland. Gustaf Nilsson ambieert een stap hogerop en ook Mohamed Amoura staat op verschillende verlanglijstjes.

Dat laatste geldt eveneens voor Cameron Puertas. De spelmaker speelt al sinds begin 2022 bij Union, maar werd eerst anderhalf jaar lang in de wachtkamer gehouden. Dit seizoen ontplofte de Spaanse Zwitser helemaal. Met 14 goals en 23 assists over alle competities heen, spreken zijn statistieken voor zich.

Duitsland of Frankrijk

Puertas geldt dan ook als één van de topfavorieten om aanstaande maandag verkozen te worden tot 'Player of the Year' in de Jupiler Pro League. Dat wordt mogelijk zijn laatste wapenfeit in België. De kans is niet onbestaande dat hij komende zomer een mooie stap voorwaarts zet. Met name vanuit Spanje zou belangstelling heersen. Ook in Duitsland staat zijn naam genoteerd bij bepaalde clubs. Al zal Union sowieso een flinke som verlangen. Zo stelt Het Nieuwsblad dat de club mikt op zo'n 15 à 20 miljoen euro.

Indien Union slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

32
32
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

14
14
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

55
55
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

67
67
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

103
103
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

154
154
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

95
95
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

263
263
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

63
63
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

280
280
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

253
253
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

128
128
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

131
131
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

74
74
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

146
146
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

281
281
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

379
379
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

56
56
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

115
115
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

368
368
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

265
265
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

125
125
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

719
719
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

158
158
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

266
266

Meer sportnieuws