Nieuwe Club-CEO in opspraak: boete en rijverbod dreigt

door
Nieuwe Club-CEO in opspraak: boete en rijverbod dreigt

Club Brugge werkt komende zondag naar alle waarschijnlijkheid zijn titelwedstrijd af tegen Cercle Brugge. Die partij geldt tevens als het definitieve afscheid van Vincent Mannaert. Ondertussen is één van zijn opvolgers in opspraak geraakt wegens een verkeersovertreding.

In het najaar van 2023 raakte bekend dat Mannaert na jarenlange trouwe dienst zou afzwaaien als CEO en sportief verantwoordelijke. Om hem op te volgen besloot voorzitter Bart Verhaeghe zijn takenpakket op te splitsen in verschillende functies. Voor de sportieve leiding werden zelfs drie nieuwe functies gecreëerd.

LEES OOK: 'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Madou krijgt touwtjes in handen

De dagelijkse leiding bleef dan weer in handen van één CEO. En daarvoor ging Verhaeghe het niet al te ver zoeken. Zo viel de keuze uiteindelijk op Bob Madou. De 41-jarige Bruggeling was al bij Blauw-Zwart aan de slag als Chief Business Officer en maakt dankzij het vertrek van Mannaert dus een straffe promotie.

Madou zal onder meer de dagelijkse leiding op zich nemen, daarnaast gaat hij nauw samenwerken met de nieuwe sportieve bazen. Ook het veelbesproken stadiondossier zal op zijn bureau belanden. En in de voorbije maanden werd Madou al regelmatig opgevoerd als spreekbuis namens de club.

Te snel in bebouwde kom

Zondag kan hij alvast zijn eerste grote prijs als CEO pakken. Maar ondertussen is Madou ook in opspraak geraakt. Zo meldt Belga dat hij een boete en een rijverbod moet vrezen. De bestuurder werd namelijk aan een snelheid van 82 kilometer per uur geflitst in de bebouwde kom.

Aanvankelijk werd zijn straf opgeschorst op voorwaarde dat Madou een verkeerscursus zou volgen. Daar begon hij ook aan, maar door omstandigheden werkte hij de cursus niet af. En dus moest hij opnieuw voor de rechtbank verschijnen. Op 27 juni zal Madou te weten komen of hij effectief een boete en rijverbod zal krijgen.

Heeft u vertrouwen in de nieuwe structuur bij Club?

Meest recent

Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

30
30
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

34
34
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

135
135
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

12
12
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

290
290
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

83
83
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

280
280
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

152
152
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

41
41
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

448
448
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

291
291
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

179
179
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

137
137
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

516
516
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

64
64
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

97
97
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

69
69
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

606
606
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

136
136
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

317
317
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

199
199
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

64
64
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

474
474
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

483
483
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111

Meer sportnieuws