Nieuwe Club-CEO in opspraak: boete en rijverbod dreigt

door
Nieuwe Club-CEO in opspraak: boete en rijverbod dreigt

Club Brugge werkt komende zondag naar alle waarschijnlijkheid zijn titelwedstrijd af tegen Cercle Brugge. Die partij geldt tevens als het definitieve afscheid van Vincent Mannaert. Ondertussen is één van zijn opvolgers in opspraak geraakt wegens een verkeersovertreding.

In het najaar van 2023 raakte bekend dat Mannaert na jarenlange trouwe dienst zou afzwaaien als CEO en sportief verantwoordelijke. Om hem op te volgen besloot voorzitter Bart Verhaeghe zijn takenpakket op te splitsen in verschillende functies. Voor de sportieve leiding werden zelfs drie nieuwe functies gecreëerd.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Madou krijgt touwtjes in handen

De dagelijkse leiding bleef dan weer in handen van één CEO. En daarvoor ging Verhaeghe het niet al te ver zoeken. Zo viel de keuze uiteindelijk op Bob Madou. De 41-jarige Bruggeling was al bij Blauw-Zwart aan de slag als Chief Business Officer en maakt dankzij het vertrek van Mannaert dus een straffe promotie.

Madou zal onder meer de dagelijkse leiding op zich nemen, daarnaast gaat hij nauw samenwerken met de nieuwe sportieve bazen. Ook het veelbesproken stadiondossier zal op zijn bureau belanden. En in de voorbije maanden werd Madou al regelmatig opgevoerd als spreekbuis namens de club.

Te snel in bebouwde kom

Zondag kan hij alvast zijn eerste grote prijs als CEO pakken. Maar ondertussen is Madou ook in opspraak geraakt. Zo meldt Belga dat hij een boete en een rijverbod moet vrezen. De bestuurder werd namelijk aan een snelheid van 82 kilometer per uur geflitst in de bebouwde kom.

Aanvankelijk werd zijn straf opgeschorst op voorwaarde dat Madou een verkeerscursus zou volgen. Daar begon hij ook aan, maar door omstandigheden werkte hij de cursus niet af. En dus moest hij opnieuw voor de rechtbank verschijnen. Op 27 juni zal Madou te weten komen of hij effectief een boete en rijverbod zal krijgen.

Heeft u vertrouwen in de nieuwe structuur bij Club?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

10
10
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

8
8
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

41
41
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

75
75
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

245
245
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

252
252
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

162
162
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

198
198
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

179
179
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

103
103
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

117
117
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

167
167
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

372
372
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

270
270
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

132
132
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

421
421
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

93
93
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

806
806
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

283
283
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

227
227
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

174
174
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

417
417
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws