Nieuwe Club-CEO in opspraak: boete en rijverbod dreigt

768 stemmen
Nieuwe Club-CEO in opspraak: boete en rijverbod dreigt

Club Brugge werkt komende zondag naar alle waarschijnlijkheid zijn titelwedstrijd af tegen Cercle Brugge. Die partij geldt tevens als het definitieve afscheid van Vincent Mannaert. Ondertussen is één van zijn opvolgers in opspraak geraakt wegens een verkeersovertreding.

In het najaar van 2023 raakte bekend dat Mannaert na jarenlange trouwe dienst zou afzwaaien als CEO en sportief verantwoordelijke. Om hem op te volgen besloot voorzitter Bart Verhaeghe zijn takenpakket op te splitsen in verschillende functies. Voor de sportieve leiding werden zelfs drie nieuwe functies gecreëerd.

LEES OOK: Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

Madou krijgt touwtjes in handen

De dagelijkse leiding bleef dan weer in handen van één CEO. En daarvoor ging Verhaeghe het niet al te ver zoeken. Zo viel de keuze uiteindelijk op Bob Madou. De 41-jarige Bruggeling was al bij Blauw-Zwart aan de slag als Chief Business Officer en maakt dankzij het vertrek van Mannaert dus een straffe promotie.

Madou zal onder meer de dagelijkse leiding op zich nemen, daarnaast gaat hij nauw samenwerken met de nieuwe sportieve bazen. Ook het veelbesproken stadiondossier zal op zijn bureau belanden. En in de voorbije maanden werd Madou al regelmatig opgevoerd als spreekbuis namens de club.

Te snel in bebouwde kom

Zondag kan hij alvast zijn eerste grote prijs als CEO pakken. Maar ondertussen is Madou ook in opspraak geraakt. Zo meldt Belga dat hij een boete en een rijverbod moet vrezen. De bestuurder werd namelijk aan een snelheid van 82 kilometer per uur geflitst in de bebouwde kom.

Aanvankelijk werd zijn straf opgeschorst op voorwaarde dat Madou een verkeerscursus zou volgen. Daar begon hij ook aan, maar door omstandigheden werkte hij de cursus niet af. En dus moest hij opnieuw voor de rechtbank verschijnen. Op 27 juni zal Madou te weten komen of hij effectief een boete en rijverbod zal krijgen.

Heeft u vertrouwen in de nieuwe structuur bij Club?

Meest recent

Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

0
0
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

34
34
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

14
14
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

195
195
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

245
245
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

227
227
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

218
218
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

430
430
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

265
265
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

367
367
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

113
113
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1689
1689
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

155
155
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

236
236
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

203
203
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

72
72
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

330
330
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

317
317
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

151
151
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

440
440
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51

Meer sportnieuws