Nieuwe Club-CEO in opspraak: boete en rijverbod dreigt

768 stemmen
Nieuwe Club-CEO in opspraak: boete en rijverbod dreigt

Club Brugge werkt komende zondag naar alle waarschijnlijkheid zijn titelwedstrijd af tegen Cercle Brugge. Die partij geldt tevens als het definitieve afscheid van Vincent Mannaert. Ondertussen is één van zijn opvolgers in opspraak geraakt wegens een verkeersovertreding.

In het najaar van 2023 raakte bekend dat Mannaert na jarenlange trouwe dienst zou afzwaaien als CEO en sportief verantwoordelijke. Om hem op te volgen besloot voorzitter Bart Verhaeghe zijn takenpakket op te splitsen in verschillende functies. Voor de sportieve leiding werden zelfs drie nieuwe functies gecreëerd.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Madou krijgt touwtjes in handen

De dagelijkse leiding bleef dan weer in handen van één CEO. En daarvoor ging Verhaeghe het niet al te ver zoeken. Zo viel de keuze uiteindelijk op Bob Madou. De 41-jarige Bruggeling was al bij Blauw-Zwart aan de slag als Chief Business Officer en maakt dankzij het vertrek van Mannaert dus een straffe promotie.

Madou zal onder meer de dagelijkse leiding op zich nemen, daarnaast gaat hij nauw samenwerken met de nieuwe sportieve bazen. Ook het veelbesproken stadiondossier zal op zijn bureau belanden. En in de voorbije maanden werd Madou al regelmatig opgevoerd als spreekbuis namens de club.

Te snel in bebouwde kom

Zondag kan hij alvast zijn eerste grote prijs als CEO pakken. Maar ondertussen is Madou ook in opspraak geraakt. Zo meldt Belga dat hij een boete en een rijverbod moet vrezen. De bestuurder werd namelijk aan een snelheid van 82 kilometer per uur geflitst in de bebouwde kom.

Aanvankelijk werd zijn straf opgeschorst op voorwaarde dat Madou een verkeerscursus zou volgen. Daar begon hij ook aan, maar door omstandigheden werkte hij de cursus niet af. En dus moest hij opnieuw voor de rechtbank verschijnen. Op 27 juni zal Madou te weten komen of hij effectief een boete en rijverbod zal krijgen.

Heeft u vertrouwen in de nieuwe structuur bij Club?

Meest recent

Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

0
0
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

310
310
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

68
68
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

40
40
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

57
57
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

50
50
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

8
8
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

62
62
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

176
176
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

77
77
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

281
281
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

82
82
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

117
117
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

486
486
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

159
159
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

306
306
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

232
232
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

122
122
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

177
177
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

452
452
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

82
82
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

548
548
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

126
126

Meer sportnieuws