'Pech voor Overmars: landgenoten kapen Antwerp-target'

door
'Pech voor Overmars: landgenoten kapen Antwerp-target'

Om de aanstaande leegloop op de Bosuil op te vangen is Antwerp al volop op zoek naar versterking voor volgend seizoen. Twee inkomende transfers lijken alvast in de maak, maar in een derde dossier dreigt de Great Old achter het net te vissen.

Een tweetal weken geleden geraakte bekend dat Antwerp een oogje had laten vallen op Couhaib Driouech, een 22-jarige Nederlander van Marokkaanse afkomst die momenteel het mooie weer maakt bij Excelsior. Daar was hij dit seizoen goed voor zes doelpunten en evenveel assists in 26 optredens.

LEES OOK: Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Concurrentie voor Driouech

Prestaties die elders evenmin onopgemerkt zijn voorbijgegaan, want volgens De Telegraaf heeft ook PSV opnieuw een oogje laten vallen op Driouech. In januari ondernamen de Eindhovenaren reeds een poging om de winger los te weken bij de Rotterdammers, die toen de stekker uit de deal trokken.

Vermits het geen vervanger vond wou Excelsior zich namelijk niet verzwakken in de strijd om het behoud. Momenteel speelt het play-offs om zich te handhaven in de Eredivisie. In de eerste wedstrijd van de halve finale wist Driouech zich met een doelpunt en een assist nogmaals in de kijker te spelen.

Antwerp vist achter het net

Reden genoeg dus voor PSV om terug op het voorplan te treden. Een halfjaar geleden had het een viertal miljoen veil voor de flankaanvaller, die zijn laatste contractjaar ingaat. De verwachting is dat Excelsior daarom genoegen zal moeten nemen met een iets lagere som. Goed nieuws voor Antwerp?

Tenslotte heeft het stamnummer één slechts een beperkt budget om mee op jacht te gaan. Hoewel ze al een concreet bod uitbrachten op Driouech dreigen Sven Jaecques en co evenwel nu al achter het net te vissen, want ook volgens Gazet van Antwerpen beschikt PSV veruit over de beste papieren.

Ultieme troef op de Bosuil?

Niet alleen is de Nederlandse landskampioen op financieel gebied een pak slagkrachtiger, ook hun Champions League-ticket kan een argument zijn om Driouech naar het Philips Stadion te lokken. Daartegenover heeft hij in Deurne-Noord wel meer uitzicht op speelkansen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Denkt u dat Antwerp nog kans maakt op Driouech?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

35
35
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

38
38
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

49
49
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

44
44
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

80
80
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

264
264
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

280
280
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

400
400
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

88
88
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

415
415
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws