Vriendin Luca Brecel krijgt mokerslag: 'Spijkerharde straf'

door
Vriendin Luca Brecel krijgt mokerslag: 'Spijkerharde straf'

Wereldkampioen snooker Luca Brecel is ondertussen al geruime tijd samen met Laura. Onlangs kwam de dame terecht in een heuse mediastorm na onverkwikkelijke zaken uit het verleden. Voor de rechtbank kreeg ze nu een immense mokerslag.

LEES OOK: Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

Sensationele comebacks

The Belgian Bullet beleefde goed een jaar geleden een prachtig sprookje in The Crucible Theatre. Die kleine maar gezellige hal in Sheffield is elk jaar het decor van het prestigieuze wereldkampioenschap snooker.

Na een rit vol met sensationele comebacks zette Brecel de kers op de taart na een razend spannende finale tegen de ervaren Engelsman Mark Selby. Nadien werd onze landgenoot uitgebreid gevierd, ook bij zijn favoriete club Racing Genk.

Was het de 'last' van de wereldtitel of gewoon een mindere vorm? Dit seizoen liep het een pak minder voor onze landgenoot en verloor hij al in de eerste ronde na... een comeback van David Gilbert.

Spraakmakend drugsverhaal

Onlangs kwam er een klein drama op hem af, zijn vriendin Laura was immers een pion in een wel heel spraakmakend drugsverhaal, zo konden we lezen in verschillende kranten. Ondanks die storm bleef Brecel trouw aan de zijde staan van Laura, dat lieten de twee nog zien in verschillende Instagram-verhalen.

De vriendin van Brecel was onderdeel van een drugsbende die opereerde vanuit de naam C-team. "Tussen maart 2022 en januari 2023 verkocht Laura V. op grote schaal cocaïne, XTC, MDMA, mephedrone, speed, hasj. Ze rolde door haar eigen gebruik in de verkoop. Eerst was ze chauffeur voor de bende, later kreeg ze een meer organiserende rol. Een bankonderzoek wees uit dat er liefst 35.000 euro op haar rekening werd gestort door klanten.” Zo gaf procureur Lode Vandaele aan bij Het Nieuwsblad.

Strenge bestraffing gevraagd

De eega van Brecel werd even opgepakt maar nadien vrijgelaten onder voorwaarden. De zaak kwam onlangs voor de rechtbank en daar vroeg advocaat Koen Huys voor een probatieuitstel: “Laura leidde geen luxeleventje. Ze droeg geen merkkleding, reed niet met een dure auto en leefde zelfs op straat. Meneer de rechter, had ze die centen gehad, dan sliep ze toch niet op straat?" Zo klonk het bij HLN.

Die vraag van Laura's advocaat viel in dovemansoren want de dame kreeg wel degelijk een celstraf van 37 maanden, zij het volledig met uitstel. Tevens moet ze een boete ophoesten van 15.000 euro, een pak minder dan de 60.000 die aanvankelijk gevraagd werd.

 

Een correcte bestraffing?

Meest recent

Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

1
1
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

25
25
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

40
40
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

48
48
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

26
26
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

116
116
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

408
408
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

318
318
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

74
74
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

270
270
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

972
972
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

155
155
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

231
231
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

687
687
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

356
356
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

79
79
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

101
101
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

75
75
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

104
104
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

235
235
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

116
116
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61

Meer sportnieuws