'Volgende vertrekker bij AA Gent: 3 miljoen euro'

666 stemmen
'Volgende vertrekker bij AA Gent: 3 miljoen euro'

AA Gent staat voor zeer drukke maanden, want het moet nog zijn nieuwe trainer én technisch directeur voor volgend seizoen bevestigen. Het is wel een publiek geheim dat respectievelijk Wouter Vrancken en Arnar Vidarsson die postjes zouden gaan invullen. Zij krijgen de taak om een kern samen te stellen die beter kan doen dan dit seizoen.

De Buffalo's grepen immers naast een ticket voor de Champions' Play-Off, vooral door een inzinking in januari en februari. Die had Hein Vanhaezebrouck wel op voorhand voorspeld, omdat Gent toen een pak sterkhouders moest afstaan door de Africa Cup en Asia Cup. Bovendien werden Fofana, Orban en Cuypers allemaal verkocht en amper vervangen.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Ook Torunarigha lijkt Gent te verlaten

Ook komende zomer lijken weer enkele sterkhouders de Planet Group Arena te gaan verlaten. Deze keer lijkt Gent vooral achterin spelers te gaan verliezen. Er is de nodige interesse voor Archie Brown en de Duitse tak van Sky Sports oppert dat ook voor Jordan Torunarigha een transfer lonkt.

De 26-jarige Nigeriaan speelt sinds januari 2022 voor Gent, dat hem eerst een halfjaar huurde van Hertha BSC en daarna voor 3 miljoen euro definitief overnam. Sindsdien is Torunarigha een vaste waarde in de defensie, maar hij gaat straks zijn laatste contractjaar in.

Interesse van Hoffenheim en Leeds

Dat betekent dat Gent niet langer de hoofdprijs kan vragen en daar willen enkele teams van profiteren. Torunarigha zou bij Hoffenheim kunnen terugkeren in de Bundesliga, terwijl in Engeland Leeds United naar hem zou lonken. Zij zouden een transfersom van 2,5 à 3 miljoen euro op tafel moeten leggen, waarmee Gent zijn investering zou recupereren.

Dit seizoen kwam Torunarigha 42 keer in actie voor de Buffalo's, waarbij hij één keer scoorde en twee assists gaf. Hij maakte in oktober ook zijn debuut als Nigeriaans international nadat hij in de jeugdcategorieën voor Duitsland gespeeld had. Hij miste de Africa Cup echter door een blessure.

Moet AA Gent meer voor hem vragen?

Meest recent

'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

64
64
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

87
87
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

150
150
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

338
338
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

232
232
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

328
328
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

104
104
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1499
1499
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

141
141
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

211
211
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

190
190
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

66
66
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

321
321
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

312
312
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

144
144
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

152
152
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

53
53
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

424
424
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

47
47
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

389
389
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

130
130
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

372
372
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

154
154

Meer sportnieuws