'Volgende vertrekker bij AA Gent: 3 miljoen euro'

door
'Volgende vertrekker bij AA Gent: 3 miljoen euro'

AA Gent staat voor zeer drukke maanden, want het moet nog zijn nieuwe trainer én technisch directeur voor volgend seizoen bevestigen. Het is wel een publiek geheim dat respectievelijk Wouter Vrancken en Arnar Vidarsson die postjes zouden gaan invullen. Zij krijgen de taak om een kern samen te stellen die beter kan doen dan dit seizoen.

De Buffalo's grepen immers naast een ticket voor de Champions' Play-Off, vooral door een inzinking in januari en februari. Die had Hein Vanhaezebrouck wel op voorhand voorspeld, omdat Gent toen een pak sterkhouders moest afstaan door de Africa Cup en Asia Cup. Bovendien werden Fofana, Orban en Cuypers allemaal verkocht en amper vervangen.

LEES OOK: Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

Ook Torunarigha lijkt Gent te verlaten

Ook komende zomer lijken weer enkele sterkhouders de Planet Group Arena te gaan verlaten. Deze keer lijkt Gent vooral achterin spelers te gaan verliezen. Er is de nodige interesse voor Archie Brown en de Duitse tak van Sky Sports oppert dat ook voor Jordan Torunarigha een transfer lonkt.

De 26-jarige Nigeriaan speelt sinds januari 2022 voor Gent, dat hem eerst een halfjaar huurde van Hertha BSC en daarna voor 3 miljoen euro definitief overnam. Sindsdien is Torunarigha een vaste waarde in de defensie, maar hij gaat straks zijn laatste contractjaar in.

Interesse van Hoffenheim en Leeds

Dat betekent dat Gent niet langer de hoofdprijs kan vragen en daar willen enkele teams van profiteren. Torunarigha zou bij Hoffenheim kunnen terugkeren in de Bundesliga, terwijl in Engeland Leeds United naar hem zou lonken. Zij zouden een transfersom van 2,5 à 3 miljoen euro op tafel moeten leggen, waarmee Gent zijn investering zou recupereren.

Dit seizoen kwam Torunarigha 42 keer in actie voor de Buffalo's, waarbij hij één keer scoorde en twee assists gaf. Hij maakte in oktober ook zijn debuut als Nigeriaans international nadat hij in de jeugdcategorieën voor Duitsland gespeeld had. Hij miste de Africa Cup echter door een blessure.

Moet AA Gent meer voor hem vragen?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

17
17
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

30
30
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

50
50
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

13
13
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

203
203
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

156
156
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

195
195
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

199
199
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

70
70
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

792
792
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

496
496
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

179
179
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

94
94
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

179
179
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

366
366
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

304
304
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

290
290
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

231
231

Meer sportnieuws