'Volgende vertrekker bij AA Gent: 3 miljoen euro'

door
'Volgende vertrekker bij AA Gent: 3 miljoen euro'

AA Gent staat voor zeer drukke maanden, want het moet nog zijn nieuwe trainer én technisch directeur voor volgend seizoen bevestigen. Het is wel een publiek geheim dat respectievelijk Wouter Vrancken en Arnar Vidarsson die postjes zouden gaan invullen. Zij krijgen de taak om een kern samen te stellen die beter kan doen dan dit seizoen.

De Buffalo's grepen immers naast een ticket voor de Champions' Play-Off, vooral door een inzinking in januari en februari. Die had Hein Vanhaezebrouck wel op voorhand voorspeld, omdat Gent toen een pak sterkhouders moest afstaan door de Africa Cup en Asia Cup. Bovendien werden Fofana, Orban en Cuypers allemaal verkocht en amper vervangen.

LEES OOK: AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Ook Torunarigha lijkt Gent te verlaten

Ook komende zomer lijken weer enkele sterkhouders de Planet Group Arena te gaan verlaten. Deze keer lijkt Gent vooral achterin spelers te gaan verliezen. Er is de nodige interesse voor Archie Brown en de Duitse tak van Sky Sports oppert dat ook voor Jordan Torunarigha een transfer lonkt.

De 26-jarige Nigeriaan speelt sinds januari 2022 voor Gent, dat hem eerst een halfjaar huurde van Hertha BSC en daarna voor 3 miljoen euro definitief overnam. Sindsdien is Torunarigha een vaste waarde in de defensie, maar hij gaat straks zijn laatste contractjaar in.

Interesse van Hoffenheim en Leeds

Dat betekent dat Gent niet langer de hoofdprijs kan vragen en daar willen enkele teams van profiteren. Torunarigha zou bij Hoffenheim kunnen terugkeren in de Bundesliga, terwijl in Engeland Leeds United naar hem zou lonken. Zij zouden een transfersom van 2,5 à 3 miljoen euro op tafel moeten leggen, waarmee Gent zijn investering zou recupereren.

Dit seizoen kwam Torunarigha 42 keer in actie voor de Buffalo's, waarbij hij één keer scoorde en twee assists gaf. Hij maakte in oktober ook zijn debuut als Nigeriaans international nadat hij in de jeugdcategorieën voor Duitsland gespeeld had. Hij miste de Africa Cup echter door een blessure.

Moet AA Gent meer voor hem vragen?

Meest recent

Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

47
47
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

16
16
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

18
18
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

67
67
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

106
106
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

214
214
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

129
129
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

70
70
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

323
323
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

518
518
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

126
126
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

144
144
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

130
130
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

111
111
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

228
228
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1728
1728
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

458
458
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

315
315
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

92
92
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

78
78
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

132
132
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

389
389
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

353
353

Meer sportnieuws