'Volgende vertrekker bij AA Gent: 3 miljoen euro'

666 stemmen
'Volgende vertrekker bij AA Gent: 3 miljoen euro'

AA Gent staat voor zeer drukke maanden, want het moet nog zijn nieuwe trainer én technisch directeur voor volgend seizoen bevestigen. Het is wel een publiek geheim dat respectievelijk Wouter Vrancken en Arnar Vidarsson die postjes zouden gaan invullen. Zij krijgen de taak om een kern samen te stellen die beter kan doen dan dit seizoen.

De Buffalo's grepen immers naast een ticket voor de Champions' Play-Off, vooral door een inzinking in januari en februari. Die had Hein Vanhaezebrouck wel op voorhand voorspeld, omdat Gent toen een pak sterkhouders moest afstaan door de Africa Cup en Asia Cup. Bovendien werden Fofana, Orban en Cuypers allemaal verkocht en amper vervangen.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Ook Torunarigha lijkt Gent te verlaten

Ook komende zomer lijken weer enkele sterkhouders de Planet Group Arena te gaan verlaten. Deze keer lijkt Gent vooral achterin spelers te gaan verliezen. Er is de nodige interesse voor Archie Brown en de Duitse tak van Sky Sports oppert dat ook voor Jordan Torunarigha een transfer lonkt.

De 26-jarige Nigeriaan speelt sinds januari 2022 voor Gent, dat hem eerst een halfjaar huurde van Hertha BSC en daarna voor 3 miljoen euro definitief overnam. Sindsdien is Torunarigha een vaste waarde in de defensie, maar hij gaat straks zijn laatste contractjaar in.

Interesse van Hoffenheim en Leeds

Dat betekent dat Gent niet langer de hoofdprijs kan vragen en daar willen enkele teams van profiteren. Torunarigha zou bij Hoffenheim kunnen terugkeren in de Bundesliga, terwijl in Engeland Leeds United naar hem zou lonken. Zij zouden een transfersom van 2,5 à 3 miljoen euro op tafel moeten leggen, waarmee Gent zijn investering zou recupereren.

Dit seizoen kwam Torunarigha 42 keer in actie voor de Buffalo's, waarbij hij één keer scoorde en twee assists gaf. Hij maakte in oktober ook zijn debuut als Nigeriaans international nadat hij in de jeugdcategorieën voor Duitsland gespeeld had. Hij miste de Africa Cup echter door een blessure.

Moet AA Gent meer voor hem vragen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

128
128
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

65
65
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

136
136
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

57
57
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

456
456
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

115
115
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

143
143
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

167
167
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

56
56
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

191
191
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

950
950
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

80
80
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

340
340
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

807
807
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

125
125
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

678
678
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

369
369
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

301
301
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

255
255
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

213
213
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

362
362
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

722
722
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

473
473
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

445
445

Meer sportnieuws