'AA Gent sluit alweer transferdeal met Lyon'

door
'AA Gent sluit alweer transferdeal met Lyon'

AA Gent hoopt nog een Europees ticket te kunnen pakken in de barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, die wellicht Cercle Brugge zal worden. Het zou de Buffalo's immers helpen om een nieuw hoofdstuk goed aan te snijden, want er staan heel wat veranderingen op til.

Eigenaar Sam Baro lijkt stilaan helemaal zijn stempel te gaan drukken en de sportieve structuur wordt hertekend, met Arnar Vidarsson als nieuwe technisch directeur en Wouter Vrancken als nieuwe coach. Daarnaast mogen er ook weer de nodige transfers verwacht worden, zowel aan inkomende als uitgaande zijde.

LEES OOK: Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

Lyon wil nu ook Brown bij Gent weghalen

Eén van de kandidaten om te vertrekken lijkt Archie Brown te zijn. De 21-jarige linksachter streek pas vorige zomer neer in Gent, dat hem voor 4 miljoen euro wegplukte bij Lausanne-Sport. Sindsdien maakte de jonge Engelsman echter voldoende indruk om zich in de kijker te spelen.

De voorbije maanden werd Brown al gelinkt aan verschillende Engelse clubs, maar Sacha Tavolieri stelt nu in Wait & See dat ook Olympique Lyon op hem aast. De Franse club ziet in Brown de ideale vervanger voor Nicolas Tagliafico, die Lyon in de zomer mogelijk gaat verlaten.

Prijs rond de 7 miljoen euro

Daarmee wordt Gent stilaan de vaste visvijver voor Lyon, want dat kwam in januari nog Malick Fofana én Gift Orban ophalen in de Planet Group Arena. Dat leverde Gent toen een totaalbedrag van maar liefst 29 miljoen euro op. Voor Brown zal het echter iets minder vangen.

Tavolieri maakt immers gewag van een vraagprijs die rond de 7 miljoen euro zou kunnen gaan liggen. Maar dat zal ongetwijfeld ook afhangen van hoe hard er vanuit bijvoorbeeld Engeland nog aan de mouw van Brown getrokken zal worden. Als Gent Brown moet verkopen, zal het ongetwijfeld hopen op een opbod zodat de prijs de hoogte in kan schieten.

Moet Gent meer dan 7 miljoen vragen voor Brown?

Meest recent

Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

0
0
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

7
7
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

30
30
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

47
47
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

216
216
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

85
85
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

360
360
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

388
388
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

90
90
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

150
150
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

166
166
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

184
184
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

304
304
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1051
1051
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

314
314
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

468
468
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

359
359
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

477
477
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

610
610
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

413
413
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

846
846
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

355
355
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

557
557
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

107
107

Meer sportnieuws