'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

door
'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

Er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn voor Vincent Kompany. Onze landgenoot was vorige zomer nog zeer gegeerd nadat hij Burnley op indrukwekkende wijze naar de titel in de Championship had geleid. Na de degradatie van dit seizoen leek de interesse te gaan liggen, maar de voorbije dagen laaide ze plots weer helemaal op.

Ondanks de tegenvallende prestaties van de Clarets in de Premier League blijft Kompany een goede reputatie genieten. De voorbije dagen kwam zelfs Bayern München aankloppen, ook omdat de Duitse recordkampioen de voorbije weken bot ving bij heel wat andere, grotere namen.

LEES OOK: Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Chelsea niet concreet voor Kompany

Het zorgde ervoor dat Kompany momenteel zelfs kandidaat nummer één zou zijn, terwijl er ook weer gewag gemaakt wordt van interesse van Chelsea. Dat nam dinsdag afscheid van Mauricio Pochettino en dacht vorige zomer al aan Kompany, alvorens toch voor de Argentijn te kiezen.

The Athletic bevestigt nu ook dat Chelsea nog steeds belangstelling toont, maar dat de kans klein lijkt dat die ook concreet zal worden. Als Kompany straks Burnley zal verlaten, dan lijkt München dus zijn bestemming te gaan worden. De vraag is alleen of alle partijen tot een akkoord zullen komen.

Kompany beslist nog deze week

Wellicht zullen we ook snel een antwoord krijgen, want volgens Sacha Tavolieri wil Kompany nog deze week de knoop over zijn toekomst doorhakken. Binnen Burnley zou het gevoel alvast zijn dat hij wellicht de club zal verlaten, maar helemaal zeker is dat dus nog niet.

Tavolieri oppert overigens dat ook Brighton een optie zou blijven, waar Kompany genoemd werd als mogelijke opvolger voor Roberto De Zerbi. Bij de Seagulls lijkt Ipswich-trainer Kieran McKenna wel de topfavoriet te zijn. Bij Bayern wachten ze dan weer de beslissing van Kompany af alvorens de gesprekken over zijn contractvoorwaarden op te drijven.

Moet Kompany vertrekken bij Burnley?

Meest recent

Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

3
3
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

66
66
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

29
29
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

47
47
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

768
768
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

43
43
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

56
56
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

319
319
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

172
172
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

103
103
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

118
118
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

115
115
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

919
919
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

114
114
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

337
337
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

778
778
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

120
120
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

80
80
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

406
406
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

616
616
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

267
267
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

700
700
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

100
100

Meer sportnieuws