'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

328 stemmen
'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

Er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn voor Vincent Kompany. Onze landgenoot was vorige zomer nog zeer gegeerd nadat hij Burnley op indrukwekkende wijze naar de titel in de Championship had geleid. Na de degradatie van dit seizoen leek de interesse te gaan liggen, maar de voorbije dagen laaide ze plots weer helemaal op.

Ondanks de tegenvallende prestaties van de Clarets in de Premier League blijft Kompany een goede reputatie genieten. De voorbije dagen kwam zelfs Bayern München aankloppen, ook omdat de Duitse recordkampioen de voorbije weken bot ving bij heel wat andere, grotere namen.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Chelsea niet concreet voor Kompany

Het zorgde ervoor dat Kompany momenteel zelfs kandidaat nummer één zou zijn, terwijl er ook weer gewag gemaakt wordt van interesse van Chelsea. Dat nam dinsdag afscheid van Mauricio Pochettino en dacht vorige zomer al aan Kompany, alvorens toch voor de Argentijn te kiezen.

The Athletic bevestigt nu ook dat Chelsea nog steeds belangstelling toont, maar dat de kans klein lijkt dat die ook concreet zal worden. Als Kompany straks Burnley zal verlaten, dan lijkt München dus zijn bestemming te gaan worden. De vraag is alleen of alle partijen tot een akkoord zullen komen.

Kompany beslist nog deze week

Wellicht zullen we ook snel een antwoord krijgen, want volgens Sacha Tavolieri wil Kompany nog deze week de knoop over zijn toekomst doorhakken. Binnen Burnley zou het gevoel alvast zijn dat hij wellicht de club zal verlaten, maar helemaal zeker is dat dus nog niet.

Tavolieri oppert overigens dat ook Brighton een optie zou blijven, waar Kompany genoemd werd als mogelijke opvolger voor Roberto De Zerbi. Bij de Seagulls lijkt Ipswich-trainer Kieran McKenna wel de topfavoriet te zijn. Bij Bayern wachten ze dan weer de beslissing van Kompany af alvorens de gesprekken over zijn contractvoorwaarden op te drijven.

🚀

Moet Kompany vertrekken bij Burnley?

Meest recent

'Trainerswals in JPL: zeven (!) coaches op de wip'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

0
0
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

37
37
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

381
381
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

103
103
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

429
429
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

180
180
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

343
343
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

143
143
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

109
109
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

342
342
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

436
436
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

86
86
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

296
296
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

556
556
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

72
72
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

223
223
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

108
108
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

358
358
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

574
574
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

438
438
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

190
190
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

95
95
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

436
436
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

104
104

Meer sportnieuws