'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

328 stemmen
'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

Er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn voor Vincent Kompany. Onze landgenoot was vorige zomer nog zeer gegeerd nadat hij Burnley op indrukwekkende wijze naar de titel in de Championship had geleid. Na de degradatie van dit seizoen leek de interesse te gaan liggen, maar de voorbije dagen laaide ze plots weer helemaal op.

Ondanks de tegenvallende prestaties van de Clarets in de Premier League blijft Kompany een goede reputatie genieten. De voorbije dagen kwam zelfs Bayern München aankloppen, ook omdat de Duitse recordkampioen de voorbije weken bot ving bij heel wat andere, grotere namen.

LEES OOK: 'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Chelsea niet concreet voor Kompany

Het zorgde ervoor dat Kompany momenteel zelfs kandidaat nummer één zou zijn, terwijl er ook weer gewag gemaakt wordt van interesse van Chelsea. Dat nam dinsdag afscheid van Mauricio Pochettino en dacht vorige zomer al aan Kompany, alvorens toch voor de Argentijn te kiezen.

The Athletic bevestigt nu ook dat Chelsea nog steeds belangstelling toont, maar dat de kans klein lijkt dat die ook concreet zal worden. Als Kompany straks Burnley zal verlaten, dan lijkt München dus zijn bestemming te gaan worden. De vraag is alleen of alle partijen tot een akkoord zullen komen.

Kompany beslist nog deze week

Wellicht zullen we ook snel een antwoord krijgen, want volgens Sacha Tavolieri wil Kompany nog deze week de knoop over zijn toekomst doorhakken. Binnen Burnley zou het gevoel alvast zijn dat hij wellicht de club zal verlaten, maar helemaal zeker is dat dus nog niet.

Tavolieri oppert overigens dat ook Brighton een optie zou blijven, waar Kompany genoemd werd als mogelijke opvolger voor Roberto De Zerbi. Bij de Seagulls lijkt Ipswich-trainer Kieran McKenna wel de topfavoriet te zijn. Bij Bayern wachten ze dan weer de beslissing van Kompany af alvorens de gesprekken over zijn contractvoorwaarden op te drijven.

Moet Kompany vertrekken bij Burnley?

Meest recent

'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

52
52
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

155
155
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

224
224
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

164
164
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

296
296
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

281
281
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

179
179
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

81
81
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

807
807
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

127
127
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

411
411
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1562
1562
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

365
365
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

492
492
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

362
362
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

423
423
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1207
1207
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

366
366
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

310
310
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

315
315
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

391
391
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

74
74
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

64
64
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

576
576
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

40
40

Meer sportnieuws