'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

328
'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

Er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn voor Vincent Kompany. Onze landgenoot was vorige zomer nog zeer gegeerd nadat hij Burnley op indrukwekkende wijze naar de titel in de Championship had geleid. Na de degradatie van dit seizoen leek de interesse te gaan liggen, maar de voorbije dagen laaide ze plots weer helemaal op.

Ondanks de tegenvallende prestaties van de Clarets in de Premier League blijft Kompany een goede reputatie genieten. De voorbije dagen kwam zelfs Bayern München aankloppen, ook omdat de Duitse recordkampioen de voorbije weken bot ving bij heel wat andere, grotere namen.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Chelsea niet concreet voor Kompany

Het zorgde ervoor dat Kompany momenteel zelfs kandidaat nummer één zou zijn, terwijl er ook weer gewag gemaakt wordt van interesse van Chelsea. Dat nam dinsdag afscheid van Mauricio Pochettino en dacht vorige zomer al aan Kompany, alvorens toch voor de Argentijn te kiezen.

The Athletic bevestigt nu ook dat Chelsea nog steeds belangstelling toont, maar dat de kans klein lijkt dat die ook concreet zal worden. Als Kompany straks Burnley zal verlaten, dan lijkt München dus zijn bestemming te gaan worden. De vraag is alleen of alle partijen tot een akkoord zullen komen.

Kompany beslist nog deze week

Wellicht zullen we ook snel een antwoord krijgen, want volgens Sacha Tavolieri wil Kompany nog deze week de knoop over zijn toekomst doorhakken. Binnen Burnley zou het gevoel alvast zijn dat hij wellicht de club zal verlaten, maar helemaal zeker is dat dus nog niet.

Tavolieri oppert overigens dat ook Brighton een optie zou blijven, waar Kompany genoemd werd als mogelijke opvolger voor Roberto De Zerbi. Bij de Seagulls lijkt Ipswich-trainer Kieran McKenna wel de topfavoriet te zijn. Bij Bayern wachten ze dan weer de beslissing van Kompany af alvorens de gesprekken over zijn contractvoorwaarden op te drijven.

Moet Kompany vertrekken bij Burnley?

Meest recent

Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

5
5
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

42
42
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

39
39
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

67
67
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

52
52
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

54
54
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

154
154
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

101
101
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

233
233
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

74
74
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

408
408
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

450
450
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

189
189
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

130
130
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

124
124
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

201
201
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

194
194
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1708
1708
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

399
399
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

310
310
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

335
335

Meer sportnieuws