'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

door
'Kompany brengt snel witte rook over toekomst'

Er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn voor Vincent Kompany. Onze landgenoot was vorige zomer nog zeer gegeerd nadat hij Burnley op indrukwekkende wijze naar de titel in de Championship had geleid. Na de degradatie van dit seizoen leek de interesse te gaan liggen, maar de voorbije dagen laaide ze plots weer helemaal op.

Ondanks de tegenvallende prestaties van de Clarets in de Premier League blijft Kompany een goede reputatie genieten. De voorbije dagen kwam zelfs Bayern München aankloppen, ook omdat de Duitse recordkampioen de voorbije weken bot ving bij heel wat andere, grotere namen.

LEES OOK: 'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Chelsea niet concreet voor Kompany

Het zorgde ervoor dat Kompany momenteel zelfs kandidaat nummer één zou zijn, terwijl er ook weer gewag gemaakt wordt van interesse van Chelsea. Dat nam dinsdag afscheid van Mauricio Pochettino en dacht vorige zomer al aan Kompany, alvorens toch voor de Argentijn te kiezen.

The Athletic bevestigt nu ook dat Chelsea nog steeds belangstelling toont, maar dat de kans klein lijkt dat die ook concreet zal worden. Als Kompany straks Burnley zal verlaten, dan lijkt München dus zijn bestemming te gaan worden. De vraag is alleen of alle partijen tot een akkoord zullen komen.

Kompany beslist nog deze week

Wellicht zullen we ook snel een antwoord krijgen, want volgens Sacha Tavolieri wil Kompany nog deze week de knoop over zijn toekomst doorhakken. Binnen Burnley zou het gevoel alvast zijn dat hij wellicht de club zal verlaten, maar helemaal zeker is dat dus nog niet.

Tavolieri oppert overigens dat ook Brighton een optie zou blijven, waar Kompany genoemd werd als mogelijke opvolger voor Roberto De Zerbi. Bij de Seagulls lijkt Ipswich-trainer Kieran McKenna wel de topfavoriet te zijn. Bij Bayern wachten ze dan weer de beslissing van Kompany af alvorens de gesprekken over zijn contractvoorwaarden op te drijven.

Moet Kompany vertrekken bij Burnley?

Meest recent

Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

6
6
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

3
3
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

49
49
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

109
109
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

258
258
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

13
13
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

491
491
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

33
33
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

62
62
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

140
140
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

170
170
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

91
91
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

310
310
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

68
68
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

183
183
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

264
264
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

663
663
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

939
939
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

292
292
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

351
351
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

64
64
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

753
753
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

159
159
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

182
182
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

1167
1167

Meer sportnieuws