'Vertrek dreigt: AA Gent zet pechvogel in de wachtkamer'

door
'Vertrek dreigt: AA Gent zet pechvogel in de wachtkamer'

AA Gent leeft momenteel toe naar de barragewedstrijd om het laatste Europese ticket. Ondertussen werken de Buffalo's achter de schermen ook al richting het komende seizoen toe. Eén man hoopt alvast om snel duidelijkheid te krijgen van de club.

Sowieso staan de Buffalo's voor enkele grote veranderingen. neemt men na een overgangsjaar definitief afscheid van voorzitter Ivan De Witte, die permanent plaats maakt voor Sam Baro. Ook manager Michel Louwagie zet een stap opzij. Hij blijft wel op post in een adviserende rol, maar zal geen beslissingsrecht meer hebben.

De bestuurskamer zal dus een metamorfose ondergaan. Inmiddels raakte bekend dat Arnar Vidarsson de grote favoriet is om aan de slag te gaan als technisch directeur. Daarnaast moet men een opvolger vinden voor coach Hein Vanhaezebrouck, daarvoor geldt Wouter Vrancken als de frontrunner.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Drukke transferzomer

Eenmaal de sportieve structuur volledig is ingevuld, kunnen de Buffalo's zich gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Op bepaalde posities is immers nood aan extra versterking, zeker als straks opnieuw Europees voetbal wordt afgedwongen. Daarnaast is het bedoeling om de meeste spelers aan boord te houden.

Gent heeft momenteel immers al een relatief jonge kern, met verschillende spelers die nog volledig moeten ontbolsteren. Zij hebben echter ook de nodige ervaring rond zich nodig. Vandaar dat de contracten van Sven Kums en Julien De Sart al werden opengebroken. Andere routiniers, zoals Laurent Depoitre, mogen dan weer beschikken.

Nardi wacht af

Paul Nardi zit op zijn beurt in het ongewisse. De doelman is na zijn horror-blessure terug fit, maar met Daniel Schmidt en Davy Roef heeft Gent al twee volwaardige doelmannen. En dus werd Nardi volgens Het Nieuwsblad in de wachtkamer gezet. De Fransman wil op zich wel blijven. Maar de club liet vooralsnog niet weten of hij mag beschikken of dat een contractverlenging aan de orde is. "Misschien heeft de club de beslissing al genomen maar wachten ze nog af of er niets gebeurt. Of hangt het nog af van Europees voetbal? Of de nieuwe trainer? Er is me alleszins niet gezegd dat het van mijn fitheid afhangt. Ik weet het niet", aldus Nardi, die al andere opties achter de hand houdt.

Gent moet Nardi houden ...

Meest recent

Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

4
4
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

102
102
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

349
349
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

18
18
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

155
155
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

140
140
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

85
85
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

152
152
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

67
67
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

408
408
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

135
135
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

31
31
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

213
213
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

787
787
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

376
376
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

118
118
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

189
189
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

81
81
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

262
262

Meer sportnieuws