'Vertrek dreigt: AA Gent zet pechvogel in de wachtkamer'

603
'Vertrek dreigt: AA Gent zet pechvogel in de wachtkamer'

AA Gent leeft momenteel toe naar de barragewedstrijd om het laatste Europese ticket. Ondertussen werken de Buffalo's achter de schermen ook al richting het komende seizoen toe. Eén man hoopt alvast om snel duidelijkheid te krijgen van de club.

Sowieso staan de Buffalo's voor enkele grote veranderingen. neemt men na een overgangsjaar definitief afscheid van voorzitter Ivan De Witte, die permanent plaats maakt voor Sam Baro. Ook manager Michel Louwagie zet een stap opzij. Hij blijft wel op post in een adviserende rol, maar zal geen beslissingsrecht meer hebben.

De bestuurskamer zal dus een metamorfose ondergaan. Inmiddels raakte bekend dat Arnar Vidarsson de grote favoriet is om aan de slag te gaan als technisch directeur. Daarnaast moet men een opvolger vinden voor coach Hein Vanhaezebrouck, daarvoor geldt Wouter Vrancken als de frontrunner.

LEES OOK: Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Drukke transferzomer

Eenmaal de sportieve structuur volledig is ingevuld, kunnen de Buffalo's zich gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Op bepaalde posities is immers nood aan extra versterking, zeker als straks opnieuw Europees voetbal wordt afgedwongen. Daarnaast is het bedoeling om de meeste spelers aan boord te houden.

Gent heeft momenteel immers al een relatief jonge kern, met verschillende spelers die nog volledig moeten ontbolsteren. Zij hebben echter ook de nodige ervaring rond zich nodig. Vandaar dat de contracten van Sven Kums en Julien De Sart al werden opengebroken. Andere routiniers, zoals Laurent Depoitre, mogen dan weer beschikken.

Nardi wacht af

Paul Nardi zit op zijn beurt in het ongewisse. De doelman is na zijn horror-blessure terug fit, maar met Daniel Schmidt en Davy Roef heeft Gent al twee volwaardige doelmannen. En dus werd Nardi volgens Het Nieuwsblad in de wachtkamer gezet. De Fransman wil op zich wel blijven. Maar de club liet vooralsnog niet weten of hij mag beschikken of dat een contractverlenging aan de orde is. "Misschien heeft de club de beslissing al genomen maar wachten ze nog af of er niets gebeurt. Of hangt het nog af van Europees voetbal? Of de nieuwe trainer? Er is me alleszins niet gezegd dat het van mijn fitheid afhangt. Ik weet het niet", aldus Nardi, die al andere opties achter de hand houdt.

Gent moet Nardi houden ...

Meest recent

Dure flop bij Antwerp: topaanwinst valt door de mand

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

3
3
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

26
26
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

90
90
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

101
101
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

76
76
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

161
161
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

229
229
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

200
200
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

86
86
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

62
62
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

204
204
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

41
41
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

110
110
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

207
207
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

790
790
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

96
96
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

155
155
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

198
198
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

217
217
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

75
75
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

132
132
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

137
137
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

240
240
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

454
454
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

151
151

Meer sportnieuws