'Vertrek dreigt: AA Gent zet pechvogel in de wachtkamer'

door
'Vertrek dreigt: AA Gent zet pechvogel in de wachtkamer'

AA Gent leeft momenteel toe naar de barragewedstrijd om het laatste Europese ticket. Ondertussen werken de Buffalo's achter de schermen ook al richting het komende seizoen toe. Eén man hoopt alvast om snel duidelijkheid te krijgen van de club.

Sowieso staan de Buffalo's voor enkele grote veranderingen. neemt men na een overgangsjaar definitief afscheid van voorzitter Ivan De Witte, die permanent plaats maakt voor Sam Baro. Ook manager Michel Louwagie zet een stap opzij. Hij blijft wel op post in een adviserende rol, maar zal geen beslissingsrecht meer hebben.

De bestuurskamer zal dus een metamorfose ondergaan. Inmiddels raakte bekend dat Arnar Vidarsson de grote favoriet is om aan de slag te gaan als technisch directeur. Daarnaast moet men een opvolger vinden voor coach Hein Vanhaezebrouck, daarvoor geldt Wouter Vrancken als de frontrunner.

LEES OOK: Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Drukke transferzomer

Eenmaal de sportieve structuur volledig is ingevuld, kunnen de Buffalo's zich gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Op bepaalde posities is immers nood aan extra versterking, zeker als straks opnieuw Europees voetbal wordt afgedwongen. Daarnaast is het bedoeling om de meeste spelers aan boord te houden.

Gent heeft momenteel immers al een relatief jonge kern, met verschillende spelers die nog volledig moeten ontbolsteren. Zij hebben echter ook de nodige ervaring rond zich nodig. Vandaar dat de contracten van Sven Kums en Julien De Sart al werden opengebroken. Andere routiniers, zoals Laurent Depoitre, mogen dan weer beschikken.

Nardi wacht af

Paul Nardi zit op zijn beurt in het ongewisse. De doelman is na zijn horror-blessure terug fit, maar met Daniel Schmidt en Davy Roef heeft Gent al twee volwaardige doelmannen. En dus werd Nardi volgens Het Nieuwsblad in de wachtkamer gezet. De Fransman wil op zich wel blijven. Maar de club liet vooralsnog niet weten of hij mag beschikken of dat een contractverlenging aan de orde is. "Misschien heeft de club de beslissing al genomen maar wachten ze nog af of er niets gebeurt. Of hangt het nog af van Europees voetbal? Of de nieuwe trainer? Er is me alleszins niet gezegd dat het van mijn fitheid afhangt. Ik weet het niet", aldus Nardi, die al andere opties achter de hand houdt.

Gent moet Nardi houden ...

Meest recent

Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

55
55
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

9
9
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

3
3
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

38
38
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

175
175
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

122
122
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

635
635
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

116
116
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

164
164
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

342
342
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

69
69
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

581
581
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

397
397
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

578
578
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

505
505
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

265
265
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1281
1281
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

371
371
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

396
396
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

156
156
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

326
326
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

202
202
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

863
863

Meer sportnieuws