'Vertrek dreigt: AA Gent zet pechvogel in de wachtkamer'

603
'Vertrek dreigt: AA Gent zet pechvogel in de wachtkamer'

AA Gent leeft momenteel toe naar de barragewedstrijd om het laatste Europese ticket. Ondertussen werken de Buffalo's achter de schermen ook al richting het komende seizoen toe. Eén man hoopt alvast om snel duidelijkheid te krijgen van de club.

Sowieso staan de Buffalo's voor enkele grote veranderingen. neemt men na een overgangsjaar definitief afscheid van voorzitter Ivan De Witte, die permanent plaats maakt voor Sam Baro. Ook manager Michel Louwagie zet een stap opzij. Hij blijft wel op post in een adviserende rol, maar zal geen beslissingsrecht meer hebben.

De bestuurskamer zal dus een metamorfose ondergaan. Inmiddels raakte bekend dat Arnar Vidarsson de grote favoriet is om aan de slag te gaan als technisch directeur. Daarnaast moet men een opvolger vinden voor coach Hein Vanhaezebrouck, daarvoor geldt Wouter Vrancken als de frontrunner.

LEES OOK: Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

Drukke transferzomer

Eenmaal de sportieve structuur volledig is ingevuld, kunnen de Buffalo's zich gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Op bepaalde posities is immers nood aan extra versterking, zeker als straks opnieuw Europees voetbal wordt afgedwongen. Daarnaast is het bedoeling om de meeste spelers aan boord te houden.

Gent heeft momenteel immers al een relatief jonge kern, met verschillende spelers die nog volledig moeten ontbolsteren. Zij hebben echter ook de nodige ervaring rond zich nodig. Vandaar dat de contracten van Sven Kums en Julien De Sart al werden opengebroken. Andere routiniers, zoals Laurent Depoitre, mogen dan weer beschikken.

Nardi wacht af

Paul Nardi zit op zijn beurt in het ongewisse. De doelman is na zijn horror-blessure terug fit, maar met Daniel Schmidt en Davy Roef heeft Gent al twee volwaardige doelmannen. En dus werd Nardi volgens Het Nieuwsblad in de wachtkamer gezet. De Fransman wil op zich wel blijven. Maar de club liet vooralsnog niet weten of hij mag beschikken of dat een contractverlenging aan de orde is. "Misschien heeft de club de beslissing al genomen maar wachten ze nog af of er niets gebeurt. Of hangt het nog af van Europees voetbal? Of de nieuwe trainer? Er is me alleszins niet gezegd dat het van mijn fitheid afhangt. Ik weet het niet", aldus Nardi, die al andere opties achter de hand houdt.

Gent moet Nardi houden ...

Meest recent

Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

19
19
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

23
23
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

45
45
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

16
16
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

107
107
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

103
103
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

139
139
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

181
181
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

76
76
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

42
42
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

192
192
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

172
172
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

191
191
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

402
402
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

271
271
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

233
233
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1011
1011
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

413
413
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

207
207

Meer sportnieuws