Bibberen op de Bosuil: einde carrière voor De Laet?

731 stemmen
Bibberen op de Bosuil: einde carrière voor De Laet?

Het seizoen kan niet snel genoeg voorbij zijn voor Antwerp, dat de ene opdoffer na de andere incasseert. Zo puilt de ziekenboeg stilaan uit op de Bosuil, waar Mark van Bommel zondag tegen Anderlecht dus een pak sterkhouders moet missen.

Maandag tegen Genk kon hij al geen beroep doen op Chidera Ejuke, Anthony Valencia, Kobe Corbanie, Vincent Janssen, Soumaïla Coulibaly en Jelle Bataille. Alleen dat laatste duo komt nog in aanmerking voor de slotspeeldag, al oogt die kans eveneens vrij klein.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Tranen bij De Laet

In het geval van Janssen wist Van Bommel zelfs te vertellen dat hij een ingreep had ondergaan. Waarom de spits dan precies onder het mes moest werd niet verder verduidelijkt, maar volgens Gazet van Antwerpen gaat het alleszins om een operatie aan de enkel.

Tot overmaat van ramp moest Ritchie De Laet de strijd staken met wat op een ernstige blessure leek. Uiteindelijk kon hij nog op eigen houtje het veld verlaten, maar de tranen bij zowel de 35-jarige verdediger zelf als bij diens coach doen toch het ergste vermoeden.

Gedwongen pensioen?

"Ik wil niet op de feiten vooruitlopen. Er valt nu nog geen diagnose te stellen, maar ik hoop alvast dat het hier niet eindigt voor Ritchie. Dit heeft hij echt niet verdiend", durfde Van Bommel tijdens zijn persbabbel achteraf een regelrecht rampscenario niet uit te sluiten.

Recent liet De Laet nog verstaan dat hij zijn schoenen nog niet aan de haak wil hangen. Het vooruitzicht van een langdurige revalidatie kan er mogelijk voor zorgen dat het icoon van de Great Old, voor wie dan een job klaarligt in Deurne-Noord, die plannen bijstelt.

Afscheid van de Bosuil

Op een definitief verdict is het momenteel eerst wachten tot de scans en verdere onderzoeken meer uitsluitsel bieden. Van Bommel hoopt stiekem zelfs op een wonder met het oog op zondag, wanneer behalve hijzelf ook De Laet afscheid neemt van 'zijn' Bosuil.

Hoe dan ook belooft dat een bijzonder emotioneel moment te worden. Afwachten of de schade meevalt, en De Laet op noppen of op krukken uitgezwaaid wordt. Opvallend: ook de titelmatch in datzelfde Genk beleefde hij vorig seizoen geblesseerd vanaf de zijlijn.

Gelooft u dat de schade nog zal meevallen voor De Laet?

Meest recent

Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

12
12
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

9
9
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

31
31
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

24
24
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

29
29
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

138
138
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

117
117
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

84
84
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

25
25
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

237
237
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

140
140
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

58
58
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

35
35
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

85
85
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

294
294
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

111
111
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

738
738
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

341
341
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

755
755
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

416
416

Meer sportnieuws