Bibberen op de Bosuil: einde carrière voor De Laet?

731
Bibberen op de Bosuil: einde carrière voor De Laet?

Het seizoen kan niet snel genoeg voorbij zijn voor Antwerp, dat de ene opdoffer na de andere incasseert. Zo puilt de ziekenboeg stilaan uit op de Bosuil, waar Mark van Bommel zondag tegen Anderlecht dus een pak sterkhouders moet missen.

Maandag tegen Genk kon hij al geen beroep doen op Chidera Ejuke, Anthony Valencia, Kobe Corbanie, Vincent Janssen, Soumaïla Coulibaly en Jelle Bataille. Alleen dat laatste duo komt nog in aanmerking voor de slotspeeldag, al oogt die kans eveneens vrij klein.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Tranen bij De Laet

In het geval van Janssen wist Van Bommel zelfs te vertellen dat hij een ingreep had ondergaan. Waarom de spits dan precies onder het mes moest werd niet verder verduidelijkt, maar volgens Gazet van Antwerpen gaat het alleszins om een operatie aan de enkel.

Tot overmaat van ramp moest Ritchie De Laet de strijd staken met wat op een ernstige blessure leek. Uiteindelijk kon hij nog op eigen houtje het veld verlaten, maar de tranen bij zowel de 35-jarige verdediger zelf als bij diens coach doen toch het ergste vermoeden.

Gedwongen pensioen?

"Ik wil niet op de feiten vooruitlopen. Er valt nu nog geen diagnose te stellen, maar ik hoop alvast dat het hier niet eindigt voor Ritchie. Dit heeft hij echt niet verdiend", durfde Van Bommel tijdens zijn persbabbel achteraf een regelrecht rampscenario niet uit te sluiten.

Recent liet De Laet nog verstaan dat hij zijn schoenen nog niet aan de haak wil hangen. Het vooruitzicht van een langdurige revalidatie kan er mogelijk voor zorgen dat het icoon van de Great Old, voor wie dan een job klaarligt in Deurne-Noord, die plannen bijstelt.

Afscheid van de Bosuil

Op een definitief verdict is het momenteel eerst wachten tot de scans en verdere onderzoeken meer uitsluitsel bieden. Van Bommel hoopt stiekem zelfs op een wonder met het oog op zondag, wanneer behalve hijzelf ook De Laet afscheid neemt van 'zijn' Bosuil.

Hoe dan ook belooft dat een bijzonder emotioneel moment te worden. Afwachten of de schade meevalt, en De Laet op noppen of op krukken uitgezwaaid wordt. Opvallend: ook de titelmatch in datzelfde Genk beleefde hij vorig seizoen geblesseerd vanaf de zijlijn.

Gelooft u dat de schade nog zal meevallen voor De Laet?

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

12
12
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

23
23
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

25
25
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

41
41
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

35
35
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

251
251
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

156
156
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

61
61
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

116
116
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

81
81
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

61
61
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

122
122
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

282
282
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

191
191
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

125
125
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

462
462
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

311
311
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

116
116
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

445
445

Meer sportnieuws