Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

door
Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

In de Champions' Play-Offs werd de voorlaatste speeldag maandagavond afgesloten met de partij tussen KRC Genk en Antwerp FC. Een belangrijk duel binnen de strijd om de laatste Europese tickets. Maar voor Ritchie De Laet eindigde de partij in een waar drama.

Antwerp was naar de Cegeka Arena getrokken met één duidelijk doel. Om nog een kansje te houden op Europees voetbal, was enkel een overwinning voldoende voor de Great Old. Maar voor de rust volgde al een eerste tegenvaller voor de ploeg van coach Mark van Bommel.

Na een fraaie assist van het Genkse goudhaantje Kos Karetsas, wist Andi Zeqiri de thuisploeg immers op voorsprong te brengen. Antwerp had wel nog voldoende tijd om de scheve situatie recht te zetten. En in de tweede helft kwamen de bezoekers ook beter voor de dag.

LEES OOK: Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Zware blessure voor De Laet

Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout voor de uittredende kampioen, die bezig is aan een ronduit belabberd einde van het seizoen. En na ruim een uur spelen incasseerde Antwerp nog een extra opdoffer. Zo viel De Laet uit met een schijnbaar zware blessure.

De ervaren verdediger kreeg alle tijd en ruimte om zijn hoofd tegen de bal te zettten. Maar bij zijn landing kwam hij volledig verkeerd neer. Meteen was duidelijk dat het ernstig was. De Laet schreeuwde het uit van de pijn en moest tranen van het veld geholpen worden.

Afscheidsmatch op de helling

Voor de 35-jarige verdediger komt deze blessure dan ook extra hard aan op mentaal vlak. Onlangs maakte De Laet immers bekend dat hij na dit seizoen definitief vertrekt bij de Great Old. In principe zou hij komend weekend dus zijn afscheidsmatch spelen op Bosuil. Maar het heeft er alle schijn van dat De Laet een afscheid door de grote poort op zijn buik moet schrijven. Ook is een mogelijk zware blessure nefast voor de zoektocht naar een eventueel nieuwe club.

De Laet mag zich een clubicoon noemen bij Antwerp ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

16
16
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

24
24
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

112
112
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

22
22
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

279
279
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

334
334
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

64
64
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

234
234
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

160
160
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

276
276
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

347
347
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

234
234
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

280
280
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

394
394
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

149
149
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

281
281

Meer sportnieuws