Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

door
Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

In de Champions' Play-Offs werd de voorlaatste speeldag maandagavond afgesloten met de partij tussen KRC Genk en Antwerp FC. Een belangrijk duel binnen de strijd om de laatste Europese tickets. Maar voor Ritchie De Laet eindigde de partij in een waar drama.

Antwerp was naar de Cegeka Arena getrokken met één duidelijk doel. Om nog een kansje te houden op Europees voetbal, was enkel een overwinning voldoende voor de Great Old. Maar voor de rust volgde al een eerste tegenvaller voor de ploeg van coach Mark van Bommel.

Na een fraaie assist van het Genkse goudhaantje Kos Karetsas, wist Andi Zeqiri de thuisploeg immers op voorsprong te brengen. Antwerp had wel nog voldoende tijd om de scheve situatie recht te zetten. En in de tweede helft kwamen de bezoekers ook beter voor de dag.

LEES OOK: Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Zware blessure voor De Laet

Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout voor de uittredende kampioen, die bezig is aan een ronduit belabberd einde van het seizoen. En na ruim een uur spelen incasseerde Antwerp nog een extra opdoffer. Zo viel De Laet uit met een schijnbaar zware blessure.

De ervaren verdediger kreeg alle tijd en ruimte om zijn hoofd tegen de bal te zettten. Maar bij zijn landing kwam hij volledig verkeerd neer. Meteen was duidelijk dat het ernstig was. De Laet schreeuwde het uit van de pijn en moest tranen van het veld geholpen worden.

Afscheidsmatch op de helling

Voor de 35-jarige verdediger komt deze blessure dan ook extra hard aan op mentaal vlak. Onlangs maakte De Laet immers bekend dat hij na dit seizoen definitief vertrekt bij de Great Old. In principe zou hij komend weekend dus zijn afscheidsmatch spelen op Bosuil. Maar het heeft er alle schijn van dat De Laet een afscheid door de grote poort op zijn buik moet schrijven. Ook is een mogelijk zware blessure nefast voor de zoektocht naar een eventueel nieuwe club.

De Laet mag zich een clubicoon noemen bij Antwerp ...

Meest recent

De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

7
7
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

45
45
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

52
52
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

49
49
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

58
58
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

144
144
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

55
55
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

111
111
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1036
1036
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

55
55
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

63
63
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

435
435
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

207
207
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

112
112
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

143
143
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

128
128
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

993
993
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

121
121
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

362
362
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

839
839
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

128
128
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

83
83
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

424
424

Meer sportnieuws