Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

door
Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

In de Champions' Play-Offs werd de voorlaatste speeldag maandagavond afgesloten met de partij tussen KRC Genk en Antwerp FC. Een belangrijk duel binnen de strijd om de laatste Europese tickets. Maar voor Ritchie De Laet eindigde de partij in een waar drama.

Antwerp was naar de Cegeka Arena getrokken met één duidelijk doel. Om nog een kansje te houden op Europees voetbal, was enkel een overwinning voldoende voor de Great Old. Maar voor de rust volgde al een eerste tegenvaller voor de ploeg van coach Mark van Bommel.

Na een fraaie assist van het Genkse goudhaantje Kos Karetsas, wist Andi Zeqiri de thuisploeg immers op voorsprong te brengen. Antwerp had wel nog voldoende tijd om de scheve situatie recht te zetten. En in de tweede helft kwamen de bezoekers ook beter voor de dag.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Zware blessure voor De Laet

Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout voor de uittredende kampioen, die bezig is aan een ronduit belabberd einde van het seizoen. En na ruim een uur spelen incasseerde Antwerp nog een extra opdoffer. Zo viel De Laet uit met een schijnbaar zware blessure.

De ervaren verdediger kreeg alle tijd en ruimte om zijn hoofd tegen de bal te zettten. Maar bij zijn landing kwam hij volledig verkeerd neer. Meteen was duidelijk dat het ernstig was. De Laet schreeuwde het uit van de pijn en moest tranen van het veld geholpen worden.

Afscheidsmatch op de helling

Voor de 35-jarige verdediger komt deze blessure dan ook extra hard aan op mentaal vlak. Onlangs maakte De Laet immers bekend dat hij na dit seizoen definitief vertrekt bij de Great Old. In principe zou hij komend weekend dus zijn afscheidsmatch spelen op Bosuil. Maar het heeft er alle schijn van dat De Laet een afscheid door de grote poort op zijn buik moet schrijven. Ook is een mogelijk zware blessure nefast voor de zoektocht naar een eventueel nieuwe club.

De Laet mag zich een clubicoon noemen bij Antwerp ...

Meest recent

'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

24
24
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

96
96
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

79
79
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

43
43
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

145
145
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

152
152
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

142
142
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

55
55
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

307
307
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

158
158
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

524
524
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

190
190
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

258
258
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

497
497
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

730
730
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

337
337
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

758
758
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

127
127
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

395
395
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

624
624
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

554
554
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

263
263
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

464
464

Meer sportnieuws