Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

door
Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

In de Champions' Play-Offs werd de voorlaatste speeldag maandagavond afgesloten met de partij tussen KRC Genk en Antwerp FC. Een belangrijk duel binnen de strijd om de laatste Europese tickets. Maar voor Ritchie De Laet eindigde de partij in een waar drama.

Antwerp was naar de Cegeka Arena getrokken met één duidelijk doel. Om nog een kansje te houden op Europees voetbal, was enkel een overwinning voldoende voor de Great Old. Maar voor de rust volgde al een eerste tegenvaller voor de ploeg van coach Mark van Bommel.

Na een fraaie assist van het Genkse goudhaantje Kos Karetsas, wist Andi Zeqiri de thuisploeg immers op voorsprong te brengen. Antwerp had wel nog voldoende tijd om de scheve situatie recht te zetten. En in de tweede helft kwamen de bezoekers ook beter voor de dag.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Zware blessure voor De Laet

Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout voor de uittredende kampioen, die bezig is aan een ronduit belabberd einde van het seizoen. En na ruim een uur spelen incasseerde Antwerp nog een extra opdoffer. Zo viel De Laet uit met een schijnbaar zware blessure.

De ervaren verdediger kreeg alle tijd en ruimte om zijn hoofd tegen de bal te zettten. Maar bij zijn landing kwam hij volledig verkeerd neer. Meteen was duidelijk dat het ernstig was. De Laet schreeuwde het uit van de pijn en moest tranen van het veld geholpen worden.

Afscheidsmatch op de helling

Voor de 35-jarige verdediger komt deze blessure dan ook extra hard aan op mentaal vlak. Onlangs maakte De Laet immers bekend dat hij na dit seizoen definitief vertrekt bij de Great Old. In principe zou hij komend weekend dus zijn afscheidsmatch spelen op Bosuil. Maar het heeft er alle schijn van dat De Laet een afscheid door de grote poort op zijn buik moet schrijven. Ook is een mogelijk zware blessure nefast voor de zoektocht naar een eventueel nieuwe club.

De Laet mag zich een clubicoon noemen bij Antwerp ...

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

86
86
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

41
41
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

235
235
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

195
195
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

152
152
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

351
351
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

235
235
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

122
122
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

273
273
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

151
151
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

337
337
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

553
553

Meer sportnieuws