Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

door
Drama Antwerp: afscheidnemende De Laet in tranen van het veld

In de Champions' Play-Offs werd de voorlaatste speeldag maandagavond afgesloten met de partij tussen KRC Genk en Antwerp FC. Een belangrijk duel binnen de strijd om de laatste Europese tickets. Maar voor Ritchie De Laet eindigde de partij in een waar drama.

Antwerp was naar de Cegeka Arena getrokken met één duidelijk doel. Om nog een kansje te houden op Europees voetbal, was enkel een overwinning voldoende voor de Great Old. Maar voor de rust volgde al een eerste tegenvaller voor de ploeg van coach Mark van Bommel.

Na een fraaie assist van het Genkse goudhaantje Kos Karetsas, wist Andi Zeqiri de thuisploeg immers op voorsprong te brengen. Antwerp had wel nog voldoende tijd om de scheve situatie recht te zetten. En in de tweede helft kwamen de bezoekers ook beter voor de dag.

LEES OOK: Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Zware blessure voor De Laet

Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout voor de uittredende kampioen, die bezig is aan een ronduit belabberd einde van het seizoen. En na ruim een uur spelen incasseerde Antwerp nog een extra opdoffer. Zo viel De Laet uit met een schijnbaar zware blessure.

De ervaren verdediger kreeg alle tijd en ruimte om zijn hoofd tegen de bal te zettten. Maar bij zijn landing kwam hij volledig verkeerd neer. Meteen was duidelijk dat het ernstig was. De Laet schreeuwde het uit van de pijn en moest tranen van het veld geholpen worden.

Afscheidsmatch op de helling

Voor de 35-jarige verdediger komt deze blessure dan ook extra hard aan op mentaal vlak. Onlangs maakte De Laet immers bekend dat hij na dit seizoen definitief vertrekt bij de Great Old. In principe zou hij komend weekend dus zijn afscheidsmatch spelen op Bosuil. Maar het heeft er alle schijn van dat De Laet een afscheid door de grote poort op zijn buik moet schrijven. Ook is een mogelijk zware blessure nefast voor de zoektocht naar een eventueel nieuwe club.

De Laet mag zich een clubicoon noemen bij Antwerp ...

Meest recent

'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

24
24
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

280
280
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

64
64
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

26
26
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

194
194
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

131
131
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

573
573
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

218
218
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

301
301
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

176
176
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

97
97
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

550
550
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

241
241
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

118
118
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

529
529
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

441
441
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

663
663
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

251
251
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

519
519
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

350
350
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

552
552
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

384
384
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

112
112
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

241
241

Meer sportnieuws