Casteels naar Anderlecht? "Eerste gesprekken al gevoerd"

446
Casteels naar Anderlecht?

Op de slotspeeldag kan het nog alle kanten uit, maar momenteel ziet het ernaar uit dat Anderlecht het seizoen pas zal afsluiten op de derde plaats. Paars-Wit dreigt dus zelfs nog naast een potentieel Champions League-ticket te grijpen, wat wellicht ook de transferplannen voor volgende zomer dwarsboomt.

Zowel op sportief als financieel gebied beschikt Jesper Fredberg zonder uitzicht op het kampioenenbal namelijk over minder middelen om eventuele targets naar het Lotto Park te lokken. Denk maar aan Koen Casteels, in beeld als mogelijke vervanger voor Kasper Schmeichel mocht hij zijn contract niet verlengen.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Anderlecht wil Rode Duivel

La Dernière Heure bevestigt dat hij een concrete piste, al zou die situatie wel eens kunnen veranderen indien de Brusselaars werkelijk als derde over de meet komen. Hoewel de 31-jarige doelman gratis kan worden opgepikt verlangt Casteels ongetwijfeld een aanzienlijke tekenpremie bovenop zijn rijkelijk salaris.

Niet alleen valt het sowieso nog af te wachten of Anderlecht tegemoet kan komen aan die eisen, voor hemzelf is een terugkeer naar België allicht minder aanlokkelijk zonder CL-deelname. Te meer omdat Celtic, dat zopas opdook als concurrent voor de achtvoudige Rode Duivel, wél reeds zeker is van een ticket.

Commentaar van Casteels

Dat alles wordt ook bevestigd door onder meer The Daily Mail, dat wel weet dat Anderlecht al rond de tafel zat met Casteels. In zijn afscheidsgesprek bij Wolfsburg lijkt hij dat min of meer te bevestigen. "Ik heb nog geen nieuwe club. Er waren al verkennende contacten, maar ik ben niet zeker waar ik zal tekenen."

Zowel in Glasgow, waar onze landgenoot Joe Hart zou moeten opvolgen, als in Anderlecht wacht men dus in spanning af. Zelf weigert Casteels om commentaar te geven op de geruchten, al merken bovenstaande bronnen op dat hij de interesse van beide clubs evenmin ontkent. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

76
76
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

77
77
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

148
148
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

119
119
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

161
161
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

271
271
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

127
127
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

145
145
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

134
134
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

117
117
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

40
40
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

191
191
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

122
122
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

69
69
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

302
302
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

131
131
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

110
110
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

119
119
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

351
351

Meer sportnieuws