Casteels naar Anderlecht? "Eerste gesprekken al gevoerd"

door
Casteels naar Anderlecht?

Op de slotspeeldag kan het nog alle kanten uit, maar momenteel ziet het ernaar uit dat Anderlecht het seizoen pas zal afsluiten op de derde plaats. Paars-Wit dreigt dus zelfs nog naast een potentieel Champions League-ticket te grijpen, wat wellicht ook de transferplannen voor volgende zomer dwarsboomt.

Zowel op sportief als financieel gebied beschikt Jesper Fredberg zonder uitzicht op het kampioenenbal namelijk over minder middelen om eventuele targets naar het Lotto Park te lokken. Denk maar aan Koen Casteels, in beeld als mogelijke vervanger voor Kasper Schmeichel mocht hij zijn contract niet verlengen.

LEES OOK: Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Anderlecht wil Rode Duivel

La Dernière Heure bevestigt dat hij een concrete piste, al zou die situatie wel eens kunnen veranderen indien de Brusselaars werkelijk als derde over de meet komen. Hoewel de 31-jarige doelman gratis kan worden opgepikt verlangt Casteels ongetwijfeld een aanzienlijke tekenpremie bovenop zijn rijkelijk salaris.

Niet alleen valt het sowieso nog af te wachten of Anderlecht tegemoet kan komen aan die eisen, voor hemzelf is een terugkeer naar België allicht minder aanlokkelijk zonder CL-deelname. Te meer omdat Celtic, dat zopas opdook als concurrent voor de achtvoudige Rode Duivel, wél reeds zeker is van een ticket.

Commentaar van Casteels

Dat alles wordt ook bevestigd door onder meer The Daily Mail, dat wel weet dat Anderlecht al rond de tafel zat met Casteels. In zijn afscheidsgesprek bij Wolfsburg lijkt hij dat min of meer te bevestigen. "Ik heb nog geen nieuwe club. Er waren al verkennende contacten, maar ik ben niet zeker waar ik zal tekenen."

Zowel in Glasgow, waar onze landgenoot Joe Hart zou moeten opvolgen, als in Anderlecht wacht men dus in spanning af. Zelf weigert Casteels om commentaar te geven op de geruchten, al merken bovenstaande bronnen op dat hij de interesse van beide clubs evenmin ontkent. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

1
1
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

10
10
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

51
51
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

15
15
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

6
6
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

219
219
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

307
307
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

59
59
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

266
266
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

224
224
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

153
153
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

33
33
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

266
266
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

126
126
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

337
337
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

218
218
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

265
265
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

257
257
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

383
383
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

182
182
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

140
140
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

268
268

Meer sportnieuws