Casteels naar Anderlecht? "Eerste gesprekken al gevoerd"

446
Casteels naar Anderlecht?

Op de slotspeeldag kan het nog alle kanten uit, maar momenteel ziet het ernaar uit dat Anderlecht het seizoen pas zal afsluiten op de derde plaats. Paars-Wit dreigt dus zelfs nog naast een potentieel Champions League-ticket te grijpen, wat wellicht ook de transferplannen voor volgende zomer dwarsboomt.

Zowel op sportief als financieel gebied beschikt Jesper Fredberg zonder uitzicht op het kampioenenbal namelijk over minder middelen om eventuele targets naar het Lotto Park te lokken. Denk maar aan Koen Casteels, in beeld als mogelijke vervanger voor Kasper Schmeichel mocht hij zijn contract niet verlengen.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Anderlecht wil Rode Duivel

La Dernière Heure bevestigt dat hij een concrete piste, al zou die situatie wel eens kunnen veranderen indien de Brusselaars werkelijk als derde over de meet komen. Hoewel de 31-jarige doelman gratis kan worden opgepikt verlangt Casteels ongetwijfeld een aanzienlijke tekenpremie bovenop zijn rijkelijk salaris.

Niet alleen valt het sowieso nog af te wachten of Anderlecht tegemoet kan komen aan die eisen, voor hemzelf is een terugkeer naar België allicht minder aanlokkelijk zonder CL-deelname. Te meer omdat Celtic, dat zopas opdook als concurrent voor de achtvoudige Rode Duivel, wél reeds zeker is van een ticket.

Commentaar van Casteels

Dat alles wordt ook bevestigd door onder meer The Daily Mail, dat wel weet dat Anderlecht al rond de tafel zat met Casteels. In zijn afscheidsgesprek bij Wolfsburg lijkt hij dat min of meer te bevestigen. "Ik heb nog geen nieuwe club. Er waren al verkennende contacten, maar ik ben niet zeker waar ik zal tekenen."

Zowel in Glasgow, waar onze landgenoot Joe Hart zou moeten opvolgen, als in Anderlecht wacht men dus in spanning af. Zelf weigert Casteels om commentaar te geven op de geruchten, al merken bovenstaande bronnen op dat hij de interesse van beide clubs evenmin ontkent. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

4
4
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

56
56
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

39
39
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

28
28
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

46
46
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

137
137
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

92
92
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

187
187
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

157
157
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

138
138
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

141
141
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

106
106
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

198
198
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

251
251
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

96
96
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

16
16
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

87
87
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

233
233
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

131
131
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

114
114
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1094
1094

Meer sportnieuws