Casteels naar Anderlecht? "Eerste gesprekken al gevoerd"

446 stemmen
Casteels naar Anderlecht?

Op de slotspeeldag kan het nog alle kanten uit, maar momenteel ziet het ernaar uit dat Anderlecht het seizoen pas zal afsluiten op de derde plaats. Paars-Wit dreigt dus zelfs nog naast een potentieel Champions League-ticket te grijpen, wat wellicht ook de transferplannen voor volgende zomer dwarsboomt.

Zowel op sportief als financieel gebied beschikt Jesper Fredberg zonder uitzicht op het kampioenenbal namelijk over minder middelen om eventuele targets naar het Lotto Park te lokken. Denk maar aan Koen Casteels, in beeld als mogelijke vervanger voor Kasper Schmeichel mocht hij zijn contract niet verlengen.

LEES OOK: Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Anderlecht wil Rode Duivel

La Dernière Heure bevestigt dat hij een concrete piste, al zou die situatie wel eens kunnen veranderen indien de Brusselaars werkelijk als derde over de meet komen. Hoewel de 31-jarige doelman gratis kan worden opgepikt verlangt Casteels ongetwijfeld een aanzienlijke tekenpremie bovenop zijn rijkelijk salaris.

Niet alleen valt het sowieso nog af te wachten of Anderlecht tegemoet kan komen aan die eisen, voor hemzelf is een terugkeer naar België allicht minder aanlokkelijk zonder CL-deelname. Te meer omdat Celtic, dat zopas opdook als concurrent voor de achtvoudige Rode Duivel, wél reeds zeker is van een ticket.

Commentaar van Casteels

Dat alles wordt ook bevestigd door onder meer The Daily Mail, dat wel weet dat Anderlecht al rond de tafel zat met Casteels. In zijn afscheidsgesprek bij Wolfsburg lijkt hij dat min of meer te bevestigen. "Ik heb nog geen nieuwe club. Er waren al verkennende contacten, maar ik ben niet zeker waar ik zal tekenen."

Zowel in Glasgow, waar onze landgenoot Joe Hart zou moeten opvolgen, als in Anderlecht wacht men dus in spanning af. Zelf weigert Casteels om commentaar te geven op de geruchten, al merken bovenstaande bronnen op dat hij de interesse van beide clubs evenmin ontkent. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

68
68
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

66
66
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

385
385
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

298
298
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3110
3110
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

55
55
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

60
60
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

137
137
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

52
52
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

180
180
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

64
64
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

20
20
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

189
189
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

187
187
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

166
166
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

99
99
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

114
114
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

120
120
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

121
121
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

249
249
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

52
52
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

186
186
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

375
375

Meer sportnieuws