Casteels naar Anderlecht? "Eerste gesprekken al gevoerd"

446 stemmen
Casteels naar Anderlecht?

Op de slotspeeldag kan het nog alle kanten uit, maar momenteel ziet het ernaar uit dat Anderlecht het seizoen pas zal afsluiten op de derde plaats. Paars-Wit dreigt dus zelfs nog naast een potentieel Champions League-ticket te grijpen, wat wellicht ook de transferplannen voor volgende zomer dwarsboomt.

Zowel op sportief als financieel gebied beschikt Jesper Fredberg zonder uitzicht op het kampioenenbal namelijk over minder middelen om eventuele targets naar het Lotto Park te lokken. Denk maar aan Koen Casteels, in beeld als mogelijke vervanger voor Kasper Schmeichel mocht hij zijn contract niet verlengen.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Anderlecht wil Rode Duivel

La Dernière Heure bevestigt dat hij een concrete piste, al zou die situatie wel eens kunnen veranderen indien de Brusselaars werkelijk als derde over de meet komen. Hoewel de 31-jarige doelman gratis kan worden opgepikt verlangt Casteels ongetwijfeld een aanzienlijke tekenpremie bovenop zijn rijkelijk salaris.

Niet alleen valt het sowieso nog af te wachten of Anderlecht tegemoet kan komen aan die eisen, voor hemzelf is een terugkeer naar België allicht minder aanlokkelijk zonder CL-deelname. Te meer omdat Celtic, dat zopas opdook als concurrent voor de achtvoudige Rode Duivel, wél reeds zeker is van een ticket.

Commentaar van Casteels

Dat alles wordt ook bevestigd door onder meer The Daily Mail, dat wel weet dat Anderlecht al rond de tafel zat met Casteels. In zijn afscheidsgesprek bij Wolfsburg lijkt hij dat min of meer te bevestigen. "Ik heb nog geen nieuwe club. Er waren al verkennende contacten, maar ik ben niet zeker waar ik zal tekenen."

Zowel in Glasgow, waar onze landgenoot Joe Hart zou moeten opvolgen, als in Anderlecht wacht men dus in spanning af. Zelf weigert Casteels om commentaar te geven op de geruchten, al merken bovenstaande bronnen op dat hij de interesse van beide clubs evenmin ontkent. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

0
0
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

16
16
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

26
26
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

48
48
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

79
79
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

22
22
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

103
103
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

31
31
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

153
153
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

46
46
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

249
249
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

189
189
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

635
635
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

174
174
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

72
72
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

64
64
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

357
357
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

672
672
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

54
54
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

507
507
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

138
138
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

267
267
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

44
44
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

55
55

Meer sportnieuws