'Dender strikt verrassende opvolger Simons'

1323
'Dender strikt verrassende opvolger Simons'

Dender mag volgend seizoen opnieuw aantreden in onze hoogste voetbalklasse. De Oost-Vlaamse club dwong de promotie af met Timmy Simons langs de zijlijn. Die staat voor een vertrek, maar Dender heeft al een opvolger op het oog.

Simons leidde Dender naar de promotie en mocht zo meteen al een mooie pluim op zijn hoed steken in zijn nog prille trainerscarrière. De ex-Rode Duivel staat echter voor een vertrek. Het Belang van Limburg schreef begin deze maand dat Simons op weg is naar een club uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Simons naar Westerlo?

De krant linkt Simons aan een overstap naar KVC Westerlo, waar sinds Bart Goor sinds het ontslag van Rik De Mil de honneurs waarnam. Goor was echter een noodoplossing en moet volgend seizoen plaats ruimen voor een andere naam. Dat zou dus Simons kunnen worden.

Bij Westerlo zou Simons aan zijn derde opdracht beginnen als hoofdcoach. Hij stond eerder al een half jaar het roer bij Zulte Waregem. Een dik half jaar later ging hij dan aan de slag bij Dender.

Euvrard maakt stoelendans compleet

Volgens journalist Sacha Tavolieri en Het Nieuwsblad is Vincent Euvrard nu in beeld om Simons op te volgen bij Dender. Tavolieri meldt dat de gesprekken afgerond zijn en dat er een persoonlijk akkoord is. HNB weet dan weer dat Euvrard een avontuur bij Dender wel ziet zitten, mits de nodige versterking.

Euvrard begon het voorbije seizoen als coach van RWDM, waar hij plots aan de kant geschoven werd. Niet veel later ging hij aan de slag bij Zulte Waregem, met een duidelijke opdracht: de promotie afdwingen. Dat lukte niet, waardoor het een afscheid in mineur wordt aan de Gaverbeek.

Goede beslissing van Euvrard?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

33
33
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

49
49
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

36
36
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

45
45
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

12
12
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

357
357
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

148
148
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

283
283
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

322
322
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws