'Slot wil smaakmaker Rode Duivels naar Anfield halen'

240 stemmen
'Slot wil smaakmaker Rode Duivels naar Anfield halen'

Bij Liverpool FC kwam afgelopen weekend een einde aan een ware glorieperiode, zo werd definitief afscheid genomen van Jürgen Klopp. Maandag werd dan weer officieel bevestigd dat Arne Slot hem zal opvolgen. En de Nederlander zou meteen een Rode Duivel naar Anfield willen halen.

Klopp werd in 2015 naar Liverpool geloodst. En hij wist een einde te maken aan jarenlange periode van sportieve teleurstellingen. Onder zijn bewind werd de club eindelijk nog eens landskampioen. Daarnaast werden ook de Champions League en enkele bekers veroverd.

Nu krijgt Slot dus de lastige taak om een gepast vervolg te breien aan die succesperiode. De vraag is evenwel welke spelersgroep hij daarvoor ter beschikking zal krijgen. Joel Matip en Thiago Alcantara werden bijvoorbeeld al aangekondigd als vertrekkers. En er kunnen nog meer spelers hun voorbeeld volgen.

LEES OOK: Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Grote twijfels rond Salah

De toekomst van Mohamed Salah oogt bijvoorbeeld zeer onzeker. De Egyptenaar was afgelopen seizoen weer één van de grote uitblinkers. Maar hij gaat zijn laatste contractjaar in en wordt bovendien al maandenlang nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië.

En zelfs als Salah toch blijft, is het niet onlogisch dat Liverpool al werkt maakt van opvolging vermits hij volgende maand alweer 32 jaar wordt. En daarvoor zou onder meer een Rode Duivel in beeld zijn. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Johan Bakayoko op de verlanglijst staat.

Kampioenenseizoen bij PSV

De 21-jarige flankaanvaller heeft een puik seizoen bij PSV achter de rug en lijkt komende zomer een toptransfer te gaan maken. Naast RB Leipzig en Borussia Dortmund zou dus ook Liverpool aan zijn mouw trekken. Slot, die hem uiteraard kent van in de Eredivisie, zou alvast voorstander zijn van de eventuele komst van Bakayoko.

Maar uiteraard moet er eerst duidelijkheid geschept worden rond Salah en zijn nog meer alternatieven in beeld. PSV zou alvast op zo'n 50 miljoen euro mikken voor Bakayoko, al valt de uiteindelijke transfersom allicht wat lager uit.

Bakayoko kan beter eerst een tussenstap zetten ...

Meest recent

België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

33
33
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

30
30
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

99
99
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

193
193
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

185
185
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

18
18
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

25
25
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

97
97
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

23
23
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

128
128
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

644
644
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

190
190
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

116
116
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

62
62
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

387
387
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

345
345
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

844
844
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

150
150
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

547
547
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

762
762

Meer sportnieuws