'Slot wil smaakmaker Rode Duivels naar Anfield halen'

240 stemmen
'Slot wil smaakmaker Rode Duivels naar Anfield halen'

Bij Liverpool FC kwam afgelopen weekend een einde aan een ware glorieperiode, zo werd definitief afscheid genomen van Jürgen Klopp. Maandag werd dan weer officieel bevestigd dat Arne Slot hem zal opvolgen. En de Nederlander zou meteen een Rode Duivel naar Anfield willen halen.

Klopp werd in 2015 naar Liverpool geloodst. En hij wist een einde te maken aan jarenlange periode van sportieve teleurstellingen. Onder zijn bewind werd de club eindelijk nog eens landskampioen. Daarnaast werden ook de Champions League en enkele bekers veroverd.

Nu krijgt Slot dus de lastige taak om een gepast vervolg te breien aan die succesperiode. De vraag is evenwel welke spelersgroep hij daarvoor ter beschikking zal krijgen. Joel Matip en Thiago Alcantara werden bijvoorbeeld al aangekondigd als vertrekkers. En er kunnen nog meer spelers hun voorbeeld volgen.

LEES OOK: 'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Grote twijfels rond Salah

De toekomst van Mohamed Salah oogt bijvoorbeeld zeer onzeker. De Egyptenaar was afgelopen seizoen weer één van de grote uitblinkers. Maar hij gaat zijn laatste contractjaar in en wordt bovendien al maandenlang nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië.

En zelfs als Salah toch blijft, is het niet onlogisch dat Liverpool al werkt maakt van opvolging vermits hij volgende maand alweer 32 jaar wordt. En daarvoor zou onder meer een Rode Duivel in beeld zijn. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Johan Bakayoko op de verlanglijst staat.

Kampioenenseizoen bij PSV

De 21-jarige flankaanvaller heeft een puik seizoen bij PSV achter de rug en lijkt komende zomer een toptransfer te gaan maken. Naast RB Leipzig en Borussia Dortmund zou dus ook Liverpool aan zijn mouw trekken. Slot, die hem uiteraard kent van in de Eredivisie, zou alvast voorstander zijn van de eventuele komst van Bakayoko.

Maar uiteraard moet er eerst duidelijkheid geschept worden rond Salah en zijn nog meer alternatieven in beeld. PSV zou alvast op zo'n 50 miljoen euro mikken voor Bakayoko, al valt de uiteindelijke transfersom allicht wat lager uit.

Bakayoko kan beter eerst een tussenstap zetten ...

Meest recent

Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

0
0
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

7
7
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

50
50
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

20
20
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

86
86
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

31
31
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

173
173
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

140
140
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

517
517
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

143
143
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

64
64
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

56
56
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

339
339
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

586
586
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

50
50
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

457
457
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

129
129
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

252
252
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

41
41
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

51
51
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

242
242
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

664
664
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

217
217
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

81
81

Meer sportnieuws