'Slot wil smaakmaker Rode Duivels naar Anfield halen'

door
'Slot wil smaakmaker Rode Duivels naar Anfield halen'

Bij Liverpool FC kwam afgelopen weekend een einde aan een ware glorieperiode, zo werd definitief afscheid genomen van Jürgen Klopp. Maandag werd dan weer officieel bevestigd dat Arne Slot hem zal opvolgen. En de Nederlander zou meteen een Rode Duivel naar Anfield willen halen.

Klopp werd in 2015 naar Liverpool geloodst. En hij wist een einde te maken aan jarenlange periode van sportieve teleurstellingen. Onder zijn bewind werd de club eindelijk nog eens landskampioen. Daarnaast werden ook de Champions League en enkele bekers veroverd.

Nu krijgt Slot dus de lastige taak om een gepast vervolg te breien aan die succesperiode. De vraag is evenwel welke spelersgroep hij daarvoor ter beschikking zal krijgen. Joel Matip en Thiago Alcantara werden bijvoorbeeld al aangekondigd als vertrekkers. En er kunnen nog meer spelers hun voorbeeld volgen.

LEES OOK: Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Grote twijfels rond Salah

De toekomst van Mohamed Salah oogt bijvoorbeeld zeer onzeker. De Egyptenaar was afgelopen seizoen weer één van de grote uitblinkers. Maar hij gaat zijn laatste contractjaar in en wordt bovendien al maandenlang nadrukkelijk gelinkt aan een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië.

En zelfs als Salah toch blijft, is het niet onlogisch dat Liverpool al werkt maakt van opvolging vermits hij volgende maand alweer 32 jaar wordt. En daarvoor zou onder meer een Rode Duivel in beeld zijn. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Johan Bakayoko op de verlanglijst staat.

Kampioenenseizoen bij PSV

De 21-jarige flankaanvaller heeft een puik seizoen bij PSV achter de rug en lijkt komende zomer een toptransfer te gaan maken. Naast RB Leipzig en Borussia Dortmund zou dus ook Liverpool aan zijn mouw trekken. Slot, die hem uiteraard kent van in de Eredivisie, zou alvast voorstander zijn van de eventuele komst van Bakayoko.

Maar uiteraard moet er eerst duidelijkheid geschept worden rond Salah en zijn nog meer alternatieven in beeld. PSV zou alvast op zo'n 50 miljoen euro mikken voor Bakayoko, al valt de uiteindelijke transfersom allicht wat lager uit.

Bakayoko kan beter eerst een tussenstap zetten ...

Meest recent

'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

0
0
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

19
19
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

165
165
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

129
129
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

126
126
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

87
87
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

232
232
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

37
37
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

77
77
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

199
199
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

30
30
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

72
72
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

124
124
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

192
192
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

59
59
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

93
93
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

111
111
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

373
373
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

219
219
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

46
46
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

228
228
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

103
103
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

78
78

Meer sportnieuws