'City blijft versterken: Doku-concurrent van 70 miljoen'

door
'City blijft versterken: Doku-concurrent van 70 miljoen'

Manchester City kroonde zich zondag voor de vierde opeenvolgende keer tot landskampioen. Pep Guardiola en zijn manschappen blijven het Engelse voetbal dus domineren. Desondanks wordt nu alweer naar extra versterking voor volgend seizoen.

Nadat de club werd overgenomen door steenrijke investeerders uit Abu Dahbi, groeide City gestaag uit tot één van de dominantste ploegen in Europa. Dat groeiproces kwam in 2016 in een stroomversnelling terecht toen Pep Guardiola werd aangesteld als sportieve leider in het Etihad Stadium.

Onder het bewind van de Spanjaard evolueerde City tot één van de meest aantrekkelijk voetballende teams ter wereld, ook de prijzenoogst is navenant. Maar om die successen te verwezenlijken, kreeg Guardiola wel een pak middelen ter beschikking. Zo mocht hij quasi elke transferperiode met miljoenen smijten.

LEES OOK: Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Nog meer versterking

Doorheen de jaren wist de trainer dan ook verschillende fraaie namen naar Manchester te loodsen. Dat was afgelopen zomer opnieuw het geval. Zo werden de nodige miljoenen op tafel gelegd om Josko Gvardiol en Jérémy Doku over te nemen van respectievelijk RB Leipzig en Stade Rennais.

Die investeringen rendeerden ook. Zo kroonde City zich niet enkel tot kampioen, komend weekend speelt het ook nog de finale van de FA Cup. Desondanks maakte club toch weer werk van extra versterking. Zo is het vizier onder meer op een uitblinker uit de Premier League gericht.

Peperdure Wolves-uitblinker

Volgens The Telegraph staat Pedro Neto immers hoog op de verlanglijst. De Portugese international heeft een sterk seizoen achter de rug bij Wolverhampton Wanderers en heeft op zijn 24ste ook de nodige progressiemarge. City zou in de flankaanvaller een ideale optie zien om de concurrentie met onder andere Doku aan te gaan. Neto moet wel een smak geld kosten. Zo zouden de Wolves zo'n 60 miljoen pond, een slordige 70 miljoen euro, verlangen. Bovendien heerst er concurrentie van Newcastle United en ongetwijfeld nog meer ploegen.

City heeft nu al de sterkste selectie van Europa in de breedte ...

Meest recent

Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

19
19
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

29
29
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

92
92
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

338
338
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

82
82
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

30
30
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

295
295
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

110
110
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

256
256
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

177
177
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

94
94
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

231
231
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

19
19
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

88
88
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

433
433
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

132
132
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

219
219
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

97
97
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

341
341
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

193
193
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

175
175
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

530
530
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

178
178
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

177
177
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34

Meer sportnieuws