'City blijft versterken: Doku-concurrent van 70 miljoen'

323
'City blijft versterken: Doku-concurrent van 70 miljoen'

Manchester City kroonde zich zondag voor de vierde opeenvolgende keer tot landskampioen. Pep Guardiola en zijn manschappen blijven het Engelse voetbal dus domineren. Desondanks wordt nu alweer naar extra versterking voor volgend seizoen.

Nadat de club werd overgenomen door steenrijke investeerders uit Abu Dahbi, groeide City gestaag uit tot één van de dominantste ploegen in Europa. Dat groeiproces kwam in 2016 in een stroomversnelling terecht toen Pep Guardiola werd aangesteld als sportieve leider in het Etihad Stadium.

Onder het bewind van de Spanjaard evolueerde City tot één van de meest aantrekkelijk voetballende teams ter wereld, ook de prijzenoogst is navenant. Maar om die successen te verwezenlijken, kreeg Guardiola wel een pak middelen ter beschikking. Zo mocht hij quasi elke transferperiode met miljoenen smijten.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Nog meer versterking

Doorheen de jaren wist de trainer dan ook verschillende fraaie namen naar Manchester te loodsen. Dat was afgelopen zomer opnieuw het geval. Zo werden de nodige miljoenen op tafel gelegd om Josko Gvardiol en Jérémy Doku over te nemen van respectievelijk RB Leipzig en Stade Rennais.

Die investeringen rendeerden ook. Zo kroonde City zich niet enkel tot kampioen, komend weekend speelt het ook nog de finale van de FA Cup. Desondanks maakte club toch weer werk van extra versterking. Zo is het vizier onder meer op een uitblinker uit de Premier League gericht.

Peperdure Wolves-uitblinker

Volgens The Telegraph staat Pedro Neto immers hoog op de verlanglijst. De Portugese international heeft een sterk seizoen achter de rug bij Wolverhampton Wanderers en heeft op zijn 24ste ook de nodige progressiemarge. City zou in de flankaanvaller een ideale optie zien om de concurrentie met onder andere Doku aan te gaan. Neto moet wel een smak geld kosten. Zo zouden de Wolves zo'n 60 miljoen pond, een slordige 70 miljoen euro, verlangen. Bovendien heerst er concurrentie van Newcastle United en ongetwijfeld nog meer ploegen.

City heeft nu al de sterkste selectie van Europa in de breedte ...

Meest recent

Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

5
5
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

20
20
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

64
64
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

24
24
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

32
32
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

169
169
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

156
156
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

99
99
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

716
716
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

263
263
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

92
92
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

181
181
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

76
76
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

206
206
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

253
253
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

522
522
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

258
258
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

253
253
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

74
74
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

328
328
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

185
185
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

57
57
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41

Meer sportnieuws