'Aanwinst Antwerp nabij: middenvelder medisch gekeurd'

393
'Aanwinst Antwerp nabij: middenvelder medisch gekeurd'

Antwerp FC heeft stilaan nood aan een klein mirakel indien het zich alsnog van een Europees ticket wil verzekeren. Achter de schermen wordt dan ook al druk richting komend seizoen toegewerkt. De eerste zomeraanwinst lijkt zelfs al op komst.

Dankzij de middelen die preses Paul Gheysens ter beschikking stelde, wist sportieve baas Marc Overmars een selectie te kneden die in staat bleek om voor de prijzen te spelen. Zo pakte RAFC vorig seizoen de landstitel én de beker. Maar om die kampioenenkern te vormen, werd uiteraard ook heel wat uitgegeven.

Die kosten werden grotendeels gedragen voor Gheysens zelf, maar hij kan natuurlijk niet blijven bijpassen en kreeg met zijn andere bedrijven enkele financiële dompers te verwerken. Dus moet RAFC zelf meer inkomsten vergaren. Met name door de verkoop van bepaalde spelers.

Versterking na uitverkoop

Zo werd Arthur Vermeeren in januari al voor een aardige som aan Atlético Madrid verpatst. Komende zomer zal die uitverkoop worden voortgezet. Eerder deze week raakte nog bekend dat maar liefst twaalf spelers uit de huidige selectie wel eens zouden kunnen vertrekken tijdens de volgende mercato.

Daar tegenover moet uiteraard ook versterking volgen. En daar is de sportieve leiding, die het officieel gezien moet zonder de geschorste Overmars doen, volop mee bezig. Met de Argentijn Ayrton Costa lijkt namelijk een extra linksback onderweg. Daarnaast is ook een extra middenvelder op komst.

Ervaren middenvelder

Onlangs raakte bekend dat RAFC zijn zinnen had gezet op Tjaronn Chery. Deze 35-jarige Surinamer heeft een sterke periode achter de rug bij NEC Nijmegen, dat hem huurde van Maccabi Haifa. De Great Old ziet in hem een ideale ervaren kracht om de jongeren in de selectie te flankeren. En zijn dossier blijkt erg concreet. Zo weet Het Nieuwsblad dat hij inmiddels zijn medische en fysieke proeven aflegde. De verwachting is dat zijn transfer beklonken wordt zodra hij met NEC de play-offs voor Europees voetbal heeft afgewerkt.

Antwerp gaat volgend seizoen weer volop meespelen voor de titel ...

Meest recent

Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

12
12
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

28
28
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

21
21
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

12
12
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

14
14
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

50
50
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

113
113
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

38
38
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

28
28
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

100
100
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

52
52
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

95
95
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

49
49
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

45
45
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

123
123
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

204
204
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

201
201
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

484
484
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

423
423
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

368
368
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53

Meer sportnieuws