'De Roeck nog niet thuis: Antwerp heeft andere opties'

542
'De Roeck nog niet thuis: Antwerp heeft andere opties'

Antwerp FC gaat maandag op bezoek bij KRC Genk, wat een sleutelwedstrijd wordt in de strijd om het laatste Europese ticket. Ondertussen werkt de Great Old echter ook al naar komend seizoen toe. Zo wordt volop werk gemaakt van een opvolger voor Mark van Bommel.

In de zomer van 2022 werd de voormalige middenvelder van onder meer FC Barcelona en Bayern München naar de Bosuil gehaald door zijn landgenoot en sportieve baas Marc Overmars. Met die aanstelling nam RAFC wel een bepaald risico. Van Bommel's vorige avonturen als hoofdcoach waren immers geen onverdeeld succes gebleken.

Maar de keuze van Overmars bleek toch de juiste. Zo slaagde de trainer er vrij snel in om een stevige ploeg te kneden, die bij momenten goed voetbal op de mat legde. En vooral een ploeg die resultaten behaalde. Onder zijn bewind pakte Antwerp immers de Croky Cup, waarna het enkele maanden later beslag wist te leggen op de landstitel.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Topkandidaat genoemd

Begin september werd het contract van de Nederlandse trainer dan ook opengebroken tot medio 2026. Maar die overeenkomst zal Van Bommel dus niet uitdoen. Zelf wil hij voorlopig met niet zoveel woorden uitsluitsel geven, verschillende vooraanstaande bronnen weten echter dat zijn afscheid weldra officieel bekend zal worden gemaakt.

En dus wordt het uitkijken naar wie hem zal opvolgen. Eerder deze week raakte alvast bekend dat Jonas De Roeck een concrete optie is. De oud-verdediger, die als speler een verleden heeft bij Antwerp, maakte de voorbije jaren indruk als hoofdtrainer van KVC Westerlo. En hij voldoet in grote mate aan het gezochte profiel.

Alternatieven in beeld

Vrijdag werd gemeld dat de gesprekken met De Roeck volop lopen en zelfs de goede richting opgaan. Maar volgens Het Laatste Nieuws mag de 44-jarige zich nog niet rijk rekenen. Het medium bevestigt wel dat er contacten zijn. Maar van een akkoord is vooralsnog geen sprake. Bovendien benadrukt men dat Antwerp nog andere pistes bewandelt en het niet uitgesloten is dat de club alsnog voor een andere optie gaat. Afwachten dus hoe het dossier verder evolueert.

Antwerp moet gewoon vol voor De Roeck gaan ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

66
66
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

67
67
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

44
44
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

17
17
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

70
70
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

165
165
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

146
146
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

319
319
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

289
289
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

124
124
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

128
128
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

226
226
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

189
189
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

257
257
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

317
317
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

218
218
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

228
228
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

258
258
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1003
1003

Meer sportnieuws