'Antwerp nadert akkoord: transfertarget volledig overtuigd'

door
'Antwerp nadert akkoord: transfertarget volledig overtuigd'

Antwerp FC heeft stilaan nood aan een klein mirakel indien het zich alsnog van een Europees ticket wil verzekeren. Achter de schermen wordt dan ook al druk richting komend seizoen toegewerkt. De eerste zomeraanwinst lijkt zelfs al op komst.

Dankzij de middelen die preses Paul Gheysens ter beschikking stelde, wist sportieve baas Marc Overmars een selectie te kneden die in staat bleek om voor de prijzen te spelen. Zo pakte RAFC vorig seizoen de landstitel én de beker. Maar om die kampioenenkern te vormen, werd uiteraard ook heel wat uitgegeven.

Die kosten werden grotendeels gedragen voor Gheysens zelf, maar hij kan natuurlijk niet blijven bijpassen en kreeg met zijn andere bedrijven enkele financiële dompers te verwerken. Dus moet RAFC zelf meer inkomsten vergaren. Met name door de verkoop van bepaalde spelers.

LEES OOK: Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Leegloop én versterking

Zo werd Arthur Vermeeren in januari al voor een aardige som aan Atlético Madrid verpatst. Komende zomer zal die uitverkoop worden voortgezet. Eerder deze week raakte nog bekend dat maar liefst twaalf spelers uit de huidige selectie wel eens zouden kunnen vertrekken tijdens de volgende mercato.

Daar tegenover moet uiteraard ook versterking volgen. En daar is de sportieve leiding, die het officieel gezien moet zonder de geschorste Overmars doen, volop mee bezig. Met de Argentijn Ayrton Costa lijkt namelijk een extra linksback onderweg. Zijn dossier is inmiddels in de finale fase beland.

Onderhandelingen op clubniveau

Zuid-Amerikaanse bronnen maakten zelfs gewag van een akkoord. Maar dat wordt nu genuanceerd door Gazet van Antwerpen. Costa zelfs zou inmiddels helemaal overtuigd zijn en heeft zijn zinnen gezet op een verhuis naar Deurne-Noord. Zijn huidige club Independiente houdt het been nog even stijf. Antwerp laat het dossier echter niet los. Zo werd het bod inmiddels al meermaals verhoogd. De verwachting is dat beide clubs er uiteindelijk ook zullen uitkomen. Allicht over een bedrag van ruim 2 miljoen euro.

Antwerp gaat volgend seizoen weer volop meespelen voor de prijzen ...

Meest recent

'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

6
6
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

38
38
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

35
35
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

83
83
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

182
182
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

110
110
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

69
69
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

181
181
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

68
68
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

75
75
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

70
70
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

139
139
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

175
175
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

367
367
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

224
224
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

112
112
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

271
271
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

95
95
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

98
98
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

374
374
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

173
173
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

293
293
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

705
705

Meer sportnieuws