'Antwerp nadert akkoord: transfertarget volledig overtuigd'

401
'Antwerp nadert akkoord: transfertarget volledig overtuigd'

Antwerp FC heeft stilaan nood aan een klein mirakel indien het zich alsnog van een Europees ticket wil verzekeren. Achter de schermen wordt dan ook al druk richting komend seizoen toegewerkt. De eerste zomeraanwinst lijkt zelfs al op komst.

Dankzij de middelen die preses Paul Gheysens ter beschikking stelde, wist sportieve baas Marc Overmars een selectie te kneden die in staat bleek om voor de prijzen te spelen. Zo pakte RAFC vorig seizoen de landstitel én de beker. Maar om die kampioenenkern te vormen, werd uiteraard ook heel wat uitgegeven.

Die kosten werden grotendeels gedragen voor Gheysens zelf, maar hij kan natuurlijk niet blijven bijpassen en kreeg met zijn andere bedrijven enkele financiële dompers te verwerken. Dus moet RAFC zelf meer inkomsten vergaren. Met name door de verkoop van bepaalde spelers.

Leegloop én versterking

Zo werd Arthur Vermeeren in januari al voor een aardige som aan Atlético Madrid verpatst. Komende zomer zal die uitverkoop worden voortgezet. Eerder deze week raakte nog bekend dat maar liefst twaalf spelers uit de huidige selectie wel eens zouden kunnen vertrekken tijdens de volgende mercato.

Daar tegenover moet uiteraard ook versterking volgen. En daar is de sportieve leiding, die het officieel gezien moet zonder de geschorste Overmars doen, volop mee bezig. Met de Argentijn Ayrton Costa lijkt namelijk een extra linksback onderweg. Zijn dossier is inmiddels in de finale fase beland.

Onderhandelingen op clubniveau

Zuid-Amerikaanse bronnen maakten zelfs gewag van een akkoord. Maar dat wordt nu genuanceerd door Gazet van Antwerpen. Costa zelfs zou inmiddels helemaal overtuigd zijn en heeft zijn zinnen gezet op een verhuis naar Deurne-Noord. Zijn huidige club Independiente houdt het been nog even stijf. Antwerp laat het dossier echter niet los. Zo werd het bod inmiddels al meermaals verhoogd. De verwachting is dat beide clubs er uiteindelijk ook zullen uitkomen. Allicht over een bedrag van ruim 2 miljoen euro.

Antwerp gaat volgend seizoen weer volop meespelen voor de prijzen ...

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

14
14
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

23
23
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

26
26
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

43
43
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

35
35
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

253
253
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

160
160
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

61
61
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

116
116
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

81
81
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

61
61
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

122
122
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

282
282
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

192
192
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

126
126
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

462
462
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

312
312
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

117
117
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

445
445

Meer sportnieuws