Dramatisch seizoen eindigt met koude douche voor Noa Lang

880
Dramatisch seizoen eindigt met koude douche voor Noa Lang

Noa Lang keerde vorige zomer terug naar Nederland en tekende een meerjarig contract bij PSV. In Eindhoven zou hij de poorten naar de Europese top definitief gaan openbeuken. Maar ondanks het behalen van de landstitel, draaide zijn eerste seizoen bij PSV uit op een teleurstelling.

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Club Brugge, vond de Nederlandse flankaanvaller dat het afgelopen zomer dringend tijd was voor een nieuwe stap in zijn carrière. Lang koos echter voor een verrassende move. Zo keerde hij terug naar Nederland en tekende hij een meerjarig contract bij PSV.

Aanvankelijk leek dat een goede keuze. De 24-jarige kreeg meteen een basisplaats in het elftal van coach Peter Bosz en was in de eerste competitieduels goed voor een handvol doelpunten en assists. Ondertussen waren de resultaten van zijn ploeg ook ronduit indrukwekkend.

LEES OOK: Lang disciplinair in tribune gezet: nieuwe details bekend

Wéér geen Europese topclub

Maar in het najaar sloeg het noodlot toe. Lang liep namelijk een blessure aan zijn hamstrings op en stond wekenlang aan de kant. In januari maakte hij uiteindelijk zijn comeback. Na enkele wedstrijden herviel hij echter in zijn blessure. En sindsdien kwam de veelbesproken international niet meer in actie.

Hoewel hij een prominente rol opeiste tijdens de viering, bleef zijn aandeel in de Eindhovense successen dus erg beperkt. Door die blessures blijft hij komende zomer normaal gezien ook bij PSV. Zijn droom om een transfer naar een Europese topclub te maken moet dus opnieuw minstens een jaar uitgesteld worden. En dat terwijl hij straks toch weer 25 jaar wordt.

Gepasseerd door Koeman

Donderdag kreeg Lang bovendien nog een nieuwe mokerslag te verwerken. Ondanks zijn mislukte seizoen, had de flankaanvaller stiekem toch gehoopt om met Oranje naar het EK te gaan. Zeker toen de selecties werden opgekrikt tot 26 spelers in plaats van 23 spelers. Maar bondscoach Ronald Koeman maakte donderdag zijn voorselectie bekend en daarin was van hem geen spoor te bekennen. Lang zal dus opnieuw minstens 4 jaar moeten wachten op zijn eerste EK-deelname.

Lang gaat het op termijn toch schoppen tot de Europese top ...

Meest recent

Nainggolan op de bank: Stijnen haalt stevig uit

De voorbije seizoenen was Patro Eisden nog een vaste waarde in de strijd om de play-offs in de ...

54
54
Adedeji-Sternberg doet opvallend boekje open over Club-soap

KRC Genk slaagde er zondag als eerste in om dit seizoen AA Gent punten te ontfutselen. Vooral ...

50
50
Napoli kan weer winnen: De Bruyne krijgt enorme lof

Bij Napoli slaakten ze zondag een zucht van opluchting. Na een nul op zes in de Serie A én ...

63
63
Sassuolo-Belgen stunten tegen Juve, nipte zege Godts en PSG

Er werd zondagavond ook nog in het buitenland gevoetbald. Daar boekte invaller Mika Godts met PSG ...

30
30
Essvee trekt verrassende conclusie na eerste nederlaag

Er stond zondagnamiddag nog een duel op het programma tussen twee van de revelaties van het ...

54
54
Eerste trainersontslag JPL? "Trainer is verantwoordelijk..."

Na zes speeldagen oogt de situatie bij enkele teams in de Jupiler Pro League stilaan zeer precair. ...

159
159
Club ziet transfer eindelijk renderen: "Heb het nu begrepen"

Club Brugge heeft zondagmiddag zijn opdracht tegen Antwerp tot een goed einde gebracht, want de ...

185
185
Vierde nederlaag op rij voor Patro na dolle slotfase

De slotwedstrijd van de vijfde speeldag in de Challenger Pro League heeft nog een opmerkelijk ...

104
104
Kortrijk nog steeds puntenloos na pandoering in kelderkraker

Na zes speeldagen blijft KV Kortrijk als enige puntenloos in de Jupiler Pro League. De Kerels kregen ...

94
94
Leko velt oordeel over prestatie van Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 3-1 van Royal Antwerp FC. Het is echter ook duidelijk dat er nog veel ...

247
247
Charleroi blijft verrassen en zegeviert aan de Gaverbeek

Sporting Charleroi en Zulte Waregem waren goed begonnen aan het seizoen. De twee stonden vanavond ...

32
32
‘Nieuwe Coucke-ramp al in de maak bij Anderlecht’

Anderlecht gaf deze zomer opnieuw bijna dertig miljoen euro uit. De zuinige zege bij KV Mechelen ...

603
603
De Mil looft zijn ploeg: "Dat was top"

AA Gent pakte een punt op het veld van KRC Genk. Alweer een correcte prestatie van de Buffalo's, die ...

140
140
Haaland krijgt Old Trafford stil, Kompany dankt Kane

In de Bundesliga ging Bayern München op bezoek bij Elversberg. In de Premier League stond de ...

54
54
Thorup scherp: "Dat was onacceptabel"

Alwéér puntenverlies voor KRC Genk. De Limburgers speelden 1-1 tegen AA Gent. Daar kan ...

454
454
Drama bij Union: Mac Allister maandenlang buiten strijd

Union SG boekte zaterdagavond een ruime 5-0-overwinning tegen Lommel SK. Maar voor die overwinning ...

152
152
Barça niet te stuiten: Yamal en co pakken 15 op 15

Er staat dit seizoen geen maat op FC Barcelona. De troepen van coach Hansi Flick boekten ...

51
51
Nieuwkomer imponeert bij Club: Joaquin Seys zwaait met lof

Club Brugge heeft de nederlaag tegen Aston Villa op gepaste wijze doorgespoeld. De titelverdediger ...

297
297
AA Gent is maximum kwijt: KRC Genk schiet wakker na rust

AA Gent is als laatste ploeg uit de Jupiler Pro League het maximum van de punten kwijt. De Buffalo's ...

137
137
De Cuyper assisteert bij pandoering; nieuwe afgang El Ouahdi en co

Maxim De Cuyper zal zich binnen een dikke week in bloedvorm melden bij de Rode Duivels. Zondag was ...

131
131
Frustratie borrelt op bij Antwerp: "Waren aan het slapen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om net als vorig seizoen te gaan stunten op het veld van Club ...

340
340
Nachtmerrie-week Sommer: Leko en spelers spreken klare taal

Yann Sommer heeft een week om heel snel te vergeten achter de rug. Het sluitstuk van Club Brugge ...

318
318
Club-publiek klaar met één speler: keihard verdict Verheyen

Club Brugge heeft zich op gepaste wijze herpakt na de Europese slipper tegen Aston Villa. ...

1115
1115
"Weddenschap verloren?" - Nieuwe look Vermant maakt tongen los

Club Brugge kruist zondagmiddag de degens met Antwerp FC. Voor de gelegenheid verraste coach Ivan ...

360
360
'Sibierski zit niet stil: eerste wintertarget al bepaald'

Antoine Sibierski heeft een drukke eerste transferperiode achter de rug als sportieve baas bij RSC ...

614
614

Meer sportnieuws