'Straffe wending bij Bayern: Kane en co kloppen op tafel'

door
'Straffe wending bij Bayern: Kane en co kloppen op tafel'

Aanstaande zaterdag valt het doek over de campagne in de Bundesliga, ook voor Bayern München zit het seizoen er dan op. Maar er ligt nog heel wat werk op de plank in de Allianz Arena. Zo is nog steeds niet bepaald wie volgend seizoen als hoofdcoach aan de slag gaat.

Eind vorig seizoen besloot Bayern om alsnog van trainer te wisselen. Zo werd Julian Nagelsmann verrassend aan de kant geschoven ten faveure van Thomas Tuchel. Hij leidde de club vervolgens in extremis naar de landstitel, maar in de huidige jaargang laat Der Rekordmeister het afweten in de eigen Bundesliga.

Zo moest Bayern lijdzaam toekijken hoe Bayer Leverkusen met de kampioenenschaal aan de haal ging. Ondertussen sneuvelde Bayern in de Duitse beker roemloos tegen derdeklasser FC Saarbrücken. En de halve finales van de Champions League waren uiteindelijk slechts een doekje voor het bloeden.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Afwijzing na afwijzing

Die tegenvallende resultaten bleven niet zonder gevolgen. Eind februari raakte namelijk bekend dat de samenwerking met Tuchel wordt stopgezet na het seizoen. Sindsdien draait de zoektocht naar een opvolger op volle toeren. Maar voorlopig werd dat één grote teleurstelling.

Zo incasseerde Bayern de ene afwijzing na de andere. De namen van Xabi Alonso, Zinedine Zidane, Ralf Rangnick, Oliver Glasner, Nagelsmann, ... moesten om uiteenlopende redenen stuk voor stuk geschrapt worden. Die pijnlijke situatie zorgt ervoor dat de zoektocht nu een complete wending krijgt.

U-bocht in de maak

Onder meer BILD meldt namelijk dat een verlengd verblijf van Tuchel toch weer op tafel ligt. Door de vele afwijzingen zou de clubleiding aan het twijfelen geslagen zijn of het wel zo'n goed idee is om te breken met Tuchel. En er speelt nog een ander element in zijn voordeel. Zo blijkt dat een groot deel van de spelersgroep achter de trainer staat. Bij Abendzeitung weet men dat een aantal zwaargewichten uit de kleedkamer, waaronder Harry Kane, heeft aangegeven aan het bestuur dat liefst een u-bocht zien gebeuren en dat Tuchel dus wel mag blijven. Voorlopig is wel niet duidelijk of de trainer dat zelf ook ziet zitten.

Tuchel blijft uiteindelijk bij Bayern ...

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

6
6
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

84
84
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

35
35
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

155
155
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

81
81
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

55
55
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

51
51
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

87
87
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

65
65
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

159
159
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

342
342
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

228
228
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

672
672
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

375
375
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

72
72
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

417
417
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

565
565
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

715
715
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

156
156
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

288
288

Meer sportnieuws