'Straffe wending bij Bayern: Kane en co kloppen op tafel'

193 stemmen
'Straffe wending bij Bayern: Kane en co kloppen op tafel'

Aanstaande zaterdag valt het doek over de campagne in de Bundesliga, ook voor Bayern München zit het seizoen er dan op. Maar er ligt nog heel wat werk op de plank in de Allianz Arena. Zo is nog steeds niet bepaald wie volgend seizoen als hoofdcoach aan de slag gaat.

Eind vorig seizoen besloot Bayern om alsnog van trainer te wisselen. Zo werd Julian Nagelsmann verrassend aan de kant geschoven ten faveure van Thomas Tuchel. Hij leidde de club vervolgens in extremis naar de landstitel, maar in de huidige jaargang laat Der Rekordmeister het afweten in de eigen Bundesliga.

Zo moest Bayern lijdzaam toekijken hoe Bayer Leverkusen met de kampioenenschaal aan de haal ging. Ondertussen sneuvelde Bayern in de Duitse beker roemloos tegen derdeklasser FC Saarbrücken. En de halve finales van de Champions League waren uiteindelijk slechts een doekje voor het bloeden.

LEES OOK: SK Beveren heeft prijs met ex-speler van Bayern München

Afwijzing na afwijzing

Die tegenvallende resultaten bleven niet zonder gevolgen. Eind februari raakte namelijk bekend dat de samenwerking met Tuchel wordt stopgezet na het seizoen. Sindsdien draait de zoektocht naar een opvolger op volle toeren. Maar voorlopig werd dat één grote teleurstelling.

Zo incasseerde Bayern de ene afwijzing na de andere. De namen van Xabi Alonso, Zinedine Zidane, Ralf Rangnick, Oliver Glasner, Nagelsmann, ... moesten om uiteenlopende redenen stuk voor stuk geschrapt worden. Die pijnlijke situatie zorgt ervoor dat de zoektocht nu een complete wending krijgt.

U-bocht in de maak

Onder meer BILD meldt namelijk dat een verlengd verblijf van Tuchel toch weer op tafel ligt. Door de vele afwijzingen zou de clubleiding aan het twijfelen geslagen zijn of het wel zo'n goed idee is om te breken met Tuchel. En er speelt nog een ander element in zijn voordeel. Zo blijkt dat een groot deel van de spelersgroep achter de trainer staat. Bij Abendzeitung weet men dat een aantal zwaargewichten uit de kleedkamer, waaronder Harry Kane, heeft aangegeven aan het bestuur dat liefst een u-bocht zien gebeuren en dat Tuchel dus wel mag blijven. Voorlopig is wel niet duidelijk of de trainer dat zelf ook ziet zitten.

🚀

Tuchel blijft uiteindelijk bij Bayern ...

Meest recent

Mokio bevrijdt Ajax in Zwolle, bizarre namiddag Godts

Net zoals de Jupiler Pro League is dit weekend ook de Nederlandse Eredivisie weer op gang getrokken. ...

23
23
Enorme metamorfose bij winnend Gent: "Grote stap vooruit"

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na degelijke resultaten in Europa wonnen de ...

36
36
Droomdebuut! Karetsas steelt de show met parel tegen Tzolis

Terwijl de Jupiler Pro League dit weekend weer van start ging, zijn de clubs uit de Europese ...

197
197
'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

803
803
AA Gent goed uit startblokken: KVM na één helft tegen touwen

AA Gent is goed aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. De Buffalo's pakten meteen ...

64
64
Genk met twee aanwinsten in basis; noodoplossing achterin

KRC Genk begint zondagnamiddag aan zijn nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers staan ...

65
65
'Barça en Liverpool akkoord: toptarget op vliegtuig'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

188
188
De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

AA Gent opent zondagmiddag tegen KV Mechelen zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

74
74
'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

265
265
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

282
282
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

435
435
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

683
683
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

169
169
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

471
471
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

225
225
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

131
131
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

209
209
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

126
126
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

121
121
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

53
53
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

394
394
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

95
95
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

271
271
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

190
190

Meer sportnieuws