'Straffe wending bij Bayern: Kane en co kloppen op tafel'

door
'Straffe wending bij Bayern: Kane en co kloppen op tafel'

Aanstaande zaterdag valt het doek over de campagne in de Bundesliga, ook voor Bayern München zit het seizoen er dan op. Maar er ligt nog heel wat werk op de plank in de Allianz Arena. Zo is nog steeds niet bepaald wie volgend seizoen als hoofdcoach aan de slag gaat.

Eind vorig seizoen besloot Bayern om alsnog van trainer te wisselen. Zo werd Julian Nagelsmann verrassend aan de kant geschoven ten faveure van Thomas Tuchel. Hij leidde de club vervolgens in extremis naar de landstitel, maar in de huidige jaargang laat Der Rekordmeister het afweten in de eigen Bundesliga.

Zo moest Bayern lijdzaam toekijken hoe Bayer Leverkusen met de kampioenenschaal aan de haal ging. Ondertussen sneuvelde Bayern in de Duitse beker roemloos tegen derdeklasser FC Saarbrücken. En de halve finales van de Champions League waren uiteindelijk slechts een doekje voor het bloeden.

LEES OOK: 'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Afwijzing na afwijzing

Die tegenvallende resultaten bleven niet zonder gevolgen. Eind februari raakte namelijk bekend dat de samenwerking met Tuchel wordt stopgezet na het seizoen. Sindsdien draait de zoektocht naar een opvolger op volle toeren. Maar voorlopig werd dat één grote teleurstelling.

Zo incasseerde Bayern de ene afwijzing na de andere. De namen van Xabi Alonso, Zinedine Zidane, Ralf Rangnick, Oliver Glasner, Nagelsmann, ... moesten om uiteenlopende redenen stuk voor stuk geschrapt worden. Die pijnlijke situatie zorgt ervoor dat de zoektocht nu een complete wending krijgt.

U-bocht in de maak

Onder meer BILD meldt namelijk dat een verlengd verblijf van Tuchel toch weer op tafel ligt. Door de vele afwijzingen zou de clubleiding aan het twijfelen geslagen zijn of het wel zo'n goed idee is om te breken met Tuchel. En er speelt nog een ander element in zijn voordeel. Zo blijkt dat een groot deel van de spelersgroep achter de trainer staat. Bij Abendzeitung weet men dat een aantal zwaargewichten uit de kleedkamer, waaronder Harry Kane, heeft aangegeven aan het bestuur dat liefst een u-bocht zien gebeuren en dat Tuchel dus wel mag blijven. Voorlopig is wel niet duidelijk of de trainer dat zelf ook ziet zitten.

Tuchel blijft uiteindelijk bij Bayern ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

37
37
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

184
184
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

122
122
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

340
340
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

95
95
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

473
473
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

276
276
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

538
538
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

787
787
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

848
848
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

301
301
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

633
633
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

369
369
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

259
259
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

732
732
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

409
409

Meer sportnieuws