'Straffe wending bij Bayern: Kane en co kloppen op tafel'

door
'Straffe wending bij Bayern: Kane en co kloppen op tafel'

Aanstaande zaterdag valt het doek over de campagne in de Bundesliga, ook voor Bayern München zit het seizoen er dan op. Maar er ligt nog heel wat werk op de plank in de Allianz Arena. Zo is nog steeds niet bepaald wie volgend seizoen als hoofdcoach aan de slag gaat.

Eind vorig seizoen besloot Bayern om alsnog van trainer te wisselen. Zo werd Julian Nagelsmann verrassend aan de kant geschoven ten faveure van Thomas Tuchel. Hij leidde de club vervolgens in extremis naar de landstitel, maar in de huidige jaargang laat Der Rekordmeister het afweten in de eigen Bundesliga.

Zo moest Bayern lijdzaam toekijken hoe Bayer Leverkusen met de kampioenenschaal aan de haal ging. Ondertussen sneuvelde Bayern in de Duitse beker roemloos tegen derdeklasser FC Saarbrücken. En de halve finales van de Champions League waren uiteindelijk slechts een doekje voor het bloeden.

LEES OOK: Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Afwijzing na afwijzing

Die tegenvallende resultaten bleven niet zonder gevolgen. Eind februari raakte namelijk bekend dat de samenwerking met Tuchel wordt stopgezet na het seizoen. Sindsdien draait de zoektocht naar een opvolger op volle toeren. Maar voorlopig werd dat één grote teleurstelling.

Zo incasseerde Bayern de ene afwijzing na de andere. De namen van Xabi Alonso, Zinedine Zidane, Ralf Rangnick, Oliver Glasner, Nagelsmann, ... moesten om uiteenlopende redenen stuk voor stuk geschrapt worden. Die pijnlijke situatie zorgt ervoor dat de zoektocht nu een complete wending krijgt.

U-bocht in de maak

Onder meer BILD meldt namelijk dat een verlengd verblijf van Tuchel toch weer op tafel ligt. Door de vele afwijzingen zou de clubleiding aan het twijfelen geslagen zijn of het wel zo'n goed idee is om te breken met Tuchel. En er speelt nog een ander element in zijn voordeel. Zo blijkt dat een groot deel van de spelersgroep achter de trainer staat. Bij Abendzeitung weet men dat een aantal zwaargewichten uit de kleedkamer, waaronder Harry Kane, heeft aangegeven aan het bestuur dat liefst een u-bocht zien gebeuren en dat Tuchel dus wel mag blijven. Voorlopig is wel niet duidelijk of de trainer dat zelf ook ziet zitten.

Tuchel blijft uiteindelijk bij Bayern ...

Meest recent

'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

203
203
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

62
62
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

52
52
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

289
289
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

60
60
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

198
198
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

232
232
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

454
454
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

121
121
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

22
22
'Cadeau voor Kompany: topaanwinst richting München'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

156
156
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

490
490
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

40
40
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

48
48
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

104
104
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

124
124
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1261
1261
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

81
81
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

55
55
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

70
70
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

183
183
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

345
345
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

67
67
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

273
273
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

284
284

Meer sportnieuws