'AA Gent slikt: vraagprijs van 8 miljoen euro'

door
'AA Gent slikt: vraagprijs van 8 miljoen euro'

Er kwam dinsdag een einde aan een tijdperk bij AA Gent, want de club bevestigde het langverwachte nieuws dat ze na dit seizoen niet verdergaan met Hein Vanhaezebrouck als trainer. Ondertussen wordt er achter de schermen ook volop werk gemaakt van versterking voor volgend seizoen.

De voorbije dagen vielen al heel wat namen van mogelijke aanwinsten voor de Buffalo's. De komst van Gijs Smal (FC Twente) mogen ze wel vergeten, maar Gent kan wel nog hopen op Andri Gudjohnsen - zoon van - als nieuwe spits. Daarnaast hebben ze in Zweden ook een nieuw toptalent ontdekt.

LEES OOK: Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

Ook Engelse clubs volgen Yalcouyé

Lokale media meldden er immers dat Gent één van de clubs is die hoopt om Malick Junior Yalcouyé weg te kapen bij IFK Göteborg. De 18-jarige middenvelder is er pas sinds februari aan de slag, maar maakte in een handvol wedstrijden al voldoende indruk om de aandacht te trekken van heel wat grote clubs.

Gent krijgt immers concurrentie van Ajax en PSV voor zijn komst, maar ook in Engeland is de stormachtige ontwikkeling van de jonge Ivoriaan niet onopgemerkt gebleven. CaughtOffside weet dat naast de drie eerder genoemde teams ook Liverpool, Brentford en enkele andere Engelse clubs Yalcouyé op de voet volgen.

AA Gent moet 8 à 10 miljoen betalen

AA Gent zal dus snel moeten zijn om al die grote namen af te troeven, maar bovenal zullen ze wel zeer diep in de buidel moeten tasten om Yalcouyé binnen te halen. Er wordt immers nu al gewag gemaakt van een vraagprijs van 8 à 10 miljoen euro.

Dat betekent dat Gent opnieuw zijn transferrecord zou moeten breken. In januari betaalden ze nog 7 miljoen euro voor de komst van Momodou Lamin Sonko, maar de 19-jarige aanvaller kon tot dusver nog geen potten breken bij de Buffalo's. Het zou dus een risico worden voor de club.

Moet AA Gent toch een bod uitbrengen?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

101
101
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

17
17
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

18
18
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

43
43
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

60
60
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

145
145
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

33
33
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

72
72
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

15
15
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

49
49
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

88
88
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

202
202
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

91
91
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

75
75
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

158
158
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

139
139
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

79
79
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

30
30
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

94
94
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

34
34

Meer sportnieuws