'AA Gent slikt: vraagprijs van 8 miljoen euro'

door
'AA Gent slikt: vraagprijs van 8 miljoen euro'

Er kwam dinsdag een einde aan een tijdperk bij AA Gent, want de club bevestigde het langverwachte nieuws dat ze na dit seizoen niet verdergaan met Hein Vanhaezebrouck als trainer. Ondertussen wordt er achter de schermen ook volop werk gemaakt van versterking voor volgend seizoen.

De voorbije dagen vielen al heel wat namen van mogelijke aanwinsten voor de Buffalo's. De komst van Gijs Smal (FC Twente) mogen ze wel vergeten, maar Gent kan wel nog hopen op Andri Gudjohnsen - zoon van - als nieuwe spits. Daarnaast hebben ze in Zweden ook een nieuw toptalent ontdekt.

LEES OOK: Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Ook Engelse clubs volgen Yalcouyé

Lokale media meldden er immers dat Gent één van de clubs is die hoopt om Malick Junior Yalcouyé weg te kapen bij IFK Göteborg. De 18-jarige middenvelder is er pas sinds februari aan de slag, maar maakte in een handvol wedstrijden al voldoende indruk om de aandacht te trekken van heel wat grote clubs.

Gent krijgt immers concurrentie van Ajax en PSV voor zijn komst, maar ook in Engeland is de stormachtige ontwikkeling van de jonge Ivoriaan niet onopgemerkt gebleven. CaughtOffside weet dat naast de drie eerder genoemde teams ook Liverpool, Brentford en enkele andere Engelse clubs Yalcouyé op de voet volgen.

AA Gent moet 8 à 10 miljoen betalen

AA Gent zal dus snel moeten zijn om al die grote namen af te troeven, maar bovenal zullen ze wel zeer diep in de buidel moeten tasten om Yalcouyé binnen te halen. Er wordt immers nu al gewag gemaakt van een vraagprijs van 8 à 10 miljoen euro.

Dat betekent dat Gent opnieuw zijn transferrecord zou moeten breken. In januari betaalden ze nog 7 miljoen euro voor de komst van Momodou Lamin Sonko, maar de 19-jarige aanvaller kon tot dusver nog geen potten breken bij de Buffalo's. Het zou dus een risico worden voor de club.

Moet AA Gent toch een bod uitbrengen?

Meest recent

'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

6
6
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

49
49
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

29
29
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

234
234
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

426
426
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

463
463
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

307
307
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

310
310
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

222
222
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

555
555
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

223
223
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

82
82
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

262
262
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

79
79
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

435
435
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

191
191
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

70
70
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

72
72
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

190
190
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

117
117
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

261
261
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

124
124
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81

Meer sportnieuws