'AA Gent slikt: vraagprijs van 8 miljoen euro'

door
'AA Gent slikt: vraagprijs van 8 miljoen euro'

Er kwam dinsdag een einde aan een tijdperk bij AA Gent, want de club bevestigde het langverwachte nieuws dat ze na dit seizoen niet verdergaan met Hein Vanhaezebrouck als trainer. Ondertussen wordt er achter de schermen ook volop werk gemaakt van versterking voor volgend seizoen.

De voorbije dagen vielen al heel wat namen van mogelijke aanwinsten voor de Buffalo's. De komst van Gijs Smal (FC Twente) mogen ze wel vergeten, maar Gent kan wel nog hopen op Andri Gudjohnsen - zoon van - als nieuwe spits. Daarnaast hebben ze in Zweden ook een nieuw toptalent ontdekt.

LEES OOK: De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

Ook Engelse clubs volgen Yalcouyé

Lokale media meldden er immers dat Gent één van de clubs is die hoopt om Malick Junior Yalcouyé weg te kapen bij IFK Göteborg. De 18-jarige middenvelder is er pas sinds februari aan de slag, maar maakte in een handvol wedstrijden al voldoende indruk om de aandacht te trekken van heel wat grote clubs.

Gent krijgt immers concurrentie van Ajax en PSV voor zijn komst, maar ook in Engeland is de stormachtige ontwikkeling van de jonge Ivoriaan niet onopgemerkt gebleven. CaughtOffside weet dat naast de drie eerder genoemde teams ook Liverpool, Brentford en enkele andere Engelse clubs Yalcouyé op de voet volgen.

AA Gent moet 8 à 10 miljoen betalen

AA Gent zal dus snel moeten zijn om al die grote namen af te troeven, maar bovenal zullen ze wel zeer diep in de buidel moeten tasten om Yalcouyé binnen te halen. Er wordt immers nu al gewag gemaakt van een vraagprijs van 8 à 10 miljoen euro.

Dat betekent dat Gent opnieuw zijn transferrecord zou moeten breken. In januari betaalden ze nog 7 miljoen euro voor de komst van Momodou Lamin Sonko, maar de 19-jarige aanvaller kon tot dusver nog geen potten breken bij de Buffalo's. Het zou dus een risico worden voor de club.

Moet AA Gent toch een bod uitbrengen?

Meest recent

Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

0
0
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

13
13
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

15
15
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

7
7
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

71
71
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

186
186
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

321
321
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

150
150
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

130
130
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

138
138
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

73
73
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

57
57
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

330
330
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

53
53
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

82
82
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

55
55
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

86
86
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

197
197
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

257
257
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

239
239
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

201
201

Meer sportnieuws