'AA Gent slikt: vraagprijs van 8 miljoen euro'

door
'AA Gent slikt: vraagprijs van 8 miljoen euro'

Er kwam dinsdag een einde aan een tijdperk bij AA Gent, want de club bevestigde het langverwachte nieuws dat ze na dit seizoen niet verdergaan met Hein Vanhaezebrouck als trainer. Ondertussen wordt er achter de schermen ook volop werk gemaakt van versterking voor volgend seizoen.

De voorbije dagen vielen al heel wat namen van mogelijke aanwinsten voor de Buffalo's. De komst van Gijs Smal (FC Twente) mogen ze wel vergeten, maar Gent kan wel nog hopen op Andri Gudjohnsen - zoon van - als nieuwe spits. Daarnaast hebben ze in Zweden ook een nieuw toptalent ontdekt.

LEES OOK: Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Ook Engelse clubs volgen Yalcouyé

Lokale media meldden er immers dat Gent één van de clubs is die hoopt om Malick Junior Yalcouyé weg te kapen bij IFK Göteborg. De 18-jarige middenvelder is er pas sinds februari aan de slag, maar maakte in een handvol wedstrijden al voldoende indruk om de aandacht te trekken van heel wat grote clubs.

Gent krijgt immers concurrentie van Ajax en PSV voor zijn komst, maar ook in Engeland is de stormachtige ontwikkeling van de jonge Ivoriaan niet onopgemerkt gebleven. CaughtOffside weet dat naast de drie eerder genoemde teams ook Liverpool, Brentford en enkele andere Engelse clubs Yalcouyé op de voet volgen.

AA Gent moet 8 à 10 miljoen betalen

AA Gent zal dus snel moeten zijn om al die grote namen af te troeven, maar bovenal zullen ze wel zeer diep in de buidel moeten tasten om Yalcouyé binnen te halen. Er wordt immers nu al gewag gemaakt van een vraagprijs van 8 à 10 miljoen euro.

Dat betekent dat Gent opnieuw zijn transferrecord zou moeten breken. In januari betaalden ze nog 7 miljoen euro voor de komst van Momodou Lamin Sonko, maar de 19-jarige aanvaller kon tot dusver nog geen potten breken bij de Buffalo's. Het zou dus een risico worden voor de club.

Moet AA Gent toch een bod uitbrengen?

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

15
15
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

58
58
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

75
75
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

14
14
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

52
52
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

17
17
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

18
18
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

49
49
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

16
16
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

17
17
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

27
27
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

27
27
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

31
31
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

308
308
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

126
126
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

291
291
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

30
30
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

333
333
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

63
63
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws