'AA Gent grijpt definitief naast Nederlandse aanwinst'

door
'AA Gent grijpt definitief naast Nederlandse aanwinst'

AA Gent hoopt de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen in de barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, maar verder maken ze bij de Buffalo's vooral al werk van volgend seizoen. Met Wouter Vrancken werd al een nieuwe trainer gevonden en ook met nieuwe spelers is Gent volop bezig.

De voorbije dagen circuleerden al heel wat geruchten in de Planet Group Arena. Adri Gudjohnsen zou de nieuwe spits moeten worden, terwijl Gent ook werk zou maken van de komst van Malick Junior Yalcouyé, een talentvolle Ivoriaanse middenvelder van IFK Göteborg.

LEES OOK: 'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

AA Gent aasde op Smal

Ze richten dus hun pijlen op de Scandinavische markt, maar Gent speurt ook dichter bij huis naar versterking. Zo hadden ze ook gehoopt om in de Nederlandse Eredivisie te shoppen. 1908.nl meldt dat Gent ook een poging gewaagd heeft om Gijs Smal bij FC Twente weg te kapen.

De 26-jarige linksachter was de voorbije jaren een vaste waarde in Enschede, maar is er einde contract. Gent hoopte hem dus transfervrij binnen te halen, maar vist net als Celtic, Rangers en FC Kopenhagen uiteindelijk achter het net.

Feyenoord wint de strijd

Het is immers Feyenoord dat de strijd om Smal heeft gewonnen. De Nederlandse vice-kampioen zou al helemaal rond zijn met de speler, die enkel nog medisch gekeurd moet worden. Daarna kan de overgang ook officieel aangekondigd worden.

Als Gent nog een linksachter wil halen, zal het dus elders moeten zoeken. Momenteel beschikken de Buffalo's voor die positie over Nurio Fortuna en Archie Brown, maar die laatste zou na één seizoen alweer kunnen vertrekken. Brown werd de voorbije maanden al een paar keer gelinkt aan een terugkeer naar Engeland.

Moet AA Gent nog een linksachter halen?

Meest recent

Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

1
1
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

43
43
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

14
14
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal raakt iedereen diep

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

25
25
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

61
61
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

254
254
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

187
187
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

186
186
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

233
233
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

66
66
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

494
494
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

675
675
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

213
213
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

262
262
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

295
295
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

491
491
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

687
687
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

405
405
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

402
402
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

269
269
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

158
158
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

262
262
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

94
94

Meer sportnieuws