'AA Gent grijpt definitief naast Nederlandse aanwinst'

door
'AA Gent grijpt definitief naast Nederlandse aanwinst'

AA Gent hoopt de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen in de barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, maar verder maken ze bij de Buffalo's vooral al werk van volgend seizoen. Met Wouter Vrancken werd al een nieuwe trainer gevonden en ook met nieuwe spelers is Gent volop bezig.

De voorbije dagen circuleerden al heel wat geruchten in de Planet Group Arena. Adri Gudjohnsen zou de nieuwe spits moeten worden, terwijl Gent ook werk zou maken van de komst van Malick Junior Yalcouyé, een talentvolle Ivoriaanse middenvelder van IFK Göteborg.

LEES OOK: 'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent aasde op Smal

Ze richten dus hun pijlen op de Scandinavische markt, maar Gent speurt ook dichter bij huis naar versterking. Zo hadden ze ook gehoopt om in de Nederlandse Eredivisie te shoppen. 1908.nl meldt dat Gent ook een poging gewaagd heeft om Gijs Smal bij FC Twente weg te kapen.

De 26-jarige linksachter was de voorbije jaren een vaste waarde in Enschede, maar is er einde contract. Gent hoopte hem dus transfervrij binnen te halen, maar vist net als Celtic, Rangers en FC Kopenhagen uiteindelijk achter het net.

Feyenoord wint de strijd

Het is immers Feyenoord dat de strijd om Smal heeft gewonnen. De Nederlandse vice-kampioen zou al helemaal rond zijn met de speler, die enkel nog medisch gekeurd moet worden. Daarna kan de overgang ook officieel aangekondigd worden.

Als Gent nog een linksachter wil halen, zal het dus elders moeten zoeken. Momenteel beschikken de Buffalo's voor die positie over Nurio Fortuna en Archie Brown, maar die laatste zou na één seizoen alweer kunnen vertrekken. Brown werd de voorbije maanden al een paar keer gelinkt aan een terugkeer naar Engeland.

Moet AA Gent nog een linksachter halen?

Meest recent

Keert Leon Bailey terug naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

2
2
Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

29
29
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

44
44
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

38
38
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

180
180
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

229
229
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

48
48
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

242
242
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

127
127
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

124
124
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

85
85
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

200
200
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

81
81
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

152
152
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1278
1278
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

69
69
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

83
83
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

562
562
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

255
255
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

127
127
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

167
167
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

145
145
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1118
1118
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

138
138

Meer sportnieuws