'AA Gent grijpt definitief naast Nederlandse aanwinst'

door
'AA Gent grijpt definitief naast Nederlandse aanwinst'

AA Gent hoopt de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen in de barrage tegen de nummer vijf uit de Champions' Play-Off, maar verder maken ze bij de Buffalo's vooral al werk van volgend seizoen. Met Wouter Vrancken werd al een nieuwe trainer gevonden en ook met nieuwe spelers is Gent volop bezig.

De voorbije dagen circuleerden al heel wat geruchten in de Planet Group Arena. Adri Gudjohnsen zou de nieuwe spits moeten worden, terwijl Gent ook werk zou maken van de komst van Malick Junior Yalcouyé, een talentvolle Ivoriaanse middenvelder van IFK Göteborg.

LEES OOK: Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent aasde op Smal

Ze richten dus hun pijlen op de Scandinavische markt, maar Gent speurt ook dichter bij huis naar versterking. Zo hadden ze ook gehoopt om in de Nederlandse Eredivisie te shoppen. 1908.nl meldt dat Gent ook een poging gewaagd heeft om Gijs Smal bij FC Twente weg te kapen.

De 26-jarige linksachter was de voorbije jaren een vaste waarde in Enschede, maar is er einde contract. Gent hoopte hem dus transfervrij binnen te halen, maar vist net als Celtic, Rangers en FC Kopenhagen uiteindelijk achter het net.

Feyenoord wint de strijd

Het is immers Feyenoord dat de strijd om Smal heeft gewonnen. De Nederlandse vice-kampioen zou al helemaal rond zijn met de speler, die enkel nog medisch gekeurd moet worden. Daarna kan de overgang ook officieel aangekondigd worden.

Als Gent nog een linksachter wil halen, zal het dus elders moeten zoeken. Momenteel beschikken de Buffalo's voor die positie over Nurio Fortuna en Archie Brown, maar die laatste zou na één seizoen alweer kunnen vertrekken. Brown werd de voorbije maanden al een paar keer gelinkt aan een terugkeer naar Engeland.

Moet AA Gent nog een linksachter halen?

Meest recent

Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

10
10
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

181
181
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

20
20
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

134
134
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

119
119
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

67
67
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

179
179
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

15
15
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

67
67
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

318
318
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

119
119
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

190
190
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

93
93
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

320
320
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

186
186
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

160
160
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

482
482
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

160
160
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

165
165
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

32
32
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

264
264
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

282
282
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

394
394
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

142
142
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

302
302

Meer sportnieuws