Grote naam kondigt vertrek aan bij Man Utd

door
Grote naam kondigt vertrek aan bij Man Utd

Manchester United zal moeten knokken om zijn seizoen nog af te sluiten met een Europees ticket. Het staat met nog twee wedstrijden te spelen pas op de achtste plaats en blikt terug op een schamele één op negen. Ze kunnen wel nog de FA Cup winnen, maar daarin zullen ze in de finale wel voorbij Manchester City moeten zien te raken.

Het is dus weer een vrij ontgoochelend seizoen geweest voor United, waar er in de zomer veel lijkt te zullen veranderen. Dat is nodig en met Sir Jim Ratcliffe en INEOS kwam er ook een nieuwe sportieve baas om die vernieuwing vorm te geven. Een aantal grote namen zullen Old Trafford verlaten.

LEES OOK: ‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Varane verlaat Man Utd

Zo zal United vrijwel zeker al afscheid nemen van de gehuurde Sofyan Amrabat en van Anthony Martial, wiens aflopende contract niet verlengd zal worden. En aan dat lijstje mag nu ook de naam van Raphaël Varane toegevoegd worden. De Franse verdediger kondigde zelf aan dat hij zijn contract niet zal verlengen.

United plukte de 31-jarige Varane in de zomer van 2021 voor 40 miljoen euro weg bij Real Madrid, waar hij jarenlang één van de beste verdedigers ter wereld geweest was. Maar bij United kon hij dat niveau nooit meer evenaren, ook omdat hij afgeremd werd door blessures.

Varane haalde nooit zijn beste niveau

Na 93 wedstrijden in drie seizoenen zit zijn avontuur bij United er nu op. "Het is geweldig geweest om voor deze speciale club te spelen", laat Varane wel weten. "De eerste keer op Old Trafford als speler van Man Utd was geweldig. Ik ben toen verliefd geworden op de club en de fans."

"Ondanks dat we een moeilijk seizoen kenden, ben ik optimistisch voor de toekomst", gaat hij nog verder. "De nieuwe eigenaars komen met een duidelijk plan en een geweldige strategie. Ik zie jullie op Old Trafford voor de laatste wedstrijd van het seizoen om afscheid te nemen. Het zal emotioneel worden."

Een aderlating voor Man Utd?

Meest recent

Geweldig nieuws voor Club: pion keert na 10 maanden terug

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

4
4
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

24
24
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

25
25
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

27
27
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

335
335
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

122
122
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

80
80
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

89
89
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

137
137
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

306
306
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

164
164
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

274
274
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

185
185
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

137
137
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

35
35
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

669
669
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

403
403
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

153
153
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1324
1324
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

795
795
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

68
68
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

670
670
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1523
1523
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

599
599

Meer sportnieuws