Grote naam kondigt vertrek aan bij Man Utd

112 stemmen
Grote naam kondigt vertrek aan bij Man Utd

Manchester United zal moeten knokken om zijn seizoen nog af te sluiten met een Europees ticket. Het staat met nog twee wedstrijden te spelen pas op de achtste plaats en blikt terug op een schamele één op negen. Ze kunnen wel nog de FA Cup winnen, maar daarin zullen ze in de finale wel voorbij Manchester City moeten zien te raken.

Het is dus weer een vrij ontgoochelend seizoen geweest voor United, waar er in de zomer veel lijkt te zullen veranderen. Dat is nodig en met Sir Jim Ratcliffe en INEOS kwam er ook een nieuwe sportieve baas om die vernieuwing vorm te geven. Een aantal grote namen zullen Old Trafford verlaten.

LEES OOK: Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Varane verlaat Man Utd

Zo zal United vrijwel zeker al afscheid nemen van de gehuurde Sofyan Amrabat en van Anthony Martial, wiens aflopende contract niet verlengd zal worden. En aan dat lijstje mag nu ook de naam van Raphaël Varane toegevoegd worden. De Franse verdediger kondigde zelf aan dat hij zijn contract niet zal verlengen.

United plukte de 31-jarige Varane in de zomer van 2021 voor 40 miljoen euro weg bij Real Madrid, waar hij jarenlang één van de beste verdedigers ter wereld geweest was. Maar bij United kon hij dat niveau nooit meer evenaren, ook omdat hij afgeremd werd door blessures.

Varane haalde nooit zijn beste niveau

Na 93 wedstrijden in drie seizoenen zit zijn avontuur bij United er nu op. "Het is geweldig geweest om voor deze speciale club te spelen", laat Varane wel weten. "De eerste keer op Old Trafford als speler van Man Utd was geweldig. Ik ben toen verliefd geworden op de club en de fans."

"Ondanks dat we een moeilijk seizoen kenden, ben ik optimistisch voor de toekomst", gaat hij nog verder. "De nieuwe eigenaars komen met een duidelijk plan en een geweldige strategie. Ik zie jullie op Old Trafford voor de laatste wedstrijd van het seizoen om afscheid te nemen. Het zal emotioneel worden."

Een aderlating voor Man Utd?

Meest recent

Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

32
32
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

44
44
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

25
25
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

31
31
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

280
280
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

98
98
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

625
625
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

80
80
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

77
77
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

68
68
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

165
165
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

313
313
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

282
282
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

490
490
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

900
900
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

143
143
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

865
865
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

214
214
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

657
657
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

230
230
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

66
66
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

195
195
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

172
172
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1238
1238

Meer sportnieuws