'Real zorgt voor schok met Luka Modric-beslissing'

446
'Real zorgt voor schok met Luka Modric-beslissing'

Real Madrid vierde afgelopen weekend zijn 36ste landstitel. De resterende wedstrijden van de competitie zal de Koninklijke gebruiken om de Champions League-finale voor te bereiden. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting komend seizoen toegewerkt.

De Spaanse grootmacht voerde in de voorbije seizoenen een heuse generatiewissel door binnen de selectie. Zo werden de nodige miljoenen neergeteld om absolute wereldtalenten aan te trekken. En inmiddels horen jongens als Vinicius Junior, Jude Bellingham, Eduardo Camavinga, Aurélien Tchouaméni, Rodgrygo Goes, bij de wekelijkse uitblinkers.

Komende zomer wordt die operatie verder gezet met de komst van Kylian Mbappé, terwijl ook jongens als Alphonso Davies, Florian Wirtz en Trent Alexander-Arnold op de verlanglijst staan. Real lijkt dus voldoende gewapend voor de nabije toekomst. Maar die veranderingen eisen natuurlijk ook slachtoffers.

LEES OOK: 'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Einde van generatie

Het lijstje van vertrokken steunpilaren die de topclub naar drie opeenvolgende Champions League-zeges hadden geleid wordt steeds langer. Boegbeelden als Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, ... trokken in de voorbije seizoenen telkens andere oorden op. En hun voorbeeld zou gevolgd worden door nog een grote naam.

Zo meldt het doorgaans goed ingevoerde Relevo dat er geen vervolg zal komen aan de samenwerking met Luka Modric. De Kroatische middenvelder heeft een aflopend contract in de Spaanse hoofdstad. En de betrokken partijen zouden nu hebben beslist om de overeenkomst níét te verlengen.

Absolute prijzenpakker

Real neemt na de CL-finale dus afscheid van één van zijn absolute smaakmakers. De inmiddels 38-jarige Modric werd in 2012 overgenomen van Tottenham Hotspur en groeide in Madrid uit tot één van de beste middenvelders van zijn generatie. Op zijn palmares staan inmiddels vijf keer de Champions League, vier landstitels en tal van (inter)nationale bekers en supercups. In 2018 werd hij ook bekroond met de Ballon d'Or. Maar aan dat succesvolle hoofdstuk komt weldra dus een einde. Voorlopig is niet duidelijk wat Modric daarna zal doen. Sowieso werkt hij eerst nog het EK af met Kroatië.

Modric hoort bij de 10 beste middenvelders van de 21ste eeuw ...

Meest recent

KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

0
0
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

24
24
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

15
15
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

68
68
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

148
148
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

23
23
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

190
190
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

174
174
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

93
93
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

144
144
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

20
20
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

65
65
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

38
38
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

106
106
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

88
88
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

33
33
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

477
477
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

109
109
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

70
70
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

178
178

Meer sportnieuws