'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

door
'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

Standard beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt, want het moest vrijdagavond forfait geven voor de wedstrijd tegen Westerlo. De ploeg raakte immers niet in het stadion doordat boze supporters de spelersbus aan het trainingscomplex vastgezet hadden.

De fans hebben het immers helemaal gehad hebben met eigenaars 777 Partners, die intussen de club ook te koop gezet zouden hebben. De Amerikanen zijn niet de enigen die op het punt staan om Sclessin te verlaten, want ook in de spelersgroep wordt een leegloop verwacht.

LEES OOK: Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Laifis komt niet meer in actie voor Standard

Daarbij verdwijnen ook een aantal oudgedienden door een achterpoortje. Zo heeft Arnaud Bodart meer dan waarschijnlijk zijn laatste match voor Standard al gespeeld. De doelman zou in de zomer te gelde gemaakt moeten worden en met het oog op volgend seizoen besloot Ivan Leko de 19-jarige Matthieu Epolo zijn kans te geven in de laatste matchen van de play-offs.

En ook Konstantinos Laifis blijkt nu al zijn laatste wedstrijd gespeeld te hebben. Het is al een hele tijd duidelijk dat Standard het aflopende contract van de verdediger niet meer zal verlangen, omdat zijn salaris te zwaar op het budget weegt. La Dernière Heure weet dat hij nu ook niet meer in actie zal komen.

Blessure zorgt voor afscheid in mineur

Laifis moet immers geopereerd worden aan de neus en daardoor zal hij forfait moeten geven voor de laatste twee wedstrijden tegen AA Gent en KV Mechelen. Ook voor de 30-jarige Cyprioot wordt het dus een afscheid in mineur aan Standard.

Laifis was maar liefst acht jaar aan de slag bij de Rouches, die hem in 2016 aanvankelijk op huurbasis overnamen van Olympiakos. Twee jaar later maakte Laifis voor 1,5 miljoen euro definitief de overstap. Laifis klokt uiteindelijk af op 284 wedstrijden voor Standard, waarin hij zestien keer scoorde en elf assists gaf. Hij won met Standard ook één keer de beker, in 2018.

Is zijn vertrek een aderlating voor Standard?

Meest recent

RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

0
0
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

20
20
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

31
31
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

131
131
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

128
128
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

46
46
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

104
104
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

69
69
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

302
302
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

373
373
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

113
113
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

351
351
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

450
450
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

278
278
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

92
92
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

77
77
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

65
65
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

147
147
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

240
240
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

327
327
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

366
366
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

135
135
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

139
139
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

740
740
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

249
249

Meer sportnieuws