'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

door
'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

Standard beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt, want het moest vrijdagavond forfait geven voor de wedstrijd tegen Westerlo. De ploeg raakte immers niet in het stadion doordat boze supporters de spelersbus aan het trainingscomplex vastgezet hadden.

De fans hebben het immers helemaal gehad hebben met eigenaars 777 Partners, die intussen de club ook te koop gezet zouden hebben. De Amerikanen zijn niet de enigen die op het punt staan om Sclessin te verlaten, want ook in de spelersgroep wordt een leegloop verwacht.

LEES OOK: Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Laifis komt niet meer in actie voor Standard

Daarbij verdwijnen ook een aantal oudgedienden door een achterpoortje. Zo heeft Arnaud Bodart meer dan waarschijnlijk zijn laatste match voor Standard al gespeeld. De doelman zou in de zomer te gelde gemaakt moeten worden en met het oog op volgend seizoen besloot Ivan Leko de 19-jarige Matthieu Epolo zijn kans te geven in de laatste matchen van de play-offs.

En ook Konstantinos Laifis blijkt nu al zijn laatste wedstrijd gespeeld te hebben. Het is al een hele tijd duidelijk dat Standard het aflopende contract van de verdediger niet meer zal verlangen, omdat zijn salaris te zwaar op het budget weegt. La Dernière Heure weet dat hij nu ook niet meer in actie zal komen.

Blessure zorgt voor afscheid in mineur

Laifis moet immers geopereerd worden aan de neus en daardoor zal hij forfait moeten geven voor de laatste twee wedstrijden tegen AA Gent en KV Mechelen. Ook voor de 30-jarige Cyprioot wordt het dus een afscheid in mineur aan Standard.

Laifis was maar liefst acht jaar aan de slag bij de Rouches, die hem in 2016 aanvankelijk op huurbasis overnamen van Olympiakos. Twee jaar later maakte Laifis voor 1,5 miljoen euro definitief de overstap. Laifis klokt uiteindelijk af op 284 wedstrijden voor Standard, waarin hij zestien keer scoorde en elf assists gaf. Hij won met Standard ook één keer de beker, in 2018.

Is zijn vertrek een aderlating voor Standard?

Meest recent

Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

4
4
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

44
44
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

106
106
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

19
19
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

94
94
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

34
34
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

130
130
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

63
63
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

92
92
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

178
178
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

198
198
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

16
16
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

87
87
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

399
399
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

231
231
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

111
111
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

92
92
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

261
261
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

278
278
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

310
310

Meer sportnieuws