'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

273 stemmen
'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

Standard beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt, want het moest vrijdagavond forfait geven voor de wedstrijd tegen Westerlo. De ploeg raakte immers niet in het stadion doordat boze supporters de spelersbus aan het trainingscomplex vastgezet hadden.

De fans hebben het immers helemaal gehad hebben met eigenaars 777 Partners, die intussen de club ook te koop gezet zouden hebben. De Amerikanen zijn niet de enigen die op het punt staan om Sclessin te verlaten, want ook in de spelersgroep wordt een leegloop verwacht.

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Laifis komt niet meer in actie voor Standard

Daarbij verdwijnen ook een aantal oudgedienden door een achterpoortje. Zo heeft Arnaud Bodart meer dan waarschijnlijk zijn laatste match voor Standard al gespeeld. De doelman zou in de zomer te gelde gemaakt moeten worden en met het oog op volgend seizoen besloot Ivan Leko de 19-jarige Matthieu Epolo zijn kans te geven in de laatste matchen van de play-offs.

En ook Konstantinos Laifis blijkt nu al zijn laatste wedstrijd gespeeld te hebben. Het is al een hele tijd duidelijk dat Standard het aflopende contract van de verdediger niet meer zal verlangen, omdat zijn salaris te zwaar op het budget weegt. La Dernière Heure weet dat hij nu ook niet meer in actie zal komen.

Blessure zorgt voor afscheid in mineur

Laifis moet immers geopereerd worden aan de neus en daardoor zal hij forfait moeten geven voor de laatste twee wedstrijden tegen AA Gent en KV Mechelen. Ook voor de 30-jarige Cyprioot wordt het dus een afscheid in mineur aan Standard.

Laifis was maar liefst acht jaar aan de slag bij de Rouches, die hem in 2016 aanvankelijk op huurbasis overnamen van Olympiakos. Twee jaar later maakte Laifis voor 1,5 miljoen euro definitief de overstap. Laifis klokt uiteindelijk af op 284 wedstrijden voor Standard, waarin hij zestien keer scoorde en elf assists gaf. Hij won met Standard ook één keer de beker, in 2018.

Is zijn vertrek een aderlating voor Standard?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

231
231
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

89
89
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

160
160
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

66
66
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

530
530
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

129
129
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

149
149
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

176
176
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

60
60
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

196
196
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

975
975
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

83
83
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

341
341
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

837
837
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

127
127
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

692
692
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

374
374
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

304
304
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

259
259
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

215
215
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

365
365
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

734
734
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

475
475
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

454
454

Meer sportnieuws