'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

door
'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

Standard beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt, want het moest vrijdagavond forfait geven voor de wedstrijd tegen Westerlo. De ploeg raakte immers niet in het stadion doordat boze supporters de spelersbus aan het trainingscomplex vastgezet hadden.

De fans hebben het immers helemaal gehad hebben met eigenaars 777 Partners, die intussen de club ook te koop gezet zouden hebben. De Amerikanen zijn niet de enigen die op het punt staan om Sclessin te verlaten, want ook in de spelersgroep wordt een leegloop verwacht.

LEES OOK: ‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Laifis komt niet meer in actie voor Standard

Daarbij verdwijnen ook een aantal oudgedienden door een achterpoortje. Zo heeft Arnaud Bodart meer dan waarschijnlijk zijn laatste match voor Standard al gespeeld. De doelman zou in de zomer te gelde gemaakt moeten worden en met het oog op volgend seizoen besloot Ivan Leko de 19-jarige Matthieu Epolo zijn kans te geven in de laatste matchen van de play-offs.

En ook Konstantinos Laifis blijkt nu al zijn laatste wedstrijd gespeeld te hebben. Het is al een hele tijd duidelijk dat Standard het aflopende contract van de verdediger niet meer zal verlangen, omdat zijn salaris te zwaar op het budget weegt. La Dernière Heure weet dat hij nu ook niet meer in actie zal komen.

Blessure zorgt voor afscheid in mineur

Laifis moet immers geopereerd worden aan de neus en daardoor zal hij forfait moeten geven voor de laatste twee wedstrijden tegen AA Gent en KV Mechelen. Ook voor de 30-jarige Cyprioot wordt het dus een afscheid in mineur aan Standard.

Laifis was maar liefst acht jaar aan de slag bij de Rouches, die hem in 2016 aanvankelijk op huurbasis overnamen van Olympiakos. Twee jaar later maakte Laifis voor 1,5 miljoen euro definitief de overstap. Laifis klokt uiteindelijk af op 284 wedstrijden voor Standard, waarin hij zestien keer scoorde en elf assists gaf. Hij won met Standard ook één keer de beker, in 2018.

Is zijn vertrek een aderlating voor Standard?

Meest recent

Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

5
5
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

25
25
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

47
47
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

71
71
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

43
43
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

154
154
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

22
22
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

368
368
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

48
48
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

75
75
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

169
169
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

261
261
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

87
87
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

86
86
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

255
255
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

491
491
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

144
144
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

109
109
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

525
525
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

254
254
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

77
77
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

375
375

Meer sportnieuws