'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

273 stemmen
'Oudgediende heeft laatste match voor Standard gespeeld'

Standard beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt, want het moest vrijdagavond forfait geven voor de wedstrijd tegen Westerlo. De ploeg raakte immers niet in het stadion doordat boze supporters de spelersbus aan het trainingscomplex vastgezet hadden.

De fans hebben het immers helemaal gehad hebben met eigenaars 777 Partners, die intussen de club ook te koop gezet zouden hebben. De Amerikanen zijn niet de enigen die op het punt staan om Sclessin te verlaten, want ook in de spelersgroep wordt een leegloop verwacht.

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Laifis komt niet meer in actie voor Standard

Daarbij verdwijnen ook een aantal oudgedienden door een achterpoortje. Zo heeft Arnaud Bodart meer dan waarschijnlijk zijn laatste match voor Standard al gespeeld. De doelman zou in de zomer te gelde gemaakt moeten worden en met het oog op volgend seizoen besloot Ivan Leko de 19-jarige Matthieu Epolo zijn kans te geven in de laatste matchen van de play-offs.

En ook Konstantinos Laifis blijkt nu al zijn laatste wedstrijd gespeeld te hebben. Het is al een hele tijd duidelijk dat Standard het aflopende contract van de verdediger niet meer zal verlangen, omdat zijn salaris te zwaar op het budget weegt. La Dernière Heure weet dat hij nu ook niet meer in actie zal komen.

Blessure zorgt voor afscheid in mineur

Laifis moet immers geopereerd worden aan de neus en daardoor zal hij forfait moeten geven voor de laatste twee wedstrijden tegen AA Gent en KV Mechelen. Ook voor de 30-jarige Cyprioot wordt het dus een afscheid in mineur aan Standard.

Laifis was maar liefst acht jaar aan de slag bij de Rouches, die hem in 2016 aanvankelijk op huurbasis overnamen van Olympiakos. Twee jaar later maakte Laifis voor 1,5 miljoen euro definitief de overstap. Laifis klokt uiteindelijk af op 284 wedstrijden voor Standard, waarin hij zestien keer scoorde en elf assists gaf. Hij won met Standard ook één keer de beker, in 2018.

🚀

Is zijn vertrek een aderlating voor Standard?

Meest recent

'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

2
2
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

65
65
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

47
47
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

121
121
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

237
237
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

204
204
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

19
19
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

26
26
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

103
103
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

24
24
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

131
131
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

664
664
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

198
198
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

120
120
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

64
64
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

392
392
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

348
348
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

851
851
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

557
557
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

172
172

Meer sportnieuws