JPL-topclub afgemaakt door Vandereycken: "Werd hij gedwongen?"

door
JPL-topclub afgemaakt door Vandereycken:

KRC Genk zal het voor de laatste wedstrijden van de Champions' Play-Offs moeten stellen zonder trainer Wouter Vrancken. De oefenmeester besloot om per direct te stoppen als trainer van de Limburgse topclub. 

De hele zaak rond coach Vrancken oogt vreemd. De Belgische trainer heeft zijn liefde voor KRC Genk altijd van de daken geschreeuwd, maar vertrekt nu langs de achterdeur bij de Limburgse club. Ook voormalig bondscoach en analist René Vandereycken stelt zich vragen bij het vertrek van de T1. 

“Waarom lieten ze daar met Wouter Vrancken één van de meest begeerde Belgische trainers gaan?”, vraagt hij zich luidop af bij Het Nieuwsblad. KRC Genk liet zelf al optekenen dat Vrancken zelf aangaf te willen vertrekken. “Maar ik ben erg benieuwd naar Vranckens versie van de feiten. Stapte hij zelf op, werd hij gedwongen?"

LEES OOK: 'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

Te weinig diepgang

"In Genk denkt het bestuur of een bestuurslid wel eens meer van voetbal te kennen dan de coach. Dat is niet de eerste keer", sneerde Vandereycken. Genk had nochtans een zeer goed systeem in mekaar gestoken de laatste maanden. "Met El Khannous en El Hadj achter spits Tolu, bewees nochtans zijn dienst."

"Op Anderlecht koos interim-coach Domenico Olivieri wel voor een variatie met twee spitsen. Wellicht om de tegenstander te verrassen, maar er was te weinig diepgang. Ik vond de balcirculatie bij Genk zeer goed, maar iedereen wilde de bal in de voeten en er waren geen infiltraties vanuit het middenveld. Genk had meer doelpogingen dan Anderlecht, maar er waren er weinig binnen het kader. Anderlecht was het meest dreigende team", besloot Vandereycken. 

Vind jij Vrancken een goede coach?

Meest recent

Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

0
0
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

57
57
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

31
31
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

120
120
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

28
28
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

85
85
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

102
102
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

173
173
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

60
60
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

408
408
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

319
319
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

258
258
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

264
264
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

215
215
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

41
41
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

64
64
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

170
170
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

115
115
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

228
228
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

270
270
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

67
67
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

148
148
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

484
484

Meer sportnieuws