Fabrizio Romano komt met transfervoorspelling De Bruyne

443 stemmen
Fabrizio Romano komt met transfervoorspelling De Bruyne

Manchester City kan deze week zijn Engelse titel verlengen, indien het wint van Tottenham en West Ham United is het kampioenschap sowieso binnen. Daarvoor rekent men uiteraard op Kevin De Bruyne. Ondertussen blijft de toekomst van de Belgische spelmaker onzeker.

Zoals geweten moest KDB door een zware blessure de eerste helft van het seizoen volledig missen. Maar zijn comeback mag gezien worden. Ondanks zijn maandenlange afwezigheid heeft hij inmiddels weer 6 goals en liefst 17 assists op de teller staan. Ook afgelopen weekend tegen Fulham FC was de Rode Duivel weer goed voor een belangrijke assist.

De Bruyne blijft dus onmiskenbaar één van de absolute draaischijven in de machine van coach Pep Guardiola. Maar inmiddels nadert de draaischijf de herfst van zijn carrière en heeft steeds vaker last van fysieke perikelen. Hoewel hij nog steeds van groot belang is, wordt dan ook al gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Verlengen of vertrekken?

Komende zomer gaat hij dan ook zijn laatste contractjaar in bij City. Volgens de laatste berichten zou KDB op zich wel openstaan voor een verlenging aan acceptabele voorwaarden, maar de club deelt doorgaans geen zware contracten uit aan dertigers. En er speelt nog een andere element een belangrijke rol in de transfersoap.

Zoals geweten kan De Bruyne rekenen op concrete interesse vanuit het steenrijke Saudi-Arabië. De Saudi's trokken afgelopen zomer al nadrukkelijk aan zijn mouw, concreet werd die belangstelling toen echter niet. Het heeft er echter alle schijn van dat er in de zomer een nieuwe poging wordt ondernomen vanuit de golfstaat.

Saudi's vs. MLS

Dat wordt nu ook bevestigd door transferautoriteit Fabrizio Romano. "Samen met Mohamed Salah en Marc-André Ter Stegen hoort hij bij de drie grootste namen die ze op de lijst hebben staan voor komende zomer", stelt Romano bij de ARLS Podcast. "Maar voor De Bruyne denk ik dat er ook interesse zal zijn uit de MLS. Er is altijd een soort van competitie tussen de MLS en Saudische league. Maar De Bruyne wordt zeker één van de grote namen om te volgen."

De Bruyne speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

61
61
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

160
160
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

447
447
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

98
98
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

141
141
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

234
234
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

32
32
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

453
453
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

167
167
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

151
151
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

52
52
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

84
84
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

63
63
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

421
421
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

240
240
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

561
561
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

177
177
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

119
119
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

141
141
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

160
160
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

208
208
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

178
178
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

149
149
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

543
543
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

645
645

Meer sportnieuws