Fabrizio Romano komt met transfervoorspelling De Bruyne

door
Fabrizio Romano komt met transfervoorspelling De Bruyne

Manchester City kan deze week zijn Engelse titel verlengen, indien het wint van Tottenham en West Ham United is het kampioenschap sowieso binnen. Daarvoor rekent men uiteraard op Kevin De Bruyne. Ondertussen blijft de toekomst van de Belgische spelmaker onzeker.

Zoals geweten moest KDB door een zware blessure de eerste helft van het seizoen volledig missen. Maar zijn comeback mag gezien worden. Ondanks zijn maandenlange afwezigheid heeft hij inmiddels weer 6 goals en liefst 17 assists op de teller staan. Ook afgelopen weekend tegen Fulham FC was de Rode Duivel weer goed voor een belangrijke assist.

De Bruyne blijft dus onmiskenbaar één van de absolute draaischijven in de machine van coach Pep Guardiola. Maar inmiddels nadert de draaischijf de herfst van zijn carrière en heeft steeds vaker last van fysieke perikelen. Hoewel hij nog steeds van groot belang is, wordt dan ook al gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Verlengen of vertrekken?

Komende zomer gaat hij dan ook zijn laatste contractjaar in bij City. Volgens de laatste berichten zou KDB op zich wel openstaan voor een verlenging aan acceptabele voorwaarden, maar de club deelt doorgaans geen zware contracten uit aan dertigers. En er speelt nog een andere element een belangrijke rol in de transfersoap.

Zoals geweten kan De Bruyne rekenen op concrete interesse vanuit het steenrijke Saudi-Arabië. De Saudi's trokken afgelopen zomer al nadrukkelijk aan zijn mouw, concreet werd die belangstelling toen echter niet. Het heeft er echter alle schijn van dat er in de zomer een nieuwe poging wordt ondernomen vanuit de golfstaat.

Saudi's vs. MLS

Dat wordt nu ook bevestigd door transferautoriteit Fabrizio Romano. "Samen met Mohamed Salah en Marc-André Ter Stegen hoort hij bij de drie grootste namen die ze op de lijst hebben staan voor komende zomer", stelt Romano bij de ARLS Podcast. "Maar voor De Bruyne denk ik dat er ook interesse zal zijn uit de MLS. Er is altijd een soort van competitie tussen de MLS en Saudische league. Maar De Bruyne wordt zeker één van de grote namen om te volgen."

De Bruyne speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

39
39
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

126
126
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

87
87
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

82
82
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

241
241
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

56
56
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

132
132
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

446
446
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

137
137
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

281
281
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

478
478
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

182
182
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

97
97
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

165
165
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

143
143
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

401
401
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

69
69
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

191
191
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

735
735
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

668
668
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

364
364
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

610
610
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

193
193
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

413
413
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

643
643

Meer sportnieuws