Fabrizio Romano komt met transfervoorspelling De Bruyne

443 stemmen
Fabrizio Romano komt met transfervoorspelling De Bruyne

Manchester City kan deze week zijn Engelse titel verlengen, indien het wint van Tottenham en West Ham United is het kampioenschap sowieso binnen. Daarvoor rekent men uiteraard op Kevin De Bruyne. Ondertussen blijft de toekomst van de Belgische spelmaker onzeker.

Zoals geweten moest KDB door een zware blessure de eerste helft van het seizoen volledig missen. Maar zijn comeback mag gezien worden. Ondanks zijn maandenlange afwezigheid heeft hij inmiddels weer 6 goals en liefst 17 assists op de teller staan. Ook afgelopen weekend tegen Fulham FC was de Rode Duivel weer goed voor een belangrijke assist.

De Bruyne blijft dus onmiskenbaar één van de absolute draaischijven in de machine van coach Pep Guardiola. Maar inmiddels nadert de draaischijf de herfst van zijn carrière en heeft steeds vaker last van fysieke perikelen. Hoewel hij nog steeds van groot belang is, wordt dan ook al gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Verlengen of vertrekken?

Komende zomer gaat hij dan ook zijn laatste contractjaar in bij City. Volgens de laatste berichten zou KDB op zich wel openstaan voor een verlenging aan acceptabele voorwaarden, maar de club deelt doorgaans geen zware contracten uit aan dertigers. En er speelt nog een andere element een belangrijke rol in de transfersoap.

Zoals geweten kan De Bruyne rekenen op concrete interesse vanuit het steenrijke Saudi-Arabië. De Saudi's trokken afgelopen zomer al nadrukkelijk aan zijn mouw, concreet werd die belangstelling toen echter niet. Het heeft er echter alle schijn van dat er in de zomer een nieuwe poging wordt ondernomen vanuit de golfstaat.

Saudi's vs. MLS

Dat wordt nu ook bevestigd door transferautoriteit Fabrizio Romano. "Samen met Mohamed Salah en Marc-André Ter Stegen hoort hij bij de drie grootste namen die ze op de lijst hebben staan voor komende zomer", stelt Romano bij de ARLS Podcast. "Maar voor De Bruyne denk ik dat er ook interesse zal zijn uit de MLS. Er is altijd een soort van competitie tussen de MLS en Saudische league. Maar De Bruyne wordt zeker één van de grote namen om te volgen."

De Bruyne speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

2
2
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

7
7
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

39
39
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

149
149
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

57
57
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

40
40
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

145
145
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

49
49
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

52
52
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

99
99
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

82
82
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

35
35
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

53
53
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

319
319
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

54
54
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

195
195
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

255
255
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

178
178
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

260
260
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

196
196
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

387
387
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

255
255
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

258
258

Meer sportnieuws