Sterspeler blijft Barça trouw: "Het is allemaal onzin"

244 stemmen
Sterspeler blijft Barça trouw:

FC Barcelona wil zich in de komende weken nog verzekeren van de tweede plaats in La Liga. Maar ondertussen bereiden de Catalanen zich ook al voor op komend seizoen. Daarin zullen ze kunnen blijven rekenen op één van de huidige sterspelers.

Het bestuur van Barcelona slaagde er uiteindelijk toch in om Xavi Hernandez te overtuigen om nog een jaartje door te gaan als hoofdcoach. Maar daar stonden wel enkele transfergaranties tegenover. En dat terwijl de club zoals geweten met een heuse schuldenberg kampt.

LEES OOK: 'Real staat perplex: waanzinnige transfertwist Rodri'

Saudi's op de loer

Barça zal tijdens de zomermercato dan ook weer erg creatief te werk moeten gaan en heeft slechts een beperkt werkbudget. Om toch voldoende slagkracht te vergaren, zou de club dan ook enkele spelers moeten verkopen. En daarvoor werden al verschillende jongens aangehaald. Zo ook Robert Lewandowski.

De Poolse topspits werd al meermaals gelinkt aan een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Die geruchten werden alleen maar aangewakkerd na een recent meeting tussen zijn management en de clubleiding. Bovendien zou Barça zijn hoge salaris liefst uit de boekhouding willen schrappen.

Speciale clausule

Maar zover zal het niet komen. Tenminste komende zomer toch niet. "Het is allemaal onzin. Hij wil sowieso nog één jaar in Catalonië blijven en hij heeft een vierjarig contract getekend. Of dat vierde jaar er komt, hangt af van zijn prestaties in het komende seizoen", stelt zaakwaarnemer Pini Zahavi bij het Poolse medium Meczyki.

De bekende spelersmakelaar gaf bovendien nog wat extra informatie prijs. Zo kan Lewandowski blijkbaar onder zijn laatste contractjaar uitkomen indien hij onvoldoende speelminuten krijgt in het komende seizoen. "Er is een eenzijdige optie om tot contractontbinding te komen als hij volgend seizoen niet tot minstens 55% van de mogelijke speelminuten komt", aldus Zahavi.

Lewandowski hoort nog steeds bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

22
22
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

84
84
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

167
167
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

135
135
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

274
274
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

271
271
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

158
158
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

79
79
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

780
780
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

126
126
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

407
407
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1540
1540
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

355
355
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

479
479
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

362
362
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

416
416
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1191
1191
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

362
362
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

302
302
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

311
311
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

385
385
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

74
74
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

64
64
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

572
572
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

40
40

Meer sportnieuws