Sterspeler blijft Barça trouw: "Het is allemaal onzin"

door
Sterspeler blijft Barça trouw:

FC Barcelona wil zich in de komende weken nog verzekeren van de tweede plaats in La Liga. Maar ondertussen bereiden de Catalanen zich ook al voor op komend seizoen. Daarin zullen ze kunnen blijven rekenen op één van de huidige sterspelers.

Het bestuur van Barcelona slaagde er uiteindelijk toch in om Xavi Hernandez te overtuigen om nog een jaartje door te gaan als hoofdcoach. Maar daar stonden wel enkele transfergaranties tegenover. En dat terwijl de club zoals geweten met een heuse schuldenberg kampt.

LEES OOK: Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

Saudi's op de loer

Barça zal tijdens de zomermercato dan ook weer erg creatief te werk moeten gaan en heeft slechts een beperkt werkbudget. Om toch voldoende slagkracht te vergaren, zou de club dan ook enkele spelers moeten verkopen. En daarvoor werden al verschillende jongens aangehaald. Zo ook Robert Lewandowski.

De Poolse topspits werd al meermaals gelinkt aan een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Die geruchten werden alleen maar aangewakkerd na een recent meeting tussen zijn management en de clubleiding. Bovendien zou Barça zijn hoge salaris liefst uit de boekhouding willen schrappen.

Speciale clausule

Maar zover zal het niet komen. Tenminste komende zomer toch niet. "Het is allemaal onzin. Hij wil sowieso nog één jaar in Catalonië blijven en hij heeft een vierjarig contract getekend. Of dat vierde jaar er komt, hangt af van zijn prestaties in het komende seizoen", stelt zaakwaarnemer Pini Zahavi bij het Poolse medium Meczyki.

De bekende spelersmakelaar gaf bovendien nog wat extra informatie prijs. Zo kan Lewandowski blijkbaar onder zijn laatste contractjaar uitkomen indien hij onvoldoende speelminuten krijgt in het komende seizoen. "Er is een eenzijdige optie om tot contractontbinding te komen als hij volgend seizoen niet tot minstens 55% van de mogelijke speelminuten komt", aldus Zahavi.

Lewandowski hoort nog steeds bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

0
0
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

25
25
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

153
153
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

177
177
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

176
176
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

203
203
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

76
76
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

181
181
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

223
223
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

62
62
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

173
173
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

106
106
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

103
103
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

88
88
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

537
537
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

460
460
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

81
81
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

265
265
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

276
276
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

89
89
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

192
192
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

56
56
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

31
31
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

465
465

Meer sportnieuws