Sterspeler blijft Barça trouw: "Het is allemaal onzin"

244 stemmen
Sterspeler blijft Barça trouw:

FC Barcelona wil zich in de komende weken nog verzekeren van de tweede plaats in La Liga. Maar ondertussen bereiden de Catalanen zich ook al voor op komend seizoen. Daarin zullen ze kunnen blijven rekenen op één van de huidige sterspelers.

Het bestuur van Barcelona slaagde er uiteindelijk toch in om Xavi Hernandez te overtuigen om nog een jaartje door te gaan als hoofdcoach. Maar daar stonden wel enkele transfergaranties tegenover. En dat terwijl de club zoals geweten met een heuse schuldenberg kampt.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

Saudi's op de loer

Barça zal tijdens de zomermercato dan ook weer erg creatief te werk moeten gaan en heeft slechts een beperkt werkbudget. Om toch voldoende slagkracht te vergaren, zou de club dan ook enkele spelers moeten verkopen. En daarvoor werden al verschillende jongens aangehaald. Zo ook Robert Lewandowski.

De Poolse topspits werd al meermaals gelinkt aan een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Die geruchten werden alleen maar aangewakkerd na een recent meeting tussen zijn management en de clubleiding. Bovendien zou Barça zijn hoge salaris liefst uit de boekhouding willen schrappen.

Speciale clausule

Maar zover zal het niet komen. Tenminste komende zomer toch niet. "Het is allemaal onzin. Hij wil sowieso nog één jaar in Catalonië blijven en hij heeft een vierjarig contract getekend. Of dat vierde jaar er komt, hangt af van zijn prestaties in het komende seizoen", stelt zaakwaarnemer Pini Zahavi bij het Poolse medium Meczyki.

De bekende spelersmakelaar gaf bovendien nog wat extra informatie prijs. Zo kan Lewandowski blijkbaar onder zijn laatste contractjaar uitkomen indien hij onvoldoende speelminuten krijgt in het komende seizoen. "Er is een eenzijdige optie om tot contractontbinding te komen als hij volgend seizoen niet tot minstens 55% van de mogelijke speelminuten komt", aldus Zahavi.

🚀

Lewandowski hoort nog steeds bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

0
0
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

41
41
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

62
62
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

25
25
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

45
45
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

36
36
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

45
45
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

180
180
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

126
126
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

102
102
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

29
29
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

262
262
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

156
156
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

44
44
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

91
91
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

308
308
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

237
237
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

768
768
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

346
346
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

796
796

Meer sportnieuws