Fors statement van Ultra's Standard: "777 zijn bandieten"

door
Fors statement van Ultra's Standard:

Vrijdagavond zullen vele ogen gericht zijn op de wedstrijd tussen Standard en Westerlo, maar met het sportieve heeft dat niets te maken. Beide teams zijn bezig aan zwakke play-offs en er staat daarin voor hen ook niets meer op het spel. Door de extrasportieve malaise in Luik belooft het echter toch een vurige avond te worden op Sclessin.

De voorbije dagen verschenen immers heel wat doemberichten over de situatie bij Standard. De club kreeg een transferverbod opgelegd en ook de spelers en staf werden nog niet betaald voor vorige maand. Technisch directeur Fergal Harkin moest hen bovendien komen vertellen dat het bestuur ook niet weet wanneer er geld zal zijn om hun lonen over te maken.

LEES OOK: Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Ultra's halen uit naar 777 Partners

En dat terwijl het net rond eigenaars 777 Partners zich stilaan begint te sluiten. Er lopen in de Verenigde Staten verschillende rechtszaken tegen het bedrijf, dat onder meer beschuldigd wordt van fraude en in de klachten omschreven wordt als een kaartenhuisje dat op instorten staat.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de fans zich helemaal tegen de Amerikanen beginnen te keren. In een fors statement kondigen de Luikse Ultra's aan dat ze voor de wedstrijd tegen Westerlo straks actie zullen voeren.

Bestuur Standard breekt de stilte

"We beleven momenteel de triestigste momenten uit de geschiedenis van onze club", klinkt het. 777 wordt omschreven als een 'maffiabedrijf'. "Die bandieten hebben in heel Amerika processen tegen zich lopen en het voortbestaan van onze club is in gevaar. Het faillissement dreigt meer dan ooit."

Het wordt dus uitkijken hoe de ultra's zich zullen roeren, terwijl ook het Luikse bestuur eindelijk de stilte breekt. Eleven/DAZN kondigt immers aan dat voor de wedstrijd CEO Pierre Locht hen uitleg zal komen verschaffen over de malaise waarin Standard zich momenteel bevindt.

Denk je dat de fans hun zin zullen krijgen?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

23
23
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

32
32
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

49
49
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

58
58
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

43
43
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

46
46
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

76
76
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

173
173
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

141
141
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

124
124
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

65
65
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

61
61
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

124
124
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

181
181
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

263
263
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

154
154
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

378
378
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

502
502
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

131
131
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws