Fors statement van Ultra's Standard: "777 zijn bandieten"

door
Fors statement van Ultra's Standard:

Vrijdagavond zullen vele ogen gericht zijn op de wedstrijd tussen Standard en Westerlo, maar met het sportieve heeft dat niets te maken. Beide teams zijn bezig aan zwakke play-offs en er staat daarin voor hen ook niets meer op het spel. Door de extrasportieve malaise in Luik belooft het echter toch een vurige avond te worden op Sclessin.

De voorbije dagen verschenen immers heel wat doemberichten over de situatie bij Standard. De club kreeg een transferverbod opgelegd en ook de spelers en staf werden nog niet betaald voor vorige maand. Technisch directeur Fergal Harkin moest hen bovendien komen vertellen dat het bestuur ook niet weet wanneer er geld zal zijn om hun lonen over te maken.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Ultra's halen uit naar 777 Partners

En dat terwijl het net rond eigenaars 777 Partners zich stilaan begint te sluiten. Er lopen in de Verenigde Staten verschillende rechtszaken tegen het bedrijf, dat onder meer beschuldigd wordt van fraude en in de klachten omschreven wordt als een kaartenhuisje dat op instorten staat.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de fans zich helemaal tegen de Amerikanen beginnen te keren. In een fors statement kondigen de Luikse Ultra's aan dat ze voor de wedstrijd tegen Westerlo straks actie zullen voeren.

Bestuur Standard breekt de stilte

"We beleven momenteel de triestigste momenten uit de geschiedenis van onze club", klinkt het. 777 wordt omschreven als een 'maffiabedrijf'. "Die bandieten hebben in heel Amerika processen tegen zich lopen en het voortbestaan van onze club is in gevaar. Het faillissement dreigt meer dan ooit."

Het wordt dus uitkijken hoe de ultra's zich zullen roeren, terwijl ook het Luikse bestuur eindelijk de stilte breekt. Eleven/DAZN kondigt immers aan dat voor de wedstrijd CEO Pierre Locht hen uitleg zal komen verschaffen over de malaise waarin Standard zich momenteel bevindt.

Denk je dat de fans hun zin zullen krijgen?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

36
36
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

38
38
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

26
26
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

22
22
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

126
126
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

44
44
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

113
113
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

177
177
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

342
342
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

115
115
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

171
171
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

117
117
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

589
589
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

588
588
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

387
387
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

181
181
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

215
215
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

242
242
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

479
479
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

624
624
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws