Fors statement van Ultra's Standard: "777 zijn bandieten"

door
Fors statement van Ultra's Standard:

Vrijdagavond zullen vele ogen gericht zijn op de wedstrijd tussen Standard en Westerlo, maar met het sportieve heeft dat niets te maken. Beide teams zijn bezig aan zwakke play-offs en er staat daarin voor hen ook niets meer op het spel. Door de extrasportieve malaise in Luik belooft het echter toch een vurige avond te worden op Sclessin.

De voorbije dagen verschenen immers heel wat doemberichten over de situatie bij Standard. De club kreeg een transferverbod opgelegd en ook de spelers en staf werden nog niet betaald voor vorige maand. Technisch directeur Fergal Harkin moest hen bovendien komen vertellen dat het bestuur ook niet weet wanneer er geld zal zijn om hun lonen over te maken.

LEES OOK: "De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Ultra's halen uit naar 777 Partners

En dat terwijl het net rond eigenaars 777 Partners zich stilaan begint te sluiten. Er lopen in de Verenigde Staten verschillende rechtszaken tegen het bedrijf, dat onder meer beschuldigd wordt van fraude en in de klachten omschreven wordt als een kaartenhuisje dat op instorten staat.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de fans zich helemaal tegen de Amerikanen beginnen te keren. In een fors statement kondigen de Luikse Ultra's aan dat ze voor de wedstrijd tegen Westerlo straks actie zullen voeren.

Bestuur Standard breekt de stilte

"We beleven momenteel de triestigste momenten uit de geschiedenis van onze club", klinkt het. 777 wordt omschreven als een 'maffiabedrijf'. "Die bandieten hebben in heel Amerika processen tegen zich lopen en het voortbestaan van onze club is in gevaar. Het faillissement dreigt meer dan ooit."

Het wordt dus uitkijken hoe de ultra's zich zullen roeren, terwijl ook het Luikse bestuur eindelijk de stilte breekt. Eleven/DAZN kondigt immers aan dat voor de wedstrijd CEO Pierre Locht hen uitleg zal komen verschaffen over de malaise waarin Standard zich momenteel bevindt.

Denk je dat de fans hun zin zullen krijgen?

Meest recent

Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

26
26
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

37
37
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

94
94
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

231
231
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

109
109
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

202
202
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

541
541
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

356
356
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

336
336
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

162
162
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

73
73
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

221
221
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

423
423
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

333
333
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

152
152
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

125
125
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

256
256
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

348
348
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

635
635
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

433
433
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

499
499
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

153
153
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

83
83

Meer sportnieuws