Fors statement van Ultra's Standard: "777 zijn bandieten"

160 stemmen
Fors statement van Ultra's Standard:

Vrijdagavond zullen vele ogen gericht zijn op de wedstrijd tussen Standard en Westerlo, maar met het sportieve heeft dat niets te maken. Beide teams zijn bezig aan zwakke play-offs en er staat daarin voor hen ook niets meer op het spel. Door de extrasportieve malaise in Luik belooft het echter toch een vurige avond te worden op Sclessin.

De voorbije dagen verschenen immers heel wat doemberichten over de situatie bij Standard. De club kreeg een transferverbod opgelegd en ook de spelers en staf werden nog niet betaald voor vorige maand. Technisch directeur Fergal Harkin moest hen bovendien komen vertellen dat het bestuur ook niet weet wanneer er geld zal zijn om hun lonen over te maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Ultra's halen uit naar 777 Partners

En dat terwijl het net rond eigenaars 777 Partners zich stilaan begint te sluiten. Er lopen in de Verenigde Staten verschillende rechtszaken tegen het bedrijf, dat onder meer beschuldigd wordt van fraude en in de klachten omschreven wordt als een kaartenhuisje dat op instorten staat.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat de fans zich helemaal tegen de Amerikanen beginnen te keren. In een fors statement kondigen de Luikse Ultra's aan dat ze voor de wedstrijd tegen Westerlo straks actie zullen voeren.

Bestuur Standard breekt de stilte

"We beleven momenteel de triestigste momenten uit de geschiedenis van onze club", klinkt het. 777 wordt omschreven als een 'maffiabedrijf'. "Die bandieten hebben in heel Amerika processen tegen zich lopen en het voortbestaan van onze club is in gevaar. Het faillissement dreigt meer dan ooit."

Het wordt dus uitkijken hoe de ultra's zich zullen roeren, terwijl ook het Luikse bestuur eindelijk de stilte breekt. Eleven/DAZN kondigt immers aan dat voor de wedstrijd CEO Pierre Locht hen uitleg zal komen verschaffen over de malaise waarin Standard zich momenteel bevindt.

🚀

Denk je dat de fans hun zin zullen krijgen?

Meest recent

'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

1
1
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

68
68
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

145
145
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

302
302
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

18
18
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

94
94
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

76
76
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

523
523
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

584
584
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

77
77
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

642
642
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

285
285
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

111
111
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

958
958
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

892
892
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

158
158
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

333
333
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

143
143
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

638
638
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

143
143
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

937
937
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

805
805
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

624
624

Meer sportnieuws