'Miljoenendeal Club Brugge: transferdetails lekken uit'

door
'Miljoenendeal Club Brugge: transferdetails lekken uit'

Nu de uitschakeling in de Conference League een feit is, kan Club Brugge zich volledig gaan focussen op de titelstrijd in eigen land. De sportieve leiding is echter ook al bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Zo lijkt de tweede zomeraanwinst alweer in aantocht.

Zoals algemeen bekend neemt Club Brugge definitief afscheid van CEO Vincent Mannaert. Om hem te vervangen werd zijn takenpakket opgesplitst in verschillende functies. Die werden grotendeels intern ingevuld. Zo.werd met Dévy Rigaux opnieuw een gewaardeerde kracht gepromoveerd naar een sleuteljob.

Rigaux is namelijk de nieuwe 'Director of Football'. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid. En zijn eerste inkomende deal is inmiddels een feit. Zo maakte Blauw-Zwart de komst van Ardon Jashari al bekend. De controlerende middenvelder komt voor zo'n 6 miljoen euro over van FC Luzern.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Verdediger in afwachting van spits

Maar daarmee is het huiswerk op de mercato is nog lang niet af. Door het miljoenenvertrek van Igor Thiago zal Club immers een nieuwe spits moeten aantrekken. En mogelijk moeten nog meer vertrekkers vervangen worden. Daarnaast is in bepaalde linies ook extra kwaliteit welgekomen.

In de defensie bijvoorbeeld, waar er geen toekomst meer lijkt weggelegd voor Dedryck Boyata. En Blauw-Zwart lijkt zijn defensieve versterking inmiddels beet te hebben. Zo raakte donderdag bekend dat er een definitieve doorbraak is gevonden in het dossier rond Zaid Romero.

Totale deal van zes miljoen

Behoudens last-minute wendingen wordt de 24-jarige Argentijn overgenomen van Estudiantes de la Plata. Inmiddels zijn ook meer details over zijn transfer bekend. Club zou in totaal zo'n 6 miljoen euro neerleggen, maar volgens lokale bronnen stroomt slechts 4 miljoen euro daarvan door naar Estudiantes. Wel zou de club een percentage op de mogelijke doorverkoopsom hebben afgedwongen. In juni zal Romero naar België afzakken voor zijn medische en fysieke proeven. Indien geen problemen aan het licht brengen, zou hij een contract tot medio 2028 tekenen.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

5
5
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

6
6
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

295
295
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

88
88
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

104
104
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

48
48
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

60
60
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

37
37
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

63
63
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

434
434
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

105
105
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

253
253
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

34
34
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

508
508
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

243
243
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

69
69
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

130
130
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

71
71
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

368
368
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

326
326
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

216
216
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

264
264
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

230
230
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

206
206

Meer sportnieuws