"Niet genoeg voor dit niveau": kranten delen één buis uit bij Club

door

Woensdagavond is een einde gekomen aan de Europese droom van Club Brugge. In de halve finales van de Conference League moest Blauw-Zwart zich dan toch gewonnen geven tegen ACF Fiorentina. Bij Club bleef een aantal spelers dan ook onder het gewenste niveau in de terugmatch.

De Bruggelingen moesten op eigen veld vol aan de bak. De heenwedstrijd in Italië hadden ze namelijk met 3-2 verloren. Maar de start van de return was veelbelovend voor Club. Halfweg de eerste helft kon Hans Vanaken (of was het toch Maxim De Cuyper?) voor de 1-0 zorgen.

Blauw-Zwart moest die minieme voorsprong wel nog een hele poos verdedigen en daar slaagden ze uiteindelijk niet in. Een late strafschopgoal van Lucas Beltran bleek uiteindelijk de doodsteek. Al moet gezegd dat Fiorentina voor die penalty ook al een pak kansen had versierd.

LEES OOK: Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Sterkhouders ondermaats

Bij Club was dan ook niet iedereen op de afspraak. Aanvallers Ferran Jutgla, Igor Thiago en Michal Skoras werkten weliswaar hard, op offensief vlak zorgden ze voor te weinig dreiging. Achterin had de jonge Kyriani Sabbe het dan weer lastig. Maar de grootste teleurstelling was allicht Hugo Vetlesen.

De Noor startte in de heenmatch nog op de bank, door de schorsing van Raphael Onyedika maakte hij echter zijn rentree in de basis. Maar Vetlesen speelde een er slordige wedstrijd op het middenveld. Niet voor niets was hij de eerste speler die naar de kant werd gehaald door interim-coach Nicky Hayen.

Minste Bruggeling

Bij Het Laatste Nieuws is men dan ook streng voor Vetlesen en geeft men de middenvelder zelfs een povere 4 op 10. "Was niet goed genoeg voor dit niveau. Veruit de minste van de middenvelders en eigenlijk van gans Club", klinkt het. "Zat niet in de wedstrijd en kampte met onzuivere toetsen. Pakte een gele kaart toen een counter al afgebroken was", vult Het Nieuwsblad aan.

Bij La Dernière Heure is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10, maar ook daar vond men Vetlesen de minste Bruggeling. "Hij was vaak te zachtaardig. Of niet slim genoeg. Zoals bij zijn onnodige fout na een uurtje spelen bij een actie waar hij eigenlijk niet bij betrokken was", aldus het Waalse medium.

Club moet in de zomer zijn middenveld versterken ...

Meest recent

Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

2
2
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

12
12
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

17
17
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

163
163
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

26
26
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

74
74
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

160
160
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

326
326
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

297
297
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

367
367
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

285
285
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

596
596
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

106
106
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

387
387
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

65
65
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

135
135
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

170
170
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

232
232
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

647
647
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

373
373
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

249
249
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

533
533
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

311
311

Meer sportnieuws