"Niet genoeg voor dit niveau": kranten delen één buis uit bij Club

door

Woensdagavond is een einde gekomen aan de Europese droom van Club Brugge. In de halve finales van de Conference League moest Blauw-Zwart zich dan toch gewonnen geven tegen ACF Fiorentina. Bij Club bleef een aantal spelers dan ook onder het gewenste niveau in de terugmatch.

De Bruggelingen moesten op eigen veld vol aan de bak. De heenwedstrijd in Italië hadden ze namelijk met 3-2 verloren. Maar de start van de return was veelbelovend voor Club. Halfweg de eerste helft kon Hans Vanaken (of was het toch Maxim De Cuyper?) voor de 1-0 zorgen.

Blauw-Zwart moest die minieme voorsprong wel nog een hele poos verdedigen en daar slaagden ze uiteindelijk niet in. Een late strafschopgoal van Lucas Beltran bleek uiteindelijk de doodsteek. Al moet gezegd dat Fiorentina voor die penalty ook al een pak kansen had versierd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

Sterkhouders ondermaats

Bij Club was dan ook niet iedereen op de afspraak. Aanvallers Ferran Jutgla, Igor Thiago en Michal Skoras werkten weliswaar hard, op offensief vlak zorgden ze voor te weinig dreiging. Achterin had de jonge Kyriani Sabbe het dan weer lastig. Maar de grootste teleurstelling was allicht Hugo Vetlesen.

De Noor startte in de heenmatch nog op de bank, door de schorsing van Raphael Onyedika maakte hij echter zijn rentree in de basis. Maar Vetlesen speelde een er slordige wedstrijd op het middenveld. Niet voor niets was hij de eerste speler die naar de kant werd gehaald door interim-coach Nicky Hayen.

Minste Bruggeling

Bij Het Laatste Nieuws is men dan ook streng voor Vetlesen en geeft men de middenvelder zelfs een povere 4 op 10. "Was niet goed genoeg voor dit niveau. Veruit de minste van de middenvelders en eigenlijk van gans Club", klinkt het. "Zat niet in de wedstrijd en kampte met onzuivere toetsen. Pakte een gele kaart toen een counter al afgebroken was", vult Het Nieuwsblad aan.

Bij La Dernière Heure is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10, maar ook daar vond men Vetlesen de minste Bruggeling. "Hij was vaak te zachtaardig. Of niet slim genoeg. Zoals bij zijn onnodige fout na een uurtje spelen bij een actie waar hij eigenlijk niet bij betrokken was", aldus het Waalse medium.

Club moet in de zomer zijn middenveld versterken ...

Meest recent

"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

3
3
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

29
29
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

14
14
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

12
12
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

16
16
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

62
62
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

12
12
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

100
100
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

137
137
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

150
150
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

195
195
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

132
132
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

27
27
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

250
250
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

58
58
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

224
224
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

167
167
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

115
115
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

326
326
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

214
214
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

69
69
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

96
96
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

166
166
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

224
224

Meer sportnieuws