"Niet genoeg voor dit niveau": kranten delen één buis uit bij Club

door

Woensdagavond is een einde gekomen aan de Europese droom van Club Brugge. In de halve finales van de Conference League moest Blauw-Zwart zich dan toch gewonnen geven tegen ACF Fiorentina. Bij Club bleef een aantal spelers dan ook onder het gewenste niveau in de terugmatch.

De Bruggelingen moesten op eigen veld vol aan de bak. De heenwedstrijd in Italië hadden ze namelijk met 3-2 verloren. Maar de start van de return was veelbelovend voor Club. Halfweg de eerste helft kon Hans Vanaken (of was het toch Maxim De Cuyper?) voor de 1-0 zorgen.

Blauw-Zwart moest die minieme voorsprong wel nog een hele poos verdedigen en daar slaagden ze uiteindelijk niet in. Een late strafschopgoal van Lucas Beltran bleek uiteindelijk de doodsteek. Al moet gezegd dat Fiorentina voor die penalty ook al een pak kansen had versierd.

LEES OOK: 'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Sterkhouders ondermaats

Bij Club was dan ook niet iedereen op de afspraak. Aanvallers Ferran Jutgla, Igor Thiago en Michal Skoras werkten weliswaar hard, op offensief vlak zorgden ze voor te weinig dreiging. Achterin had de jonge Kyriani Sabbe het dan weer lastig. Maar de grootste teleurstelling was allicht Hugo Vetlesen.

De Noor startte in de heenmatch nog op de bank, door de schorsing van Raphael Onyedika maakte hij echter zijn rentree in de basis. Maar Vetlesen speelde een er slordige wedstrijd op het middenveld. Niet voor niets was hij de eerste speler die naar de kant werd gehaald door interim-coach Nicky Hayen.

Minste Bruggeling

Bij Het Laatste Nieuws is men dan ook streng voor Vetlesen en geeft men de middenvelder zelfs een povere 4 op 10. "Was niet goed genoeg voor dit niveau. Veruit de minste van de middenvelders en eigenlijk van gans Club", klinkt het. "Zat niet in de wedstrijd en kampte met onzuivere toetsen. Pakte een gele kaart toen een counter al afgebroken was", vult Het Nieuwsblad aan.

Bij La Dernière Heure is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10, maar ook daar vond men Vetlesen de minste Bruggeling. "Hij was vaak te zachtaardig. Of niet slim genoeg. Zoals bij zijn onnodige fout na een uurtje spelen bij een actie waar hij eigenlijk niet bij betrokken was", aldus het Waalse medium.

Club moet in de zomer zijn middenveld versterken ...

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

6
6
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

22
22
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

45
45
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

62
62
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

150
150
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

73
73
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

107
107
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

134
134
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

116
116
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

83
83
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

467
467
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

304
304
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

88
88
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

841
841
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

128
128
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

168
168
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

324
324
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

82
82
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

866
866
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

388
388
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

362
362

Meer sportnieuws