"Niet genoeg voor dit niveau": kranten delen één buis uit bij Club

1020 stemmen

Woensdagavond is een einde gekomen aan de Europese droom van Club Brugge. In de halve finales van de Conference League moest Blauw-Zwart zich dan toch gewonnen geven tegen ACF Fiorentina. Bij Club bleef een aantal spelers dan ook onder het gewenste niveau in de terugmatch.

De Bruggelingen moesten op eigen veld vol aan de bak. De heenwedstrijd in Italië hadden ze namelijk met 3-2 verloren. Maar de start van de return was veelbelovend voor Club. Halfweg de eerste helft kon Hans Vanaken (of was het toch Maxim De Cuyper?) voor de 1-0 zorgen.

Blauw-Zwart moest die minieme voorsprong wel nog een hele poos verdedigen en daar slaagden ze uiteindelijk niet in. Een late strafschopgoal van Lucas Beltran bleek uiteindelijk de doodsteek. Al moet gezegd dat Fiorentina voor die penalty ook al een pak kansen had versierd.

LEES OOK: Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Sterkhouders ondermaats

Bij Club was dan ook niet iedereen op de afspraak. Aanvallers Ferran Jutgla, Igor Thiago en Michal Skoras werkten weliswaar hard, op offensief vlak zorgden ze voor te weinig dreiging. Achterin had de jonge Kyriani Sabbe het dan weer lastig. Maar de grootste teleurstelling was allicht Hugo Vetlesen.

De Noor startte in de heenmatch nog op de bank, door de schorsing van Raphael Onyedika maakte hij echter zijn rentree in de basis. Maar Vetlesen speelde een er slordige wedstrijd op het middenveld. Niet voor niets was hij de eerste speler die naar de kant werd gehaald door interim-coach Nicky Hayen.

Minste Bruggeling

Bij Het Laatste Nieuws is men dan ook streng voor Vetlesen en geeft men de middenvelder zelfs een povere 4 op 10. "Was niet goed genoeg voor dit niveau. Veruit de minste van de middenvelders en eigenlijk van gans Club", klinkt het. "Zat niet in de wedstrijd en kampte met onzuivere toetsen. Pakte een gele kaart toen een counter al afgebroken was", vult Het Nieuwsblad aan.

Bij La Dernière Heure is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10, maar ook daar vond men Vetlesen de minste Bruggeling. "Hij was vaak te zachtaardig. Of niet slim genoeg. Zoals bij zijn onnodige fout na een uurtje spelen bij een actie waar hij eigenlijk niet bij betrokken was", aldus het Waalse medium.

Club moet in de zomer zijn middenveld versterken ...

Meest recent

Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

22
22
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

31
31
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

133
133
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

30
30
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

43
43
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

70
70
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

299
299
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

28
28
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

73
73
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

212
212
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

148
148
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

112
112
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

90
90
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

154
154
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

414
414
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

77
77
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

457
457
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

102
102
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

322
322
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

518
518
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

375
375
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

475
475
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

559
559
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

931
931

Meer sportnieuws