"Niet genoeg voor dit niveau": kranten delen één buis uit bij Club

door

Woensdagavond is een einde gekomen aan de Europese droom van Club Brugge. In de halve finales van de Conference League moest Blauw-Zwart zich dan toch gewonnen geven tegen ACF Fiorentina. Bij Club bleef een aantal spelers dan ook onder het gewenste niveau in de terugmatch.

De Bruggelingen moesten op eigen veld vol aan de bak. De heenwedstrijd in Italië hadden ze namelijk met 3-2 verloren. Maar de start van de return was veelbelovend voor Club. Halfweg de eerste helft kon Hans Vanaken (of was het toch Maxim De Cuyper?) voor de 1-0 zorgen.

Blauw-Zwart moest die minieme voorsprong wel nog een hele poos verdedigen en daar slaagden ze uiteindelijk niet in. Een late strafschopgoal van Lucas Beltran bleek uiteindelijk de doodsteek. Al moet gezegd dat Fiorentina voor die penalty ook al een pak kansen had versierd.

LEES OOK: Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Sterkhouders ondermaats

Bij Club was dan ook niet iedereen op de afspraak. Aanvallers Ferran Jutgla, Igor Thiago en Michal Skoras werkten weliswaar hard, op offensief vlak zorgden ze voor te weinig dreiging. Achterin had de jonge Kyriani Sabbe het dan weer lastig. Maar de grootste teleurstelling was allicht Hugo Vetlesen.

De Noor startte in de heenmatch nog op de bank, door de schorsing van Raphael Onyedika maakte hij echter zijn rentree in de basis. Maar Vetlesen speelde een er slordige wedstrijd op het middenveld. Niet voor niets was hij de eerste speler die naar de kant werd gehaald door interim-coach Nicky Hayen.

Minste Bruggeling

Bij Het Laatste Nieuws is men dan ook streng voor Vetlesen en geeft men de middenvelder zelfs een povere 4 op 10. "Was niet goed genoeg voor dit niveau. Veruit de minste van de middenvelders en eigenlijk van gans Club", klinkt het. "Zat niet in de wedstrijd en kampte met onzuivere toetsen. Pakte een gele kaart toen een counter al afgebroken was", vult Het Nieuwsblad aan.

Bij La Dernière Heure is men nog ietwat mild met een score van 5 op 10, maar ook daar vond men Vetlesen de minste Bruggeling. "Hij was vaak te zachtaardig. Of niet slim genoeg. Zoals bij zijn onnodige fout na een uurtje spelen bij een actie waar hij eigenlijk niet bij betrokken was", aldus het Waalse medium.

Club moet in de zomer zijn middenveld versterken ...

Meest recent

Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

7
7
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

49
49
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

86
86
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

35
35
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

159
159
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

313
313
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

74
74
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

109
109
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

90
90
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

184
184
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

127
127
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

251
251
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

151
151
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

184
184
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

218
218
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

75
75
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

315
315
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

144
144
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

223
223
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

45
45
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

117
117

Meer sportnieuws