Ongeloof bij PSG: "Onmogelijk dat we hier niet scoren..."

door
Ongeloof bij PSG:

De eerste terugwedstrijd in de halve finales van de Champions League heeft alvast voor sensatie gezorgd. Borussia Dortmund zorgde voor een verrassing van formaat door ook in de terugmatch PSG te kloppen en zich zo voor de finale te plaatsen. In Parijs konden ze amper hun ogen geloven.

Het lot was PSG echter niet gunstig gezind. Na een flauwe eerste helft versierden ze na rust kans op kans, maar het doelhout leek wel vervloekt. Zaïre-Emery en Mendes trapten op de paal, terwijl in de slotminuten Mbappé en Vitinha nog de lat troffen. Daardoor bibberde Dortmund naar een 0-1-zege.

Ongeloof dat PSG niet scoorde

"Het is bijna niet te geloven dat we geen enkele keer scoren", zuchtte ook Luis Enrique na de match bij Movistar. "We hebben over twee matchen zes keer het doelkader getroffen. 31 doelpogingen, maar geen enkele goal. Wij hadden drie expected goals. Zij hadden er 0.7, maar ze scoren wel."

De Spanjaard nam de pijnlijke uitschakeling wel sportief op. "Ik wil Dortmund feliciteren. Ik denk dat wij niet minder waren over de twee wedstrijden, maar het resultaat is er wel. Ik wens hen het beste voor de finale. Wij gaan ons nu herpakken."

Champions League is vervloekt voor PSG

Voor PSG blijft de Champions League zo voorlopig een ongrijpbare droom. De club werd in 2011 overgenomen door Qatar Sports Investment met slechts één doel: de beker met de grote oren binnenhalen. Dertien jaar later is dat echter nog altijd niet gelukt.

Het dichtste kwam PSG in 2020, toen het de finale bereikte. Daarin moesten ze echter de duimen leggen voor Bayern München. Een jaar later haalden ze ook nog eens de halve finale, maar toen was Manchester City de spelbreker. Dit leek een unieke kans op een tweede finale, maar het mocht dus weer niet zijn.

Had PSG de kwalificatie verdiend?

Meest recent

'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

5
5
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

61
61
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

272
272
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

508
508
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

340
340
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

217
217
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

125
125
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

208
208
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

399
399
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

41
41
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

249
249
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

161
161
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

223
223
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

325
325
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

654
654
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

198
198
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

342
342
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2071
2071
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

248
248
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

643
643
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

185
185
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

326
326
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

386
386
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

87
87

Meer sportnieuws