Ongeloof bij PSG: "Onmogelijk dat we hier niet scoren..."

114 stemmen
Ongeloof bij PSG:

De eerste terugwedstrijd in de halve finales van de Champions League heeft alvast voor sensatie gezorgd. Borussia Dortmund zorgde voor een verrassing van formaat door ook in de terugmatch PSG te kloppen en zich zo voor de finale te plaatsen. In Parijs konden ze amper hun ogen geloven.

Het lot was PSG echter niet gunstig gezind. Na een flauwe eerste helft versierden ze na rust kans op kans, maar het doelhout leek wel vervloekt. Zaïre-Emery en Mendes trapten op de paal, terwijl in de slotminuten Mbappé en Vitinha nog de lat troffen. Daardoor bibberde Dortmund naar een 0-1-zege.

Ongeloof dat PSG niet scoorde

"Het is bijna niet te geloven dat we geen enkele keer scoren", zuchtte ook Luis Enrique na de match bij Movistar. "We hebben over twee matchen zes keer het doelkader getroffen. 31 doelpogingen, maar geen enkele goal. Wij hadden drie expected goals. Zij hadden er 0.7, maar ze scoren wel."

De Spanjaard nam de pijnlijke uitschakeling wel sportief op. "Ik wil Dortmund feliciteren. Ik denk dat wij niet minder waren over de twee wedstrijden, maar het resultaat is er wel. Ik wens hen het beste voor de finale. Wij gaan ons nu herpakken."

Champions League is vervloekt voor PSG

Voor PSG blijft de Champions League zo voorlopig een ongrijpbare droom. De club werd in 2011 overgenomen door Qatar Sports Investment met slechts één doel: de beker met de grote oren binnenhalen. Dertien jaar later is dat echter nog altijd niet gelukt.

Het dichtste kwam PSG in 2020, toen het de finale bereikte. Daarin moesten ze echter de duimen leggen voor Bayern München. Een jaar later haalden ze ook nog eens de halve finale, maar toen was Manchester City de spelbreker. Dit leek een unieke kans op een tweede finale, maar het mocht dus weer niet zijn.

Had PSG de kwalificatie verdiend?

Meest recent

Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

33
33
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

58
58
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

190
190
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

31
31
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

29
29
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

359
359
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

91
91
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

120
120
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

152
152
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

817
817
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

69
69
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

199
199
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

111
111
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

73
73
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

312
312
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

91
91
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

65
65
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

232
232
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

324
324
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

100
100
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

193
193
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

45
45
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

279
279
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

80
80

Meer sportnieuws