Ongeloof bij PSG: "Onmogelijk dat we hier niet scoren..."

door
Ongeloof bij PSG:

De eerste terugwedstrijd in de halve finales van de Champions League heeft alvast voor sensatie gezorgd. Borussia Dortmund zorgde voor een verrassing van formaat door ook in de terugmatch PSG te kloppen en zich zo voor de finale te plaatsen. In Parijs konden ze amper hun ogen geloven.

Het lot was PSG echter niet gunstig gezind. Na een flauwe eerste helft versierden ze na rust kans op kans, maar het doelhout leek wel vervloekt. Zaïre-Emery en Mendes trapten op de paal, terwijl in de slotminuten Mbappé en Vitinha nog de lat troffen. Daardoor bibberde Dortmund naar een 0-1-zege.

LEES OOK: 'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

Ongeloof dat PSG niet scoorde

"Het is bijna niet te geloven dat we geen enkele keer scoren", zuchtte ook Luis Enrique na de match bij Movistar. "We hebben over twee matchen zes keer het doelkader getroffen. 31 doelpogingen, maar geen enkele goal. Wij hadden drie expected goals. Zij hadden er 0.7, maar ze scoren wel."

De Spanjaard nam de pijnlijke uitschakeling wel sportief op. "Ik wil Dortmund feliciteren. Ik denk dat wij niet minder waren over de twee wedstrijden, maar het resultaat is er wel. Ik wens hen het beste voor de finale. Wij gaan ons nu herpakken."

Champions League is vervloekt voor PSG

Voor PSG blijft de Champions League zo voorlopig een ongrijpbare droom. De club werd in 2011 overgenomen door Qatar Sports Investment met slechts één doel: de beker met de grote oren binnenhalen. Dertien jaar later is dat echter nog altijd niet gelukt.

Het dichtste kwam PSG in 2020, toen het de finale bereikte. Daarin moesten ze echter de duimen leggen voor Bayern München. Een jaar later haalden ze ook nog eens de halve finale, maar toen was Manchester City de spelbreker. Dit leek een unieke kans op een tweede finale, maar het mocht dus weer niet zijn.

Had PSG de kwalificatie verdiend?

Meest recent

Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

20
20
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

51
51
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

105
105
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

68
68
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

104
104
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

285
285
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

110
110
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

50
50
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

41
41
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

48
48
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

191
191
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1078
1078
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

244
244
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

129
129
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

132
132
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

39
39
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

231
231
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

124
124
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

354
354
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

244
244
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

426
426
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

250
250
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

412
412
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

250
250
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

412
412

Meer sportnieuws