Ongeloof bij PSG: "Onmogelijk dat we hier niet scoren..."

door
Ongeloof bij PSG:

De eerste terugwedstrijd in de halve finales van de Champions League heeft alvast voor sensatie gezorgd. Borussia Dortmund zorgde voor een verrassing van formaat door ook in de terugmatch PSG te kloppen en zich zo voor de finale te plaatsen. In Parijs konden ze amper hun ogen geloven.

Het lot was PSG echter niet gunstig gezind. Na een flauwe eerste helft versierden ze na rust kans op kans, maar het doelhout leek wel vervloekt. Zaïre-Emery en Mendes trapten op de paal, terwijl in de slotminuten Mbappé en Vitinha nog de lat troffen. Daardoor bibberde Dortmund naar een 0-1-zege.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Ongeloof dat PSG niet scoorde

"Het is bijna niet te geloven dat we geen enkele keer scoren", zuchtte ook Luis Enrique na de match bij Movistar. "We hebben over twee matchen zes keer het doelkader getroffen. 31 doelpogingen, maar geen enkele goal. Wij hadden drie expected goals. Zij hadden er 0.7, maar ze scoren wel."

De Spanjaard nam de pijnlijke uitschakeling wel sportief op. "Ik wil Dortmund feliciteren. Ik denk dat wij niet minder waren over de twee wedstrijden, maar het resultaat is er wel. Ik wens hen het beste voor de finale. Wij gaan ons nu herpakken."

Champions League is vervloekt voor PSG

Voor PSG blijft de Champions League zo voorlopig een ongrijpbare droom. De club werd in 2011 overgenomen door Qatar Sports Investment met slechts één doel: de beker met de grote oren binnenhalen. Dertien jaar later is dat echter nog altijd niet gelukt.

Het dichtste kwam PSG in 2020, toen het de finale bereikte. Daarin moesten ze echter de duimen leggen voor Bayern München. Een jaar later haalden ze ook nog eens de halve finale, maar toen was Manchester City de spelbreker. Dit leek een unieke kans op een tweede finale, maar het mocht dus weer niet zijn.

Had PSG de kwalificatie verdiend?

Meest recent

Rigaux haalt gram: nieuw succesrecept bij Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

11
11
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

50
50
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

30
30
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

42
42
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

41
41
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

225
225
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

54
54
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

37
37
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

206
206
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

72
72
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

49
49
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

146
146
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

202
202
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

531
531
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

127
127
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

95
95
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

437
437
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

120
120
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

164
164
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

479
479
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

246
246
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

239
239
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

289
289

Meer sportnieuws