Fabrizio Romano maakt transferprijs Lukaku bekend

door
Fabrizio Romano maakt transferprijs Lukaku bekend

AS Roma maakt zich op voor een lastige week met cruciale wedstrijden tegen Bayer Leverkusen en Atalanta. Daarvoor rekenen de Romeinen uiteraard op Romelu Lukaku. Ondertussen is het nog lang niet duidelijk waar de Rode Duivel volgend seizoen speelt.

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf bij Internazionale, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar is de aanvaller bezig aan een sterk seizoen.

Lukaku staat er indien fit in de basiself en was in inmiddels goed voor 19 goals en 4 assists. Desondanks lijkt een verlengd verblijf onwaarschijnlijk. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket lijkt te grijpen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer.

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Ruildeal met Napoli?

Desondanks kan Lukaku mogelijk toch in Italië blijven voetballen. Zo maakt transferspecialist Gianluca Di Marzio gewag van een spraakmakende ruildeal. Moederclub Chelsea heeft immers zijn zinnen gezet op Victor Osimhen. Maar diens club Napoli verlangt een torenhoge transfersom. Om de prijs te drukken zouden de Blues aan een ruilconstructie werken.

Zo wil men een som van 80 à 90 miljoen euro op tafel leggen voor Osimhen, daarnaast moet Lukaku en één van de jongere Chelsea-spelers de omgekeerde beweging maken. Giovanni Manna, de nieuwe sportief directeur in Napels, zou de Belg alvast graan zien komen.

Géén onderhandelingen

Die geruchten werden inmiddels echter weerlegd door Fabrizio Romano. Via zijn Youtube-kanaal laat de transferspecialist verstaan dat er geen onderhandelingen lopen tussen Chelsea en Napoli over een eventuele ruildeal met Lukaku. Wel bevestigt Romano dat de Blues wel degelijk van plan om de Belgische spits komende zomer van de hand te doen met een permanente deal. Eender welke club zou hem kunnen vastleggen voor een bedrag van 37 à 38 miljoen pond, net geen 45 miljoen euro dus.

Lukaku speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

97
97
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

21
21
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

78
78
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

119
119
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

41
41
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

17
17
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

40
40
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

150
150
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

74
74
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

53
53
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

82
82
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

330
330
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

34
34
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

153
153
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

41
41
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

43
43
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

130
130
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

260
260
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

320
320
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

217
217
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

128
128
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

56
56
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

244
244
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

75
75

Meer sportnieuws