'Riemer broedt op verrassende vervanger Vertonghen'

door
'Riemer broedt op verrassende vervanger Vertonghen'

RSC Anderlecht krijgt komend weekend het bezoek van KRC Genk en kan zich dan geen uitschuiver permitteren binnen de titelstrijd. Maar coach Brian Riemer zal wellicht moeten schuiven met zijn pionnen. Zo staat een groot vraagteken achter Jan Vertonghen.

De paars-witte aanvoerder is ook in de Play-Offs opnieuw een sleutelpion bij de recordkampioen. Maar afgelopen zondag sloeg het noodlot toe tijdens de uitmatch op het veld van Union (0-0). Vertonghen zag er wat ziekjes uit en liep vervolgens ook nog eens een blessure op.

Eventjes probeerde hij de match nog te hervatten, maar uiteindelijk moest Vertonghen toch gewisseld worden. Met een bedenkelijke grimas op het gezicht trekkebeende hij richting de kleedkamers. Bij Paars-Wit hield men het hart dan ook vast voor een lange absentie.

LEES OOK: 'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

Geen match tegen Genk

Maandag vonden al de eerste onderzoeken plaats. En dinsdag zullen nog meer tests uitgevoerd worden. De Brusselaars hopen uiteraard dat de schade meevalt en dat Vertonghen snel weer kan hervatten. Maar zelfs in het meest positieve scenario lijkt de match van zaterdag te vroeg te komen.

En dus wordt het uitkijken naar wie hem tegen Genk zal vervangen. Federico Gattoni lijkt de meest logische optie. De Argentijnse huurling deed het tegen Union alvast meer dan behoorlijk. Maar voetballend gezien is hij van een minder niveau. Bovendien is Gattoni net als Zeno Debast rechtsvoetig.

Delaney achteruit?

Bijgevolg worden ook alternatieven voor Gattoni overwogen. Zo schuift Het Nieuwsblad de naam van Thomas Delaney naar voren. Die verving Vertonghen eerder dit seizoen ook al in de defensie. De Deen is wel linksvoetig en beschikt over meer voetballende kwaliteiten. Bovendien zijn er voldoende opties om hem te vervangen op het middenveld. Afwachten dus welke optie Riemer zal verkiezen.

Gattoni is de beste optie om Vertonghen te vervangen ...

Meest recent

Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

12
12
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

189
189
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

123
123
Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

62
62
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

208
208
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

82
82
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

355
355
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

183
183
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

503
503
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

306
306
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

118
118
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

515
515
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

56
56
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

157
157
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

718
718
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

51
51
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

116
116
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

176
176
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

257
257
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

226
226
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

131
131
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

201
201
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

149
149
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174

Meer sportnieuws