'Riemer broedt op verrassende vervanger Vertonghen'

742 stemmen
'Riemer broedt op verrassende vervanger Vertonghen'

RSC Anderlecht krijgt komend weekend het bezoek van KRC Genk en kan zich dan geen uitschuiver permitteren binnen de titelstrijd. Maar coach Brian Riemer zal wellicht moeten schuiven met zijn pionnen. Zo staat een groot vraagteken achter Jan Vertonghen.

De paars-witte aanvoerder is ook in de Play-Offs opnieuw een sleutelpion bij de recordkampioen. Maar afgelopen zondag sloeg het noodlot toe tijdens de uitmatch op het veld van Union (0-0). Vertonghen zag er wat ziekjes uit en liep vervolgens ook nog eens een blessure op.

Eventjes probeerde hij de match nog te hervatten, maar uiteindelijk moest Vertonghen toch gewisseld worden. Met een bedenkelijke grimas op het gezicht trekkebeende hij richting de kleedkamers. Bij Paars-Wit hield men het hart dan ook vast voor een lange absentie.

LEES OOK: Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

Geen match tegen Genk

Maandag vonden al de eerste onderzoeken plaats. En dinsdag zullen nog meer tests uitgevoerd worden. De Brusselaars hopen uiteraard dat de schade meevalt en dat Vertonghen snel weer kan hervatten. Maar zelfs in het meest positieve scenario lijkt de match van zaterdag te vroeg te komen.

En dus wordt het uitkijken naar wie hem tegen Genk zal vervangen. Federico Gattoni lijkt de meest logische optie. De Argentijnse huurling deed het tegen Union alvast meer dan behoorlijk. Maar voetballend gezien is hij van een minder niveau. Bovendien is Gattoni net als Zeno Debast rechtsvoetig.

Delaney achteruit?

Bijgevolg worden ook alternatieven voor Gattoni overwogen. Zo schuift Het Nieuwsblad de naam van Thomas Delaney naar voren. Die verving Vertonghen eerder dit seizoen ook al in de defensie. De Deen is wel linksvoetig en beschikt over meer voetballende kwaliteiten. Bovendien zijn er voldoende opties om hem te vervangen op het middenveld. Afwachten dus welke optie Riemer zal verkiezen.

Gattoni is de beste optie om Vertonghen te vervangen ...

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

0
0
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

7
7
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

52
52
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

111
111
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

32
32
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

111
111
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

24
24
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

126
126
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

241
241
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

87
87
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

351
351
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

482
482
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

134
134
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

204
204
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

275
275
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

276
276
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

532
532
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

161
161
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

150
150
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

309
309
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380

Meer sportnieuws