Peter Maes duidt toekomstplan, bizarre beelden in Kerkrade

145
Peter Maes duidt toekomstplan, bizarre beelden in Kerkrade

Onze Jupiler Pro League is al razend spannend maar ook op het tweede niveau van Nederland, de Keuken Kampioen Divisie, was het gisteren een avond om nooit te vergeten. Peter Maes vierde de promotie met Willem II, terwijl er bizarre beelden opdoken uit Kerkrade.

LEES OOK: Weldra nieuwe Rode Duivel voor KRC Genk?

Ultieme revanche voor 'gevallen' coach

Voor de Tilburgers was de opdracht helder gisteren: mits het behalen van één punt was het zeker van promotie, een zege bracht de titel wel heel dichtbij. Het zou de ultieme revanche betekenen voor Peter Maes na de zaak Propere Handen.

In de Keuken Kampioen Divisie stijgen (net zoals in België) de eerste twee ploegen rechtstreeks. Het toeval wil dat nummers 2 en 3, zijnde Roda JC en FC Groningen op de slotspeeldag nog tegen mekaar spelen.

Groot feest in Tilburg, stevige kater in Kerkrade

De ploeg uit Kerkrade leek lange tijd de winnaar van de avond te worden: zelf won Roda JC van Cambuur (2-0), terwijl zowel Willem II als FC Groningen tot diep in blessuretijd in het verlies stonden op het veld van FC Dordrecht en laagvlieger Telstar.

Voor Peter Maes en co kwam de verlossing in minuut 93 toen invaller Michael De Leeuw de 1-1 scoorde, dat punt was altijd genoeg voor promotie. Bij Roda JC was er een ware veldbestorming toen de stadionomroeper meegaf dat Telstar de overwinning had behaald. Alleen: het was Groningen dat in minuut 95 nog aan de ultieme gelijkmaker kwam (en van een doelpunt van Telstar was nadien geen sprake). Zo heeft de ploeg van Dick Lukkien zijn lot in eigen handen, een overwinning op de slotspeeldag is altijd voldoende voor de tweede plek. Voor Maes en co zijn er nog verschillende scenario's richting het kampioenschap, een zege (thuis tegen Telstar) volstaat sowieso om ook kampioen te worden.

"Kijken wat mogelijk is"

Bij de Tilburgers was er natuurlijk (terecht) wel een groot feest en Peter Maes schepte ook wat duidelijkheid omtrent zijn toekomst. "We hebben het uit onze tenen moeten halen vandaag. Maar mooier kan niet, ik ben ook blij voor Michael (De Leeuw) die beslissend was als invaller, mooier kan het niet." 

"We gaan nu rustig praten bij een bakkie koffie over mijn toekomst. En dan zullen we bekijken wat er mogelijk is". Onze landgenoot tekende slechts een contract tot het einde van het seizoen en reanimeerde Willem II van middenmoter tot (bijna) kampioen.

Denkt u dat hij blijft als coach bij Willem II?

Meest recent

Twee spelers tonen zich bij Club: "Ik blijf hard werken"

Club Brugge schakelde zonder glans Sporting Lokeren uit in de Croky Cup. De Waaslanders hadden ...

11
11
'Coucke's opvallende beslissing beroert tot tranen toe'

Marc Coucke doet een opvallende onthulling over zijn inkomsten op televisie. Wat hij met dat geld ...

11
11
Albert spaart Van Bommel niet: "Dat pakte hij slecht aan"

Mark van Bommel begon goed aan zijn passage als bondscoach, maar het is ook duidelijk dat ...

10
10
De Mil maakt korte metten met straf gerucht: "Onzin!"

AA Gent is zeer goed bezig en dat is de verdienste van Rik De Mil en ook de spelers. Maar daarnaast ...

35
35
Manchester United brandt opnieuw: crisis is compleet

Manchester United is een zéér grote club, maar het wanbeleid gijzelt deze club al ...

31
31
Anderlecht heeft er optie bij: aanwinst verrast iedereen

De zomermercato van RSC Anderlecht was toch wel een succes. Paars-Wit heeft duidelijk een betere ...

85
85
Verhaeghe in de put na drastisch besluit Ivan Leko

Na de stunt in San Siro is bij Club Brugge niet iedereen aan het feesten. Ivan Leko nam een besluit ...

201
201
Ajax met grote zorgen: alarmbellen gaan nu al af

Jordi Cruijff werd als De Grote Verlosser naar Ajax gehaald. Afgelopen zomer haalde de sportieve ...

38
38
Geen Club Brugge, wel Antwerp: "Club zag mij als invaller"

Club Brugge is al jaren de nummer één in België. Er zijn niet veel spelers die ...

200
200
Twee Anderlecht-spelers in vieze papieren bij Vitor Bruno

Vitor Bruno roteerde tegen Dinamo Zagreb en daar kwam kritiek over. Onterecht. RSCA had altijd ...

125
125
Leko draait knop metéén om: "Wordt nog meer een finale"

Club Brugge heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plek in de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

172
172
Thorup doet opvallende onthulling na Genkse bekertriomf

KRC Genk is voorlopig goed uit de interland-periode gekomen. Na de vlotte zege van vorig weekend ...

178
178
Anderlecht onder zware druk gezet: "Dan is het crisis"

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor een erg lastige opdracht. Zo moet Paars-Wit op ...

164
164
Afgang Napoli: Italianen zetten De Bruyne fors op zijn plaats

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagnamiddag gezichtsverlies geleden. Op bezoek bij ...

93
93
Croky Cup: Club zonder overschot, ook Genk en Essevee door

De eersteklassers hebben zich zaterdag niet laten verrassen in de Croky Cup. Club Brugge kende meer ...

110
110
'PSG nóg sterker: spektakeltransfer van 70 miljoen'

Met een waanzinnige eerste helft op Manchester City, etaleerde Paris Saint-Germain deze week nog ...

253
253
Ommekeer Antwerp eindelijk ingezet? "Volgens de data ..."

Antwerp FC heeft zich met opvallend veel moeite geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

111
111
'Geen foutenmarge Anderlecht: zéven wissels in basisploeg'

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor de lastige verplaatsing naar Beerschot. Maar ...

449
449
Klaar voor superweek: Barça scoort er vijf in Spaanse clash

FC Barcelona staat voor een waanzinnige week. Op enkele dagen tijd treft het achtereenvolgens Paris ...

50
50
Bayern vermorzelt Leipzig: Vandevoordt voorkomt groter drama

Na twee mindere resultaten heeft Vincent Kompany de motor bij Bayern München weer op toerental ...

73
73
'Transferdossier Tresoldi ontploft: krankzinnig bedrag'

Na zijn onvergetelijke hattrick tegen Internazionale, gaat de naam van Nicolo Tresoldi heel Europa ...

521
521
Leko zet elftal op zijn kop: Club met twee tieners in beker

In de Croky Cup staan zaterdagavond opnieuw enkele leuke duels op het programma. Landskampioen Club ...

162
162
Zwak Antwerp met dichtgeknepen billen naar volgende ronde

In de Croky Cup stonden er om 17u30 drie bekerduels op het programma. Royal Antwerp FC, OH Leuven en ...

77
77
Lukaku beslissend voor Fenerbahçe, Inter recht de rug

Om 18u mocht Romelu Lukaku eindelijk eens in de basis starten bij Fenerbahçe. Hoe verging het ...

82
82
KRC Genk snakt naar méér: de druk wordt opgevoerd

KRC Genk speelt vanavond in de Croky Cup tegen Virton. Enkel kwalificatie is voldoende voor de ...

61
61

Meer sportnieuws