D-Day voor CPL-clubs: Remontada of absoluut horrorverhaal?

door
D-Day voor CPL-clubs: Remontada of absoluut horrorverhaal?

Het is vandaag D-day voor vier ploegen in de Challenger Pro League. In de 'halve finale' hopen zij een eerste stap te zetten richting de barragewedstrijd met één van de teams uit de Relegation Play-Offs in onze hoogste afdeling. Wacht er voor één van hen een sprookje?

LEES OOK: Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

Remontada of horrorverhaal?

De strijd om het finale (mogelijke) promotieticket leek helemaal open te liggen vorig weekend. Het Patro van Stijn Stijnen kreeg echter in eigen huis een ferme klap van Deinze.

De Limburgers gingen met een smadelijke 0-4 onderuit en hebben daardoor een heus voetbalmirakel nodig zo meteen om toch nog richting de finale te fietsen. Al hopen ze bij de Maaslanders vermoedelijk vooral dat de licentie wordt behaald, die werd in eerste zit geweigerd vanwege een 'bedenkelijk' licentiedossier. Wacht er een remontada of eindigt dit knappe seizoen met een horrorverhaal?

Grote titelfavoriet zwalpt door Gaverbeek

Veel meer spanning zit er in de andere confrontatie tussen Lommel en Zulte Waregem. Het team van Euvrard was de grote titelfavoriet voor dit seizoen maar zwalpte door de competitie.

Ook tijdens de heenwedstrijd toonde Essevee twee gezichten en slikte het in het absolute slot nog een heel zure gelijkmaker (1-1). Zulte Waregem deed er alles aan om het overgrote deel van zijn kern te behouden maar dat bleek niet voldoende om één van de twee rechtstreekse promotietickets te grijpen.

De club heeft nu nog het vangnet van de nacompetitie, al is de weg nog lang en kan het vanavond zomaar gedaan zijn in het verre Limburg. Aan Euvrard en co om de hoop bij de trouwe achterban in leven te houden, al hoopt Lommel uiteraard op hetzelfde scenario.

Welke club zou een meerwaarde bieden in de JPL?

Meest recent

Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

31
31
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

36
36
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

66
66
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

87
87
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

155
155
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

355
355
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

369
369
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

218
218
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

204
204
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

493
493
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

372
372
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

98
98
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

256
256
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

147
147
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

119
119
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

493
493
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

202
202
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

334
334
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

371
371
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

239
239
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

215
215

Meer sportnieuws