D-Day voor CPL-clubs: Remontada of absoluut horrorverhaal?

door
D-Day voor CPL-clubs: Remontada of absoluut horrorverhaal?

Het is vandaag D-day voor vier ploegen in de Challenger Pro League. In de 'halve finale' hopen zij een eerste stap te zetten richting de barragewedstrijd met één van de teams uit de Relegation Play-Offs in onze hoogste afdeling. Wacht er voor één van hen een sprookje?

Remontada of horrorverhaal?

De strijd om het finale (mogelijke) promotieticket leek helemaal open te liggen vorig weekend. Het Patro van Stijn Stijnen kreeg echter in eigen huis een ferme klap van Deinze.

LEES OOK Patro smaakt zoete derbywinst, Nainggolan van goudwaarde

De Limburgers gingen met een smadelijke 0-4 onderuit en hebben daardoor een heus voetbalmirakel nodig zo meteen om toch nog richting de finale te fietsen. Al hopen ze bij de Maaslanders vermoedelijk vooral dat de licentie wordt behaald, die werd in eerste zit geweigerd vanwege een 'bedenkelijk' licentiedossier. Wacht er een remontada of eindigt dit knappe seizoen met een horrorverhaal?

Grote titelfavoriet zwalpt door Gaverbeek

Veel meer spanning zit er in de andere confrontatie tussen Lommel en Zulte Waregem. Het team van Euvrard was de grote titelfavoriet voor dit seizoen maar zwalpte door de competitie.

LEES OOK Recht van antwoord: Patro Eisden reageert na hetze rond jeugdspelers

Ook tijdens de heenwedstrijd toonde Essevee twee gezichten en slikte het in het absolute slot nog een heel zure gelijkmaker (1-1). Zulte Waregem deed er alles aan om het overgrote deel van zijn kern te behouden maar dat bleek niet voldoende om één van de twee rechtstreekse promotietickets te grijpen.

De club heeft nu nog het vangnet van de nacompetitie, al is de weg nog lang en kan het vanavond zomaar gedaan zijn in het verre Limburg. Aan Euvrard en co om de hoop bij de trouwe achterban in leven te houden, al hoopt Lommel uiteraard op hetzelfde scenario.

POLL: Welke club zou een meerwaarde bieden in de JPL?

Meest recent

Transfermania Club Brugge: nieuwe spits komt eraan

Club Brugge blijft de markt afspeuren voor versterkingen, met een focus op een nieuwe spits. Hoewel ...

170
170
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met ...

63
63
Garcia maakt nieuwe aanvoerder Rode Duivels bekend

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur en Rudi ...

323
323
Union krijgt flinke meevaller voor openingsmatch play-offs

Door de interlandbreak wordt er komend weekend niet gevoetbald in de Jupiler Pro League. De clubs ...

23
23
Twee Belgische talenten in prestigieuze NXGN-lijst

Ondanks dat de gouden generatie van de Rode Duivels tot het verleden behoort, blijft België wel ...

47
47
'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

De toekomst van Standard blijft onzeker ogen, aangezien duidelijkheid omtrent een overname van de ...

88
88
'Belgische clubs willen transferslag slaan bij PSV'

Na een droogte van enkele jaren kloppen er dezer dagen weer de nodige Belgen op de deur bij PSV. ...

74
74
Vreven en Nainggolan alweer weg bij Lokeren-Temse?

Met nog vier speeldagen voor de boeg nadert ook de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

358
358
Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Antwerp zal nog stevig uit zijn pijp mogen komen om in de Champions' Play-Off een Europees ticket te ...

143
143
'Knokpartijen leveren Anderlecht alsnog zware sanctie op'

Anderlecht zal in de play-offs nog moeten knokken om opnieuw een Europees ticket te pakken en dus ...

403
403
'OHL wijkt niet en eist 2 miljoen euro na bod'

OH Leuven kan wel wat uitgaand transferverkeer gebruiken, want de club maakt jaarlijks ...

58
58
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot 2028

Club Brugge wil de doorstroming van jeugd van eigen bodem naar het eerste elftal ook de komende ...

443
443
Mannaert over kritiek aan zijn adres: "Daarover zeg ik niets meer"

Vincent Mannaert begint aan zijn eerste interlandperiode als CEO van de Koninklijke Belgische ...

55
55
'Anderlecht bevestigt dramatisch nieuws: maanden out'

Bij RSC Anderlecht had dit seizoen al met heel veel blessureleed te maken. Veel te veel om nog van ...

298
298
Riemer zorgt voor 'ophef' met keuze Ronaldo en Messi

Brian Riemer speelt met Denemarken twee topduels tegen Portugal. De Deense bondscoach kreeg op zijn ...

122
122
"Wat heeft Vanhaezebrouck na titel met Gent nog klaargespeeld?"

Rudi Garcia werd aangesteld als de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De Fransman moet de Belgen ...

338
338
Borkelmans vindt opmerkelijke nieuwe uitdaging

De voorbije jaren bleef het stil rond Vital Borkelmans. Van 2018 tot 2021 was de gewezen Rode Duivel ...

102
102
België te laat voor Anderlecht-talent? "Zo werkt het niet"

Er is dezer dagen heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit. Dat is bij de KBVB ...

192
192
Vermant en Gillet mogen EK met België U19 al vergeten

Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur van de KBVB lijkt ook het beleid bij ...

96
96
DIW maakt Courtois volledig belachelijk: 'Domenico Tabasco is...'

Komt het nog goed tussen Thibaut Courtois en de fans van de Rode Duivels? De meningen blijven alvast ...

314
314

Meer sportnieuws