Zwakke schakel bij Real aangeduid: "Ik ergerde me dood"

door
Zwakke schakel bij Real aangeduid:

In de halve finales van de Champions League behoudt Real Madrid alle kansen om door te stoten. De Koninklijke sleepte dinsdagavond immers een 2-2-gelijkspel uit de brand op het veld van Bayern München. Al speelden de Madrilenen zeker niet geweldig.

Bayern ging voor eigen volk verschroeiend van start, maar het waren de bezoekers die op voorsprong kwamen via de onvermijdelijke Vinicius Junior. In de tweede helft konden de Duitsers die scheve situatie helemaal omkeren. Maar na een penalty in de slotfase sleepte Real alsnog een gelijkspel uit de brand.

LEES OOK: Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

Verdedigend Real

Een goed resultaat dus met oog op de return van volgende week in het Estadio Santiago Bernabeu. Maar voetballend gezien maakte Real niet bepaald indruk. Zoals zo vaak dit seizoen kwam de ploeg van coach Carlo Ancelotti erg controlerend en behouden voor de dag. 

Nochtans heeft Real in principe voldoende kwaliteit om matchen te domineren. Analist Marc Degryse toonde zich dan ook kritisch voor deze houding. "Zoals ze bij Bayern kwamen spelen: alsof ze er zich op voorhand bij neerleggen dat Bayern beter is, alsof ze schrik hebben. Waarom is dat nodig?", vroeg hij zich af bij VTM 2.

Falende Vazquez

Overigens was niet iedereen op de afspraak aan Madrileense zijde. Lucas Vazquez bijvoorbeeld, beleefde een lastige avond. Bij Ziggo Sports velde analist Wesley Sneijder dan ook een scherp verdict. "In balbezit leverde hij alles in wat hij vooruit speelde. Ik ergerde me echt dood, ook door de verdedigende acties. Hij werd zo makkelijk voorbij gelopen. Dit was Real Madrid-onwaardig."

De gelegenheids-back veroorzaakte ook nog eens een overbodige strafschop op Jamal Musiala. De kans is dan ook klein dat hij Vazquez tijdens de return opnieuw mag starten. "Real Madrid heeft geluk dat Dani Carvajal volgende week terug is. Hem vind ik echt geweldig. Vazquez in zo'n grote wedstrijd voor de leeuwen werpen, op die positie, dat is vragen om problemen", besluit Sneijder.

Wie is favoriet om de finale te halen?

Meest recent

'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

14
14
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

59
59
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

61
61
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

32
32
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

70
70
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

146
146
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

35
35
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

51
51
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

33
33
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

129
129
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

259
259
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

72
72
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

41
41
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

170
170
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

236
236
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

187
187
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

341
341
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

583
583
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

218
218
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

300
300
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

418
418
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

130
130

Meer sportnieuws