Zwakke schakel bij Real aangeduid: "Ik ergerde me dood"

door
Zwakke schakel bij Real aangeduid:

In de halve finales van de Champions League behoudt Real Madrid alle kansen om door te stoten. De Koninklijke sleepte dinsdagavond immers een 2-2-gelijkspel uit de brand op het veld van Bayern München. Al speelden de Madrilenen zeker niet geweldig.

Bayern ging voor eigen volk verschroeiend van start, maar het waren de bezoekers die op voorsprong kwamen via de onvermijdelijke Vinicius Junior. In de tweede helft konden de Duitsers die scheve situatie helemaal omkeren. Maar na een penalty in de slotfase sleepte Real alsnog een gelijkspel uit de brand.

LEES OOK: Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

Verdedigend Real

Een goed resultaat dus met oog op de return van volgende week in het Estadio Santiago Bernabeu. Maar voetballend gezien maakte Real niet bepaald indruk. Zoals zo vaak dit seizoen kwam de ploeg van coach Carlo Ancelotti erg controlerend en behouden voor de dag. 

Nochtans heeft Real in principe voldoende kwaliteit om matchen te domineren. Analist Marc Degryse toonde zich dan ook kritisch voor deze houding. "Zoals ze bij Bayern kwamen spelen: alsof ze er zich op voorhand bij neerleggen dat Bayern beter is, alsof ze schrik hebben. Waarom is dat nodig?", vroeg hij zich af bij VTM 2.

Falende Vazquez

Overigens was niet iedereen op de afspraak aan Madrileense zijde. Lucas Vazquez bijvoorbeeld, beleefde een lastige avond. Bij Ziggo Sports velde analist Wesley Sneijder dan ook een scherp verdict. "In balbezit leverde hij alles in wat hij vooruit speelde. Ik ergerde me echt dood, ook door de verdedigende acties. Hij werd zo makkelijk voorbij gelopen. Dit was Real Madrid-onwaardig."

De gelegenheids-back veroorzaakte ook nog eens een overbodige strafschop op Jamal Musiala. De kans is dan ook klein dat hij Vazquez tijdens de return opnieuw mag starten. "Real Madrid heeft geluk dat Dani Carvajal volgende week terug is. Hem vind ik echt geweldig. Vazquez in zo'n grote wedstrijd voor de leeuwen werpen, op die positie, dat is vragen om problemen", besluit Sneijder.

Wie is favoriet om de finale te halen?

Meest recent

'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

11
11
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

33
33
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

26
26
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

53
53
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

246
246
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

11
11
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

166
166
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

255
255
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

546
546
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

144
144
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

551
551
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

292
292
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

116
116
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

109
109
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

441
441
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

455
455
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

518
518
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

614
614
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

251
251
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

995
995
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

491
491
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

138
138
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

213
213
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

147
147

Meer sportnieuws