Zwakke schakel bij Real aangeduid: "Ik ergerde me dood"

door
Zwakke schakel bij Real aangeduid:

In de halve finales van de Champions League behoudt Real Madrid alle kansen om door te stoten. De Koninklijke sleepte dinsdagavond immers een 2-2-gelijkspel uit de brand op het veld van Bayern München. Al speelden de Madrilenen zeker niet geweldig.

Bayern ging voor eigen volk verschroeiend van start, maar het waren de bezoekers die op voorsprong kwamen via de onvermijdelijke Vinicius Junior. In de tweede helft konden de Duitsers die scheve situatie helemaal omkeren. Maar na een penalty in de slotfase sleepte Real alsnog een gelijkspel uit de brand.

LEES OOK: Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

Verdedigend Real

Een goed resultaat dus met oog op de return van volgende week in het Estadio Santiago Bernabeu. Maar voetballend gezien maakte Real niet bepaald indruk. Zoals zo vaak dit seizoen kwam de ploeg van coach Carlo Ancelotti erg controlerend en behouden voor de dag. 

Nochtans heeft Real in principe voldoende kwaliteit om matchen te domineren. Analist Marc Degryse toonde zich dan ook kritisch voor deze houding. "Zoals ze bij Bayern kwamen spelen: alsof ze er zich op voorhand bij neerleggen dat Bayern beter is, alsof ze schrik hebben. Waarom is dat nodig?", vroeg hij zich af bij VTM 2.

Falende Vazquez

Overigens was niet iedereen op de afspraak aan Madrileense zijde. Lucas Vazquez bijvoorbeeld, beleefde een lastige avond. Bij Ziggo Sports velde analist Wesley Sneijder dan ook een scherp verdict. "In balbezit leverde hij alles in wat hij vooruit speelde. Ik ergerde me echt dood, ook door de verdedigende acties. Hij werd zo makkelijk voorbij gelopen. Dit was Real Madrid-onwaardig."

De gelegenheids-back veroorzaakte ook nog eens een overbodige strafschop op Jamal Musiala. De kans is dan ook klein dat hij Vazquez tijdens de return opnieuw mag starten. "Real Madrid heeft geluk dat Dani Carvajal volgende week terug is. Hem vind ik echt geweldig. Vazquez in zo'n grote wedstrijd voor de leeuwen werpen, op die positie, dat is vragen om problemen", besluit Sneijder.

Wie is favoriet om de finale te halen?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

12
12
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

97
97
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

265
265
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

327
327
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

231
231
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

159
159
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

275
275
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

345
345
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

232
232
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

276
276
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

148
148
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

279
279

Meer sportnieuws