'Nieuwe transfer Lukaku: twee ploegen melden zich'

door
'Nieuwe transfer Lukaku: twee ploegen melden zich'

AS Roma wil zich in het komende tweeluik tegen Bayer Leverkusen verzekeren van een plek in de finale van de Europa League. Coach Daniele De Rossi hoopt dan ook opnieuw te kunnen rekenen op de licht geblesseerde Romelu Lukaku. Ondertussen blijft de toekomst van de Rode Duivel onzeker ogen.

Lukaku heeft inmiddels al een heuse lijst aan ploegen op zijn cv staan. Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Anderlecht, zette hij de stap naar zijn toenmalige droomclub Chelsea FC. Daar speelde hij echter geen hoofdrol in de sportieve plannen. De spits werd daarom met succes verhuurd aan eerst West Bromwich Albion en vervolgens Everton FC. Die laatste club nam hem in 2014 ook definitief over.

Na enkele seizoen te hebben geschitterd op Goodison Park, maakte hij opnieuw een toptransfer. Dit keer naar Manchester United. Zijn avontuur op Old Trafford werd echter geen onverdeeld succes. Uiteindelijk besloot hij dan maar om zijn kans te wagen in een ander land. Zo verhuisde Lukaku naar het Italiaanse Internazionale. En dat bleek een goede keuze.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Italiaanse droom

In Milaan haalde de Rode Duivel zijn beste niveau en pakte hij ook de landstitel. Die prestaties leverden hem in 2021 een grote terugkeer naar Chelsea opnieuw. Maar opnieuw viel zijn passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter. En sinds afgelopen zomer speelt Lukaku op huurbasis bij AS Roma.

Daar is de aanvaller bezig aan een sterk seizoen. Lukaku staat er vast in de basiself en was in inmiddels goed voor 19 goals en 4 assists. Desondanks lijkt een verlengd verblijf onwaarschijnlijk. Nu de club naast een Champions League-ticket lijkt te grijpen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer.

Saudi's op de loer

Moederclub Chelsea wil hem ook permanent verkopen en dus is een nieuwe huurbeurt geen optie. Er zijn echter nog kapers op de kust. Zo zou Lukaku nog steeds in beeld zijn in Saudi-Arabië. De Saudi's trokken vorige zomer ook al aan zijn mouw, maar toen zag de spits een overgang naar de golfstaat zelf niet zitten.

Mogelijk liggen de kaarten nu anders. Volgens de bekende journalist Ben Jacobs zou de interesse in ieder geval nog actueel zijn. Al Shabab en de steenrijke promovendus Al Qadsiah zouden alvast belangstelling tonen. Afwachten dus of Lukaku nu wel buigt voor de oliedollars.

Lukaku speelt volgend seizoen in Saudi-Arabië ...

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

24
24
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

32
32
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

123
123
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

208
208
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

297
297
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

107
107
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

731
731
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

159
159
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

653
653
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

227
227
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

179
179
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

575
575
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

266
266
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

559
559
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

209
209
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws