'Eindelijk licht aan einde van de tunnel voor Vanheusden'

door
'Eindelijk licht aan einde van de tunnel voor Vanheusden'

Standard is nog altijd op zoek naar zijn eerste zege in de play-offs, nadat het ook afgelopen weekend weer niet kon winnen. Na de 1-1 tegen STVV blijft het achter met één nederlaag en vijf gelijke spelen in zes wedstrijden. Dat moet in de slotmatchen toch beter, al is het maar om de morrende fans stil te krijgen.

Ivan Leko zal in de laatste matchen wellicht wel op een extra troef kunnen rekenen. Sudpresse meldt immers dat Zinho Vanheusden bijna weer klaar is voor de dienst. De 24-jarige verdediger zat zaterdag op de tribune op Sclessin en zou deze week weer kunnen aansluiten op de groepstraining.

LEES OOK: Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Vanheusden dicht bij terugkeer

Dat is een opsteker voor Standard én Vanheusden, wiens seizoen alweer verstoord werd door blessures. Hij kwam in 2024 amper drie keer in actie door eerst een knieblessure en daarna een rugblessure. Die laatste kwetsuur houdt hem intussen al meer dan twee maanden aan de kant.

Als Vanheusden in het slot van de play-offs nog in actie komt, dan speelt hij zijn 100ste match voor Standard. Het zal mogelijk ook zijn laatste wapenfeit worden, want in de zomer moet hij wellicht terug naar Inter. Standard huurt hem dit seizoen met aankoopoptie, maar lijkt geen centen te hebben om die te lichten.

Toekomst hoogst onzeker

Vanheusden speelt dus ook nog voor zijn toekomst, want die oogt hoogst onzeker. Bij Inter zal er geen plaats voor hem zijn en het is maar de vraag wie de door de Italianen gevraagde miljoenen zal neertellen voor een speler die de voorbije jaren vaker geblesseerd dan fit was.

Zijn blessures verknalde ook zijn kansen bij de Rode Duivels. In het begin van het seizoen haalde Domenico Tedesco immers Vanheusden een paar keer bij de selectie, maar intussen lijkt hij in de pikorde gepasseerd te zijn door onder meer Koni De Winter. Voor een plaats in de EK-selectie komt zijn comeback meer dan waarschijnlijk te laat.

Zal Vanheusden nog terugkeren bij de Rode Duivels?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

25
25
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

124
124
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

174
174
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

562
562
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

243
243
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

197
197
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

100
100
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

723
723
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

193
193
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

327
327
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws