Club Brugge kampioen? Vetlesen klaar en duidelijk

door
Club Brugge kampioen? Vetlesen klaar en duidelijk

Na een teleurstellend reguliere competitie en het daaropvolgend ontslag van coach Ronny Deila, leek het opnieuw een verloren seizoen voor Club Brugge. Maar anderhalve maand later ziet de wereld er helemaal anders uit. Zo profileert Blauw-Zwart zich zowaar als de grote titelfavoriet.

Sinds Nicky Hayen het roer overnam als interim-hoofdcoach, staat er geen maat meer op de Bruggelingen. In de Conference League kende Club bijvoorbeeld geen problemen met PAOK FC. Hierdoor plaatste het zich voor de halve finales, waarin er ook kansen liggen tegen ACF Fiorentina.

Daarnaast legde Blauw-Zwart tot dusver een indrukwekkend parcours af in de Champions' Play-Offs. Zondag werd voor de tweede keer op enkele dagen tijd van KRC Genk gewonnen. Hierdoor kunnen de Bruggelingen pronken met een straffe reeks van 16 op 18.

LEES OOK: Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Naast Anderlecht

Bijgevolg doet Club weer volop mee voor de landstitel. Het telt momenteel evenveel punten als Anderlecht. Paars-Wit heeft wel nog een streepje voor vanwege een betere notering in de reguliere competitie. Maar met nog vier matchen te gaan lijkt niets onmogelijk voor Blauw-Zwart.

Van een straffe remonte gesproken. "Bij aanvang van de Play-Offs gaf er niemand ons enige kans en nu staan we helemaal bovenin", reageerde Hugo Vetlesen op de clubwebstek. "We mogen echter niet beginnen zweven, maar gewoon heel nederig blijven en de beide voetjes heel nuchter op de grond houden."

Goede flow behouden

In tegenstelling tot de andere concurrenten moet Club wel nog Europees aan de bak. En dus wil men voorlopig nog niet te ver vooruit blikken. "Het klopt dat we nu in een goeie flow zitten en dus blijft het zaak om gewoon keihard verder te werken, want de weg is nog lang. Er resten ons in de Play-Offs nog vier hele belangrijke wedstrijden met tussendoor ook nog de dubbele confrontaties met Fiorentina. Het kunnen historische weken worden", aldus jonkie Kyriani Sabbe.

Club Brugge is op dit moment de grootste titelfavoriet ...

Meest recent

'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

0
0
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

69
69
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

23
23
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

27
27
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

561
561
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

260
260
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

7
7
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

139
139
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

116
116
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

126
126
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

165
165
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

24
24
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

48
48
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

73
73
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

506
506
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

384
384
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

280
280
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

101
101
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

709
709
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

607
607
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

320
320
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

153
153
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

177
177
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

63
63
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

94
94

Meer sportnieuws