RSC
Anderlecht verloor dinsdagavond zijn eerste groepswedstrijd in de Champions League tegen Benfica Lissabon (2-0). Een blunder van Silvio Proto in het begin van de match lag aan de basis van de eerste Portugese treffer. Roger Vanden Stock nam zijn doelman echter niks kwalijk.
"Het maakt niet uit, Silvio. Jij hebt al zoveel goede dingen voor ons gedaan", troostte de voorzitter van Anderlecht de keeper na de wedstrijd op de luchthaven. Daarop bedankte Proto Vanden Stock en sloeg mea culpa. "Ik had die bal gemakkelijk moeten blokkeren. Ik was verrast waardoor ik niet snel genoeg meer kon reageren om Filip Djuricic het scoren te beletten."
De blunder smaakte extra zuur omdat de doelman er alles aan gedaan had om klaar te zijn voor de belangrijke wedstrijd. "Ik heb mezelf niets te verwijten. Tien dagen lang heb ik als een gek gewerkt om klaar te zijn. Ik heb op mijn eten gelet, op mijn slaap en ik had me goed opgewarmd."
LEES OOK:
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent