'Napoli en Milan strijden om ex-goalgetter JPL'

74 stemmen
'Napoli en Milan strijden om ex-goalgetter JPL'

Wat wordt de volgende club van Jonathan David? De Canadese spits schiet ze er vlot in bij Lille en staat op het lijstje van heel wat Europese topclubs. Twee Italiaanse toppers gaan de strijd nu aan.

De nog altijd maar 24-jarige David kwam in januari 2018 aan bij AA Gent, waar hij uit zou groeien tot een sterkhouder. Voor de Buffalo's was hij in totaal goed voor 37 goals en 15 assists. In de zomer van 2020 kwam Lille aankloppen met 27 miljoen euro, wat toen een recordbedrag was voor de Belgische competitie.

LEES OOK: 'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Interesse van Napoli

Bij Lille trok David de goede lijn gewoon door. Hij zit momenteel aan 82 goals en 16 assists in 179 optredens voor Les Dogues. Zijn contract loopt nog tot midden 2025, maar verschillende clubs trekken aan zijn mouw. Napoli zou nu het hardst trekken, volgens Ekrem Konur.

De journalist schreef onlangs op X namelijk dat David een prioriteit is voor Napoli. Volgens Transfermarkt zullen de Italianen dan wel diep in de buidel moeten tasten. Het medium hangt immers een prijskaartje van 50 miljoen euro aan de speler.

AC Milan wil David kapen

Volgens Fichajes wil ook Milan David naar de laars halen. De Rossoneri zouden deze zomer gebruik willen maken van het feit dat het contract van David afloopt in 2025 en zo de prijs willen drukken.

De oorspronkelijke vraagprijs van Lille is 60 miljoen, maar komende zomer zouden Les Dogues wel eens genoegen kunnen gaan nemen met minder dan 40 miljoen. Doen ze dan niet, dan dreigen ze David voor nog veel minder geld of zelfs gratis te zien vertrekken.

Wat is de beste club voor David?

Meest recent

VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

7
7
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

513
513
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

92
92
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

248
248
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

125
125
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

96
96
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

362
362
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

120
120
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

220
220
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

21
21
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

129
129
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

85
85
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

618
618
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

436
436
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

416
416
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

339
339
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

261
261
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

115
115
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

66
66
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

328
328
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

91
91

Meer sportnieuws